Колко диети сте прочели вече?

  • 1 122
  • 19
  •   1
Отговори
Ох толкова диети прочетох.. а просто искам да спазвам нещо за една седмица и да отслабна 5 кг..това ми е заветната цел.Минус 5 кг!!!

# 1
  • Мнения: 27 524
Няма го моят отговор в диетата - само две - разделното и нисковъглехидратната. И двете не съм ги спазвала.  Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 2 958
...това ми е заветната цел. Минус 5 кг!!!


И моята вече.... Laughing

Ами прочела съм около 10-тина диети. Спазвах 2 , сега спазвам 3-та. А разделното не го броя като диета, а като начин на живот, за поддържане на фигурата. Wink

Хайде , с коя ще стопим 5-те кг.?

# 3
  • Мнения: 185
StaM, happy_cute и аз като вас, само където имам да слабея с поне 10 тина кг. За сега импровизирам, търсейки оптималния вариант.

# 4
  • Мнения: 27 524
А разделното не го броя като диета, а като начин на живот, за поддържане на фигурата. Wink

В един момент става така, да, но след като от него се свалят много килограми, значи е и вид диета според мен  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 697
Че аз последните 20 години все диети чета. Може и да са повече от 100. Резултат за сега нямам  newsm03  Отслабвам, надебелявам и така.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 294
Не мога да отговоря на анкетата, щото не си водя статистика на прочетени диети.
Доста са, а ако става въпрос за спазване на диета това е друг въпрос.

Иначе се опитваме у дома да се придържаме към разделното хранене, ама от скоро  Laughing
Мъжът ми се е ентусиазирал и аз съм доволна, та редуваме един ден въглехидратна храна с
неутрална храна, другия ден  белтъчини с неутрални, да спазваме интервали между храненията и т.н.  Peace

# 7
  • Мнения: 488
Много, много, много. Гласувах с над 100. Вече им изгубих бройката. След като родих единствено свалих 16 килограма с безвъглехидратната диета/ има я някъде на първа страница/. Тя е за хора, които обичат месо. Аз го мразя  #Cussing out Пак качих. И незанм и аз какво вече да права. Измислям си сама нещо и започвам да спазвам.
Моя съвет е да хванеш първата, която ти допадне най много и да започнеш. Като не ти хареса или няма ефект - следваща. И така.
Завиждам ти че са само 5  #Crazy , а имам 25 да свалям.  newsm78 Незнам как!?
 Пожелавам ти успех!   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 312
Оооо,много.
Докторантура мога да защитя на тази тема bowuu
Обичам да съм информирана Wink.
Ама не ми личи Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 111
Ох толкова диети прочетох.. а просто искам да спазвам нещо за една седмица и да отслабна 5 кг..това ми е заветната цел.Минус 5 кг!!!

За една седмица не можеш да свалиш 5 килограма, освен ако те не са капка в морето, т.е. да си много дебела.
В този подфорум има доста диети, най-спазнваните са на първа и втора страница, логично. Още на пръв поглед можеш да прецениш дали някоя диета ти допада или не и да си избереш. Като няма ефект, следващата. Но трябва да знаеш, че трайното отслабване не е бързото отслабване. Успех!
И не е само до четене, с четене не се отслабва.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
А разделното не го броя като диета, а като начин на живот, за поддържане на фигурата. Wink

В един момент става така, да, но след като от него се свалят много килограми, значи е и вид диета според мен  Simple Smile

Да, права си.  Hug
Аз за себе си говорех. Защото до един момент свалих излишните кг /преди години/ и се стопирах. Peace

Ох толкова диети прочетох.. а просто искам да спазвам нещо за една седмица и да отслабна 5 кг..това ми е заветната цел.Минус 5 кг!!!

......Но трябва да знаеш, че трайното отслабване не е бързото отслабване. Успех!
И не е само до четене, с четене не се отслабва.


Оооо, това е точно така!
Аз, за да стигна до тези "заветните 5 кг " за сваляне, първо свалих от себе си 13... Laughing  С четене , подбиране и прилагане. Grinning Най-трудни за сваляне са последните или по принцип малкото кг - 2,3,5...

# 11
  • Мнения: 229
Оооо,много.
Докторантура мога да защитя на тази тема bowuu
Обичам да съм информирана Wink.
Ама не ми личи Mr. Green
И аз така, особено що се отнася до доктората по темата  Joy Joy Joy
С тази разлика, че взе да ми личи за моя най-голяма радост, но имам още толкова мнооооого за смъкване.

# 12
  • Мнения: 781
Гласувах 10, но май са по-малко. Спазвала съм Аткинс, зелевата супа, японското чудо. Тези най-ми вършат работа.

# 13
  • Мнения: 3 036
В момента съм на хранителен режим с кисело мляко, но съм спазвала и зелевата и съм чела за още поне 5 диети.
А истината не е в гладуването,а в премереното,ниско калорично хранене+много,много спорт+минерално вода.
Ако си нагласиш и психиката да си на режим - ще имаш страхотни резултати.

# 14
  • Мнения: 2 492
Прекалено много , а ми се иска да не знаех какво значи диета .
От четене полза няма , иска си спазване .
Само ми хареса в една книга следното изречение - Докато четете тази страница сте изгорили от 2 - 4 калории , според това колко бързо четете .  Laughing
Доста се посмях , поне в една книга да споменават , че има полза и от четенето .  Mr. Green
И нещо още по смешно - на мен от четене на диети ми се прияждат разни неща - трагичен случай съм .  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт