ЦЕЛУТРОН-има ли ефект?

  • 2 942
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Искам да ви попитам посещава ли ли сте тези процедури  доволни ли сте по колко пъти в седмицата се ходи и  колко посещения трябва да се направят.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 94
Смятам да започна с посещенията, не съм пробвала никога. Разбрах, че трябват най-малко 15 процедури, но аз мисля че няма да навредят и повече. Само че повреме на процедурите трябва да се пие по 3л. вода и да се мине на по-лека храна Laughing

# 2
  • Мнения: 794
Има някакъв ефект, но то 12-15 процедури няма да ти изчезне...
Малко се стягаш, но целулита си стои (разбивал се в дълбочина уж...). Трябва да се съчетае със спорт и правилно хранене + мазила... Ако си инат може и да успееш  Simple Smile

Аз комбинирах с ултразвук и вакуумен масаж. Постижението: - 3 см от коленете, бедрата и ханша изчезнаха.
Имах неблагоразумието да направя процедурите преди Коледно-Новогодишните преяждания обаче  Tired...




# 3
  • Sofia
  • Мнения: 779
Само целутронът няма никакъв ефект. Ходила съм на достатъчно много и различни процедури и това е може би най-неуспешната от тях. Няма да казвам кое как се комбинира спорт, храна и т.н.. вие си знаете. Ама целутрон само - пари на вятъра - пак казвам, това е моят опит. Виж, вакуумният масаж е добър, но зависи какъв е. Ако е онзи, който го правят с едно нещо като чашка, беше ми много болезнено и го спрях. Ако е вакуумен масаж 'Дермосоник' - това е доста добър вариант.
Вече има голям избор от процедури, целутронът винаги е бил най-евтината от тях. Ако все пак искаш да го пробваш, минимум 15 ще трябва да направиш. При мен нямаше никакъв ефект, а не бях с кой знае колко целулит..
Каквото и да избереш, успех в борбата  Peace

# 4
  • Мнения: 235
При мен нямаше ефект - 12 процедури правих.Определено ръчният масаж дава много по-добри резултати за същият брой процедури, поне при мен е така

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 779
amusette не е само при теб, при много жени е така, и при мен също беше така Flutter Масажът е много по-полезен от това да си пускаш тоци някакви. Това естествено не го прави безболезнен.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт