Хранене през нощта....

  • 518
  • 6
  •   1
Отговори
Zdraveite na vsishki, dosega tuk v foruma sam namerila otgovori na monogo ot neshtata s koito se sblaskvam dano i sega niakoi spodeli dali mu se e sluchvalo podobno neshto...Moita buboleshka she napravi 6 m sled edna sedmica, dopredi mesec se karmexme i doxranvax s AM, zapochnax da i a zaxranvam predi 3 sedmici, minala sedmica izkaraxme niakakvo virosno zaboliavame, viosoka temperatura 3 dni, posle se izrina cialata na edni rozovi petna..., az saotvetno vednaga spriax da i davam kashi i pureta, samo mliako. Sega veshe e sdrava, otnovo mnogo podvijna, no imam slednia problem..budi se noshtem prez 3-4h , kato i dam AM, zaspiva .Ne e kisela kato se sabudi guka,pee..no dokato ne si polushi mliakoto ne zaspiva.Tova ne e mi go e pravila ot kakto beshe na 1 mesec, sama si spria noshnite karmenia,vesher kato se izkapem i naxranim speshe do 7-8h na sutrinata i sega sam v chudo kakvo i stava.Malko dalgo stana no se staraia da obiasnia podrobno dano niakoi spodeli ako se e sblaskval s podobno neshto..


Здравеите на всички, досега тук в форума съм намерила отговори на много от нещата с които се сблъсквам дано и сега някои сподели дали му се е случвало подобно нещо...Моита буболечка ще направи 6 м след една седмица, допреди месец се кърмехме и дохранвах с АМ, започнах да я захранвам преди 3 седмици, минала седмица изкарахме някакво вирусно заболяваме, виосока температура 3 дни, после се изрина цялата на едни розови петна..., аз съответно веднага спрях да и давам каши и пюрета, само мляко. Сега вече е здрава, отново много подвижна, но имам следния проблем..буди се нощем през 3-4ч , като и дам АМ, заспива .Не е кисела като се събуди гука,пее..но докато не си получи млякото не заспива.Това не е ми го е правила от както беше на 1 месец, сама си спря нощните кърмения,вечер като се изкъпем и нахраним спеше до 7-8ч на сутрината и сега съм в чудо какво и става.Малко дълго стана но се старая да обясня подробно дано някои сподели ако се е сблъсквал с подобно нещо..

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 08:31 от Vivi

# 1
  • Мнения: 630
А, пробва ли с биберон? Може да не е гладна, а да има нужда от успокоение. Другият вариант е след болестта да има нужда да си навакса с храненето -в този случай би трябвало да отмине за 2-3 дни. Достатъчно ли си хапва на последното хранене? може да й увеличиш млякото с 10гр. тогава примерно. Щом досега не е яла нощем, не бива тепърва да свиква на това.

# 2
  • Мнения: 2 960
или си наваксва с храненето,заради това че като болничка не е хапвала достатъчно или наистина има нужда от успокоение.Пробвай с биберон

# 3
Blagodaria za savetite, biberona ne deistva pri nas, tia go polzva da si igrae no se nadivam da e ot bolestta, da si navaksa i da prestane da se budi..

# 4
  • Мнения: 2 960
Blagodaria za savetite, biberona ne deistva pri nas, tia go polzva da si igrae no se nadivam da e ot bolestta, da si navaksa i da prestane da se budi..
Praynig стискаме палци да е така......... hahahaняма сега да ставате нощни птици я

# 5
  • Мнения: 46 429
... Моита буболечка ще направи 6 м след една седмица ...

"Бум в растежа често се наблюдава около 10 дена до 2 седмици, на 3 седмици, на 6 седмици, на 3 месеца, и отново на 6 месеца. Бебето ви ще иска да суче по-често през това време на бърз растеж, и няма да изглежда задоволено. След като сучат на поискване няколко дена, повечето бебета постигат равновесие и се връщат към старите се схеми на хранене."

Цялата статия можеш да прочетеш тук.

Нощното хранене на бебе не ме е притеснявало никога, на моето си му давах, докато само се отказа.

# 6
  • Мнения: 195
ние като бяхме малки първо и давах водичка-топла, ако и след това не иска да спи тогава се намесваше млякото. от както навърши месец спи по цяла нощ с 2-3 изключени-заради зъби.

Общи условия

Активация на акаунт