моля ви кажете ми наистина ефикасна диета!

  • 4 124
  • 13
  •   1
Отговори
здравеите на всички!аз от скоро се регистрирах във форума,а и от скоро сам майка..от 4 месега и половина.както повечето жени след раждането и аз имам излишни килограми за сваляне...моля накои от вас,които са правили някоя диета и са доволни от нея да ми споделят.иска ми се да започна диета,която доказано е подействала при повече от една жена..благодаря предварително,успех на всички отслабващи!

# 1
  • Мнения: 781
Всички диети посочени тук са подействали на повече от една жена LaughingПросто трябва да попрочетеш и да си избереш подходяща за теб и твоя начин на живот и хранене.Зависи и колко кила искаш да сваляш, имаш ли търпение да караш дълго на един режим и т.н.

# 2
ами 4ета ги,това правя от няколко дни,ужасно много са и страшно се обърках,но...продължавам и може би ще попадна на подходящата.благодаря жсе пак! Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 15
Здравей , по принцип зависи колко килограма имаш за сваляне. Аз лично ти препоръчвам японското чудо. Ако се спазва стриктно има добри резултати.

# 4
  • Мнения: 1 073
Дюкан!

# 5
  • Мнения: 229
Аз май си мисля, че на този въпрос 100 жени да попиташ и стоте ще ти дадат различни отговори. Моето лично мнение е че не трябва драстично да се пристъпва към диета, а да си промениш постепенно начина на живот - по-малко храна, повече движение и повече консумация на водичка. Така неусетно ще добиеш желаната фигура. Пък и до лятото доста време има - 4 месеца. Доста приличен срок за да се почустваш по-добре.
Каквото и да решиш - успех  Hug

# 6
  • Мнения: 4 678
Спорт-това е диетата ефикасна за всяка от вас  bouquet

# 7
  • Мнения: 487
Започвам да се обеждавам че ПОЦИ е много,много прав СПОРТ му е майката newsm10 smile3521 smile3503

# 8
  • Испания
  • Мнения: 60
Спорт-това е диетата ефикасна за всяка от вас  bouquet

 Peace ТОЧНО ТАКА- яки тренировки в залата  и след това, ще видите зашеметяващ резултат Laughing

# 9
  • Мнения: 3 306
 аз съм доволна от  тази  Peace

# 10
  • Мнения: 1 817
А колко искаш да свалиш? Защото има голяма разлика дали са 5, 15 или 20... Wink

# 11
  • Мнения: 596
Препоръчвам Страхотната диета и диетите на Ипократис  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 2 958
Спорт-това е диетата ефикасна за всяка от вас  bouquet

Абсолютно! Но и хранителен режим! Peace

Без двете неща заедно, не става. Пробвала съм. Peace

Препоръчвам Страхотната диета и диетите на Ипократис  Peace

Аз също ги препоръчвам.Страхотната спазвам, а Ипократис прочетох и също ми допада.
Но наистина зависи колко имаш за сваляне.

Дюкан е много подходяща за повече кг.
Японското чудо е подходящо за около 5-6 кг минус...

Така мисля аз.

Дано скоро избереш правилната за теб и УСПЕХ!

# 13
  • Мнения: 125
Наистина колкото жени,толкова и мнения! Ще ти кажа какво ми помогна на мен: леко ограничаване в храната (не гладуване, ако ти се дояде слядко-хапваш,но не прекалявай!), и спорт! Понеже с малко бебе на ръце няма как да ходиш на фитнес (или поне аз не можех), затова си свалих няколко тренировки и всеки ден,докато бебо спеше,поне по 20-30 мин спортувах. Е,трябва време и търпение-но за 8-9 месеца бях вече в предишните си дрехи! Даже някои ми станаха леко широки.

Можеш да си помогнеш и с накоя хран.добавка-например аз пиех Minceur24. Определено помага.

Ами това е от мен.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт