Идеи за терасата?

  • 4 472
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 454
Трябват ми помоща ви и идеи за моята остъклена тераса. Вече е почти готово и остава само да измисля какво да сложа на пода. Освен някакъв теракот не ми хрумва нищо друго. Ако сещате нещо друго, което може да се сложи на пода, освен плочки ще съм благодарна.

# 1
  • Мнения: 1 731
Какво не ти харесва на плочките?Мисля ,че е добре . newsm78

# 2
  • Мнения: 3 641
Теракот си е най-добре, виждала съм и с гранитогрес, но първият вариант по-вече ми харесва. Най-добре и изолира, пък и лесно се почиства Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 186
Гранитогрес Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 1 492
Гранитогрес или теракот. Щом е остъклена терасата, не е от голямо значение.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 723
Моята е с теракот.

# 7
  • На село
  • Мнения: 873
С теракот е и нашата, но пода е ужасно студен, въпреки 7-сантиметровата изолация с фибран отдолу и радиатора на балкона.

# 8
  • Сливен
  • Мнения: 894
и в нас е теракот,но студдд

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ние сме доволни от теракота Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 603
Ако терасата е остъклена с цел да се приобщи към кухнята или да се ползва като кухня, няма друг вариант освен теракота или гранитогрес.  Ако обаче е просто тераска за пиене на кафенце може да се сложи корк. Много хубаво става, топло е, но не знам как се почиства  newsm78.

# 11
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
На нашата остъклена тераса сложихме евтино чамово дюшеме. Вече няколко години я ползваме и нямам оплаквания.
Трябва да е лакирано добре. Почиства се с препарат з дърво и винаги е като чисто ново.
А на другата тераса сложихме теракот и е ужасно студено и влажно.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 569
На нашата остъклена тераса сложихме евтино чамово дюшеме. Вече няколко години я ползваме и нямам оплаквания.

Това на външна тераса, само остъклена ли е? Или на приобщена към стая? И ако е външна, в случай че завали дъжд а си забравила някой прозорец отворен, какво се случва?

Имам намерение да си остъклявам терасата, но прозорците ще са такива, че да може лятото да е максимално отворено. За такава тераса е най-добре гранитогрес, според мен?

# 13
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Нашата е с теракот, но наистина си е бая студенко

# 14
  • Мнения: 454
А корковия под как се слага? Лесно ли е? И от къде да погледна за такива подови настилки?

Общи условия

Активация на акаунт