Препоръчайте ми фирма за изработка на мебели / София

  • 1 039
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Ще съм благодарна ако споделите вашият опит,идеи и производители на които мога да се доверя. Предстои ми пълно обзавеждане, но за съжаление готовите мебели не отговарят на особеностите в жилището ми. 

# 1
  • Мнения: 395
Ще слетя с интерес темата. На мен ми предстои същото.

# 2
  • Мнения: 192
Ползвал съм и съм сравнително доволен от тези:
http://gold-apolo.com

# 3
  • софия
  • Мнения: 25 193
Ползвал съм и съм сравнително доволен от тези:
http://gold-apolo.com
Аз пък съм супер недоволна и не бих ги препоръчала. Дизайнът им е хубав, но материалите и самото изработване са отвратителни. Вратичките не пасват добре, горният ни шкаф е сложен усукан и не можаха да го направят като хората, въпреки, че няколко пъти помолихме, на вратите със стъкла "пропуснаха" да сложат от вътрешната страна уплътнение, има по 2-3 излишни дупки за рафт и т.н. "добра работа". Нямахме нерви да се разправяме с тях след 3 дни монтаж на един холен модул и вграден гардероб в коридора с портманто.
Само като се сетя за тях и ми става зле.
Имам страхотен майстор, но е супер натоварен. Той ни монтира кухнята за 4 часа и пасна идеално. След 3.5 годишно яко експлоатиране не е мръднала.

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 22:47 от zvanche

# 4
  • Мнения: 192
Явно зависи.
Правил съм при тях две къщи, обзавеждане от 'а' до 'я'.  Не се мина без разговори на "висок глас" но като цяло свършиха работа.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 437
А проектирането? Или имаш готов проект?

Проекта и изпълнението на спалнята ни направиха "Скабрин".

Нямам забележки- перфектен проект, абсолютно според това, което исках, обогатен с още хитри идейки. Проекта не се е налагало да го коригирам, защото мацката беше направила и разбрала всичко. Изпълниха изработката за 2 седмици при срок в договора 2 месеца (явно, защото бях бременна Simple Smile), спзиха точен час за монтаж, монтираха всичко за един ден. Не съм ги викала за нищо повече, защото всичко е перфектно- вратички, чекмеджета, рафтчета, полици, дръжки...Майсторите монтираха много внимателно (има специфични чупки и можеше да разкъртят мазилка или тръба на радиатор) и след това си почистиха старателно.
Изобщо- страшно съм доволна. За съжаление цените им са малко по-високи от тези в мебелните магазини и нямах възможност да си поръчам и кухнята от там. Но видях проекта и ммм...пак много ми хареса. Цената, която ми искаха там за кухня от ПДЧ беше равна на тази, за която си купих кухня от МДФ.

# 6
  • Мнения: 98
Нямам проект, но знам точно какво искам ,  а и всички размери. Всичко ми е в главата и мога да го нарисувам за минути. Събрала съм и доста снимки , за да мога да онагледя.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 437
Ами, ако искаш пробвай...пари за проектиране и оферта не взимат.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт