цитонамазка и бременност

  • 1 779
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте!
Много се чудих в коя тема да попитам за това,защото ми се струва,че може би въпросът е глупав и може би малко ме е хванала параноята. Но все пак да попитам.
От известно време с мъжа ми не се пазим,защото искаме да имаме бебе. Ходих на гинеколог,защото по принцип имам кситозни яйчници,да провери как се развиват нещата- оказа се че кисти в момента нямам. Но реши профилактично да ми направи цитонамазка. Та въпросът ми е, ако евентуално съм била в някакъв много ранен стадий на бременност една цитонамазка би ли навредила по някакъв начин newsm78
Все пак доктора ме гледа на ехограф и не установи бременност,но ...знам ли,нали уж по-късно се установява това при такива прегледи...

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Не,разбира се.Цитонамазката даже е задължително изследване по време на бременността.Желая ти скорошно забременяване.

# 2
  • Мнения: 121
Не се притеснявай. Няма никакъв проблем. На мен ми правят цитонамазка и вагинален УЗ всеки месец от 1-ия ден на закъснението на цикъла ми.

# 3
  • Мнения: X
Благодаря,че ме успокоихте,златни сте Heart Eyes, лек и слънчев ден ви желая  bouquet

# 4
  • Мнения: 961
Не, няма проблем с цитонамазката. Както са ти писали, тя дори е задължителна.
Успех с бебеправенето!

Общи условия

Активация на акаунт