Отговори
  • Мнения: 1 081
Здравейте мацки   bouquet

Ако някоя от вас го е пробвала, моля за мненията ви, тъй като аз все още не съм  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 738
Нов? Rolling Eyes Не от най-новите... Става иначе, не чакай чудеса.

# 2
  • Мнения: 757
и аз го пробвах,хубав е

# 3
  • Мнения: 13
Да, нищо особено. За напред бих си взела шампоана и маската отделно.

# 4
  • Мнения: 1 802
Не съм го пробвала, но това е поредната тъпотия на ГЛИС КЮР. Нищо от тази марка не ми харесва, нито маските, нито шампоаните, нито спрея със масла, нито балсамите  Twisted Evil
Вече съм се зарекла техни продукти да не купувам.  Peace

# 5
  • Мнения: 85
на мен не ми хареса изобщо. И то при положение, че не съм много претенциозна точно по отношение на шампоаните, защото косата ми е нормална.  Косата ми се омазни изключително бързо, на втория ден вече беше на клечки. Може би ако косата е суха - тогава ще е подходящ

# 6
  • Мнения: 880
А моята направо си остана мазна(взех си този за блясък).Аз ли не го отмих както трябва не знам..Сега го ползвам по-скоро като маска,след което изплаквам с друг шампоан.Иначе като цяло съм много доволна от марката,любимия ми продукт е спрея/балсам без отмиване(само с него успявам да си разреша косата)И шампоана с маслата ми харесва(жълтата серия)

# 7
  • Мнения: 4 290
Шампоан и маска в едно? Не бих пробвала. Нямам доверие на никакви продукти 2/1, 3/1 или 5/1.  Отделно, че нищо което до сега съм купувала на Глис Кюр, не е паствало на косата ми. Още имам един балсам без отмиване, чийто срок на годност вероятно вече е изтекъл. Крайно време е да го хвърля.

# 8
Изобщо не ми харесва. На втория ден след измиването косата ми мирише така все едно не съм я мила месец. Sick

# 9
  • Мнения: 4 150
И на мен не ми хареса,по-добре си купи шампоан и маска отделно. Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 2 015
Ей, аз защо не видях това по-рано, че днес си го купих #Cussing out!!!

# 11
  • Мнения: 355
Да, нищо особено. За напред бих си взела шампоана и маската отделно.
Peace

# 12
  • Мнения: 1 081
  bouquet

Благодаря ви, че споделихте !!! Hug

Ще се ориентирам към нещо друго щом като повечето не сте доволни, въпреки, че си зависи и от типа коса  Crazy

# 13
  • Мнения: 274
Странно newsm78, аз   се  мъчех  с   какви   ли  не   шампоани  и  не  ми   стояха добре,   откакто   съм с Gliss-много видове...  съм   много   доволна. Явно    е  до   тип    коса. Да   споделя,  че е  доста  чуплива,   но   правя   всичко  възможно  да  я   изправям...

# 14
  • Мнения: 422
При всеки е различно.И аз мислех да си го взема,но сега като Ви видях,че пишете така няма да си го купя.Но все пак има и доволни...и се чудя..засега правя маската с Тривитаминола и нямам намерение да си купувам друга..може би на почивката... Peace

Общи условия

Активация на акаунт