Кое ще препоръчате - кухненски робот или пасатор с купи?

  • 2 266
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 690
Здравейте, момичета. Имам нужда от съвет какво е по-добре да си купя - кухненски робот или пасатор с купи за кулцане?

Като нова домакиня нямам никакви кухненски уреди (миксер, сокоизтисквачка, т.н.) Скоро (жз) чакаме нов член на семейството и от тази гледна точка искам да си взема уред - кухненски робот. Не знам обаче до колко е функционален и практичен. Моля за съвет. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 865
Имам робот и отделно пасатор.Всичко що ми улеснява приготвянето на храна  използвам.Заслужава си.

# 2
  • Мнения: 6 712
Ще следя темата с интерес, че и аз се чудя какво да си купя Wink

# 3
  • Мнения: 1 254
имам мултифункционален куненски робот-заслужава си от всякъде-има функции за кълцане, пасиране, настъргване на едро и дребно, сокоизтисквачка за цитруци и сокоизтисквачка за твърди плодове, шейкър-кана. Въобще много съм доволна. От както го купихме хвърлих сокоизтисквачката и си ползвам него  Peace
даже картофено пюре, сметана и майонеза сме правили на него, не чувствам нужда от пасатор Peace
моят е ето този:


http://bosch.expo2000.bg/category.php?cat=p3_c2_s2&pid=3

# 4
  • Мнения: 239
Аз имам този робот и съм много доволна.Има си всичко:сокоизтисквачка;цитропреса;малка купа която се поставя в голямата за по малки количества продукти(много удобна за детски порции);мелничка за кафе и ядки;кана и доста ножове.   

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Имам и робот и пасатор и двете ги ползвам, но определено пасатора доста по често  Peace

# 6
  • Мнения: 5 178
Робота си е робот много функции, но пък трябва и един пасатор постоянно на плота

# 7
  • Мнения: 794



КУХНЕНСКИ РОБОТ
-МОЩНОСТ 1000W
-РАБОТНА КУПА 3.0 ЛИТРА
-СТЪКЛЕНА ШЕЙКЪР КАНА 1.5 ЛИТРА
-СОКОИЗТИСКВАЧКА
-ЦИТРУС ПРЕСА
-УНИВЕРСАЛЕН НОЖ
-МИКСЕР
-МИНИ РЕЗАЧКА
-3 РЕНДЕТА И 3 НОЖА
-КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ НА ПРИСТАВКИТЕ

Препоръчвам го!

# 8
  • Мнения: 5 255
Върши идеална работа  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 302
Не съм фен на кухненските роботи... имаме на мулинекс мастерчийф (подарък от свеки-то) и само го псувам... трябва да правя голямо количество от нещо за да го ползвам, а колко гадно ми е да го мия, иначе пасатор пак мулинекс и го ползвам по често и ми е по лесен за миене..

# 10
  • Мнения: 315
и аз така робота го използвам по рядко но  пасатора често

# 11
  • София
  • Мнения: 1 946
Нямам робот. Имам сокоизтисквачка и отделно миксер. Ползвам си ги и двете, но много ми липсва един пасатор. 
Записвам се да следя и аз трябва нещо да купувам. (между другото тайно се надявам сега на сватбата някой да ме зарадва  Blush )

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Пасатор имам само аз, кухненските роботи ги заглеждам и все ми се виждат големи и с много джаджи за миене  Thinking Макар че в миялната не би трябвало да е проблем. Пасатори има по 30лв на Браун, ако много пририташ винаги можеш да си вземеш  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт