СЛЕД ТЕМОШИЛД...

  • 3 295
  • 9
  •   1
Отговори
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Здравейте, преди време темата се обсъждаше и бих искала да попитам тези който поставиха такава замазка какви са резултатите, а когато  поостарее замазката получава ли се   пробив на мухъла.
Живея в нова тухлена кооперация /3 г/ , но никой не се е нанесъл под и над нас - това причина ли е за мухъл?

# 1
  • Мнения: 794
1. Физически кооперацията ви не е "изсъхнала" напълно.
Ще минат няколко години, докато водата, използвана в строителните материали и се изпари един вид..

2. Ако под и над вас няма живущи, се получава конденз в апартамента, който е по-топъл в сравнение с околната необитавана среда...
Тази влага, няма как да не породи мухъл..

# 2
  • София
  • Мнения: 2 952
Три години са си поне 2 лета, ако и ремонт не сте правили скоро, според мен мухъла у вас няма общо с това, че кооперацията е нова.
Има една дълга тема за мухъла и битката с него, много е полезна, препъръчвам ти да я прочетеш.
Отоплявате ли цялото жилище, проветрявате ли редовно, имате ли вентилатор в банята, простирате ли в къщи... За всичко това пише в темата. Успех!

# 3
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
 Не разбирам какъв ремонт да правя след като сме влезли преди три год?Влязохме в новопостроена кооперация. Отопляваме ,имаме вентилатори , а на проветряне съм вманиачена.

# 4
  • Мнения: 377
Ние това лято правихме ремонт и боядисахме с термошилд. Горещо го препоръчвам. Няма мухъл и влага по стените. Дори външните стени боядисани с термошилд са по-топли от вътрешните стени боядисани с латекс.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 952
Не разбирам какъв ремонт да правя след като сме влезли преди три год?Влязохме в новопостроена кооперация. Отопляваме ,имаме вентилатори , а на проветряне съм вманиачена.
И аз не разбирам, какво не разбираш и защо първо не четеш изписаните по въпроса теми, но това няма значение.
Ако имаш желание ето:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=75791.0
Успех!

# 6
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
НЕ СЕ ОТВАРЯХЯ - МОЛЯ
НЕ Е ВЪПРОС ЗА ЗАЯЖДАНЕ

# 7
  • София
  • Мнения: 15 910
С нетърпение чакам да се включи, някои боядисал вече с термошилд или термомакс. Имам 1 апарт. с мухъл и лятото трябва да правя нещо. Четох всички теми, препрочитах и се спрях на термошилда. Моля за отзиви.

# 8
  • Мнения: 2 018
Тези които имат термошилд - влагата от жилището къде отива? Не избива ли мухал там където няма такова покритие?

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 492
Ние боядисахме усвоената тераса с Термомакс/в Бургас не можахме да намерим Термошилд/ и мога да кажа ,че след цялостен ремонт ,запечатан апартамент с PVC дограма,влажният въздух в Бургас и като капак на всичко наводнение не е избило и петънце мухъл.И наистина стените боядисани с Термомакс,въпреки че са външни са по-топли от вътрешните боядисани с латекс.Горещо препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт