Детско легло с форма на кола

  • 19 368
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте мами,
Имам няколко въпроса и се надявам да можете да ми отговорите и помогнете.Малчо има след около месец рожден ден и решихме да го изненадаме с ново легло ,но с формата на кола.Ивчо от малък е почитатл на колите и всичко за него е " коллллаа"  Laughing.Разглеждах няколко сайта за детски мебели и видях няколко предложения за легла с такива форми.Някоя от вас има ли такова легло вкъщи?Здрави ли са?Удобни ли са за детето?И от къде във Варна мога да купя такова легло? Предварително ви благодаря!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Под Мебелна палата има магазин на Карло Даниели там съм виждала такива легла.Също така преди Метро в магазин Зора на втория етаж.Много са красиви,но и цените им ги бива(около 800 лв.)Ако ти идват скъпи фирма Явор изработват долу-горе добри мебели на поносими цени.Ето ти снимка на легло от Явор.Разгледай има и други модели.http://shop.yavor-bg.com/index.php?catid=87

# 2
# 3
  • Мнения: 132
Ние имаме легло кола от Явор леглото е хубаво и удобно, това всъщност зависи от матрака Simple Smile. Доставката е до дома но да ти кажа имахме доста проблеми с тях първо го нямаха на склад, чакахме около 1 мес. после бяха загубили бележката с преведената сума /половината , др платихме при доставка/, бяха покачили цената на леглото а не ни бяха уведомили за това въобще много несериозна фирма според мен. Леглата иначе се хубави но ако имаш избор не те съветвам да пазаруваш от тях.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
@pet@ - малко нерегламентирано се изказваш. Както и да е...

Към авторката;
Има легло Ферари в Аско-Деница в София. Но ти си варненка, обаче го имай предвид, де.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
На моя син детската стая е с авто-обзавеждане-Формула 1.
Не си написала някаква ориентировъчна сума-нашето струваше около 900 лв.
много е красиво, с гуми и светещи фарове вместо нощна лампа Peace
Търсих на доста места преди да се спра на конкретната фирма, само че чакахме 3 месеца да ни доставят обзавеждането.
Ето каталогът:
http://www.cilek.com.tr/english/seri_detay.aspx?seriID=7

# 6
  • Мнения: 1 243
Много ви благодаря за отговорите!  bouquetВ събота ще пообиколим с мъжо и ще изберем нещо!Дано само да са по=здрави плоскостити от които ги изработват леглата ,че нашето диваче всичко троши!

# 7
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Такова легло видяхме в Нов дом във Варна миналата година,декември месец.

# 8
  • във фурната
  • Мнения: 596
Ние имаме такова,доствено от Пазарджишката фирма ,,Явор".Оказа се,че е китайско и не ми се струва много здраво.Имаме го от 3 месеца.Ще видим колко ще издържи.

# 9
  • Мнения: 463
Ние имаме такова,доствено от Пазарджишката фирма ,,Явор".Оказа се,че е китайско и не ми се струва много здраво.Имаме го от 3 месеца.Ще видим колко ще издържи.
И ние имаме от същата фирма и вносът всъщност е от Хонконг, но няма значение това - от MDF е и е много красиво и широко, определено е много здраво и даже освен малкия понякога и аз или баща му спим до него. Имаме го няколко месеца и определено го препоръчвам. Беше в наличности и ни го докараха след няколко дни след поръчката и бях много доволна от обслужването им. Мъника скача върху него, дивее и няма никакви признаци, че е нестабилно - напротив. С баща му спим на легло от истинско дърво и постоянно скърца и се клати, така че...

# 10
  • София
  • Мнения: 794
Това много ми хареса!
Аз не съм голям фен на леглата-коли, но не е важно на мен да ми харесва все пак Simple Smile не аз ще спя на него Simple Smile
Та и ние сигурно ще купуваме легло-кола като отпочнеме с обзажердането.

# 11
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не си написала някаква ориентировъчна сума-нашето струваше около 900 лв.
Това е цената на цялото обзавеждане или само на леглото?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не си написала някаква ориентировъчна сума-нашето струваше около 900 лв.
Това е цената на цялото обзавеждане или само на леглото?
Ако е на Даниели значи цената е само за леглото Simple Smile

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Преди няколко дни видях такова легло в Мебелната палата. Беше във формата на червено ферари  Grinning

# 14

Общи условия

Активация на акаунт