електрическа четка за коса- Rowenta brush activ

  • 23 889
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
Вчера ми я дадоха за временно ползване с цел изправяне на косата, само че като я гледам и чета упътването, не разбирам как ще се изправи косата с нея. По скоро е за навиване навън или навътре  Rolling Eyes. Четох и упътването за употребата, ама ми се струва ужасно трудно и бавно.
Та въпросчето ми е ако някоя от вас я е позлвала, да ми обясни как точно се изправя и някакви други трикове ако знае, ще ви бъда много благодарна   bouquet.

# 1
  • Мнения: 199
аз я имам и в началото беше голям зор.трябва няколко пъти да се помъчиш и накрая става.аз лично започвам да изправям косата когато е полу суха.ако почнеш веднага след баня е по-трудно.иначе вече се изправям за около 20-30 мин.започвам от долните кичури.горните ги хващам с шнола.и постепенно пускам повече кичури от шнолата.и така пласт по пласт.не става идеално право както с преса а прави леки естествени чупки накрая на косата.попринцип е за дълги и средно дълги коси.имай търпение докато и свикнеш и варши чудесна работа  Hug

# 2
  • Мнения: 4 726
 Мнго я исках тази четка и нашите ми я подариха. Косата ми е естествено чуплива до раменете. Голям зор виждам Crossing Arms И аз като Жасмина вдигам с шнола горните пластове и така постепенно. Въпросът е обаче , че дори и изправена косата няма обем и ми седи като мекица. Пробвах и пяна да сложа, еми пак не става ooooh!

# 3
  • Мнения: 123
Хммм аз пък останах с впечатление че точно обем доста добре се постига с тая четка Rolling Eyes. И в ръководството има някакво обяснение, как точно да направиме обем...ама знам ли, може да зависи и от това доколко си свикнал с четката и дали си усвоил начина.
Аз по късно ще се мъча да направя нещо, катос е знам колко съм схаваната в ръцете, нах вероятно нищо няма да стане, ама ще се мъча, докато не успея Simple Smile.
После ще напиша, какво съм направила Simple Smile.

# 4
  • Мнения: 4 726
 След тази четка косата става толкова мека иразресана, че обем е последното нещо което може да се постигне Laughing Нали знаеш живата коса колко е една такава гладка на пипане...Е, на  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 2 149
Аз не можах да се справя с тези накрайници-четки и сега го използвам като обикновен сушоар.А обем правя като я суша надолу и разресвам с дървене четка с естествен косъм Peace

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
И аз си хващам косата с шнола от горе и започвам с долната част на косата, като постепенно пускам по малко коса.Косата седи по-скоро като поизправена и перфектно разресана, а с пяна за обем заприличва на нещо Laughing (поне в моя случай е така) Peace

# 7
  • Мнения: 123
Имам я от Коледа. По принцип моята коса си има свое мнение и много трудно се преборвам с нея. След като я попия с хавлия й слагам пяна по цялата коса и започвамот долните кичури. Важното е да се изсуши добре основата и после целият кичур да е добре изсушен посредством четката. На моята коса отгоре се получава добър обем и стои 2 дни така (това с обема не мога с друго да го постигна). Ако косата е на етажи се получава много добре. Но поне при моят случай просто изправя косата, не може да ми я завърти навътре или навън, нещо не се получава (явно ми е дефектна косата). Като цяло съм доволна от този уред, а ако успея и да се справям с него за по-малко от 40-60 мин.....

# 8
  • Мнения: 1 418
Мнго я исках тази четка и нашите ми я подариха. Косата ми е естествено чуплива до раменете. Голям зор виждам Crossing Arms И аз като Жасмина вдигам с шнола горните пластове и така постепенно. Въпросът е обаче , че дори и изправена косата няма обем и ми седи като мекица. Пробвах и пяна да сложа, еми пак не става ooooh!
Просто си свикнала с чупливата коса,както и да
я изсушиш винаги има обем,докато като е изправена,
къдравото,което я държи обемна го няма,затова не
се одобряваш.Нормално е.

Общи условия

Активация на акаунт