"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 5

  • 16 307
  • 292
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 758






Хайде на новата темааааа!!!!

И повече никакви прегрешения Peace

Тема №2

Тема №3
Тема №4


ОГНЯН СИМЕОНОВ
ул. Райко Жинзифов 20 бл.11 вх.4
0899937677
понеделник - петък:9 - 17 часа

или на скайп - dietolog

Да се стегнем и да отслабнем.За лятото трябва да изглеждаме така , а не така .

Знам, че можем, трябва ни само малко воля Hug Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 218
Бомбичка казвала ли съм ти , че многу бичкам те  Hug Heart Eyes
Да се отчетем подобаващо с нови минусчета в новата темичка     bouquet

една смешкичка

# 2
  • Мнения: 572
айде и аз да се включа и да ви копна ко пише на мойте български витамини Алфавит:

АЛФАВИТ Б 60 капсули
Алфаполиевата е мощен метаболитен антиоксидант, защото без нея клетките не могат да използват захарта за производство на енергия.Много полезна при периферна нервна дегинерация, както и за нивото на кръвната захар.Витамин Б1 подобрява кръвообръщението, подпомага кръвообразуването и метаболизма на въглехидратите.Много важен за мускулния тонус.Действа благоприятно при умора, обща слабпст, болезненост на мускулите и тръпки по кожата.Витамин Б6 допринася както за физическото, така и за психическото здраве на организма.Необхдим за образуването на антитела и червени кръвни клетки, както и за усвояване на витамин Б12.Укрепва имуната система.Изключително важен за правилното функциониране на перифернота нервна система, сърдечно съдовата система у диброто състояние на кожата.Витамин Б12 съдейства за подобряване на съня.СПособства за усвояването на мазнини, въглехидрати и белтъчини.Образува и регенерира червените кръвни клетки.Необходим за правилното храносмилане.Запазва мастните обвивки на нервните окончания.Алфавит Б е много подходящ за профилактика и позитивен ефект при нарушено ниво на кръвната захар на периферната нервна, храносмилателна система и общо укрепване на организма.Дозировка - 2 капсули на ден.

# 3
  • Мнения: 1 218
iletovp ВЪХ тия са се уляли леко ми се струва ...или с две думи мулти- много - функционални витамини, нема нещо дет да не лекуват  Crazy

# 4
  • Мнения: 10 758
iletovp ВЪХ тия са се уляли леко ми се струва ...или с две думи мулти- много - функционални витамини, нема нещо дет да не лекуват  Crazy
супер-ултра-мулти-мега-хипер-турбо-джъмбо-добро Joy

# 5
  • Мнения: 572
iletovp ВЪХ тия са се уляли леко ми се струва ...или с две думи мулти- много - функционални витамини, нема нещо дет да не лекуват  Crazy

хаха, ем не знам ама нещо ми напрай впечатление, че сякаш някои неща ги повтарят по няколко пъти.

# 6
  • Мнения: 699
Здравейте!
Слабеете ли? Следите ли минусчетата? Много сложно всичко това с тия витамини това ме отказа категорично да ги търся и пия, а и от витамините така огладнявам, че не смея и да си помисля сега за тях. Мисля да поизчакам да сваля още 6 кг. да започна да си влизам в повечето дрехи и заради пролетната умора ще взема да мушна една опаковка.
Хайде момичета пожелавам ви хубав и спокоена ден без изкушения изпълнен с хвалби за многооооооооо минуси.

# 7
  • Мнения: 3 118
pivonka, за малините... един блок се равнява на 2/3 чаени чаши, в Зоната пише, че е добър избор за въглехидрати. Предполагам, че дофтора няма да възрази.
http://www.izvorite.com/
Оттук си изтеглих книгата, не че имах време да я чета де, но има полезно приложение с храните.

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 09:10 от pitt_76

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 219
Момичета нямам търпение да се отчета.Снощи на купона изпих половин бутилка червено вино. Поръчах си телешко бон филе - пишеше в менюто, че е 200 гр. Изядох половината. Днес сутринта  с радост установих моите - 200 грама, като всяка сутрин. Оги се оказа прав, че дори и да прекалиш с алкохол, ако всичко друго ти е с мярка няма проблеми.

# 9
  • София
  • Мнения: 161
Здравейте момичета, да се запиша и аз в новата тема и да ви питам лошо ли ще е ако пропусна този месец контролния преглед при доки, защото малко ме е срам - за 1 месец съм свалила има няма 3 килограма  newsm45 бяха 5 обаче миналата седмица яко се освинвах и резултата е на лице. Та може ли да пропусна този път, а направо следващея месец да му се обадя като съм вече посвалила повечко, той променя ли нещо в режимите всеки месец, намалява ли храната или....? newsm78

# 10
  • Мнения: 422
Запис и от мен в новата тема.  Hug
не съм се теглила, но съм режимна!
Успех на всички   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 2 958
И аз съм режимна. Вчера много исках да изям нещо различно от режима, но устоях. Вече си усещам дънките мааааааалко по-широки  Grinning Днес съм на зеле с домати и месце. Дано успее да ме засити на обяд. Най-лошото е, че прекалих със солта и въпреки, че докато се вареше му смених водата 5 пъти не знам дали ще мога да го ям. Накарах мъжът ми да го опита и той каза, че е малк осолено, а той яде много солено. Не знам как ще обядвам направо.
Айде, лек и режимен ден без изкушения.

# 12
  • Мнения: 1 218
Мараба банда  newsm47
Внимавайте в картинката ЕЙ - да не изкарам гранатомета, че много съм задобряла напоследък- тва бомби, тва калашници, тва снайпери ...

Я да видим сега кой не е "в джаза"  Thinking
Ангелчето   #Sniper
Чек първо да те пострелям малко....
Готово  Heart Eyes
Та сега за прегледа не се шашкай, ми нема да ходиш щом са малко свалените килца и готовосТ. Спокич.
А инак на някои им променя режима, на други не ... ама това е следствие от постигнати резултати. Тъй че, другия месец живи здрави и гледай да си режимна тоз път   bouquet

Яяяяяяяяя  kate_p ма ного суперско е така. При следващ гладен импулс ще го пробвам и аз тоз чалъм , че и минусче чак - бравосТ bouquet

Айде ...аз се спасявам. Режимен ден на всички  Heart Eyes


# 13
  • София
  • Мнения: 161

мерси за обстрела - наистина имам нужда от яка мотивация и стягане   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 218
Мацки, е не ставам за готвачка и тва е  Joy
2-ри опит да сготва спанак - неуспешен ... и го изФърлих  Mr. Green Тфу язък за яйцата, че беха домашно производество ...хем и преснички , та и вкуснички Crazy

Общи условия

Активация на акаунт