Световъртеж

  • 747
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте, дами
не ми е присъщо да питам за болежките си по форуми, но пък тук има толкова много хора, надявам се някой да ми даде удачен съвет, защото моите идеи се изчерпаха вече. Накратко за проблемът ми : постоянно изпитвам ужасна умора, нямам никакво желание за каквото и да е усилие и бързо се уморявам, започнах да вдигам високо кръвно и да имам сърцебиене, както и непрекъснат световъртеж. Пуснах си кръвни изследания и се видя леко занижен хематокрит,еритроцити и хемоглобин 122. За тази лека анемия вземам железен препатат и се подобрих значително, но след като две седмици бях добре и си пиех лекарствата, пак започна да ми става лошо. Забелязах, че два месеца подред ми става лошо втората половина на цикъла, след 14-тия ден.
Изследвах житовидни хормини-перфектни са, ходих на кардиолог, тя каза, че сърцебиенето е моментно и нямам някакви проблеми със сърцето, пуснах си прогестерон и естрадиол и те са си  в норма,
Моля давайте някоя идея какво да правя и на какъв лекар да ходя.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 573
А освен щитовидни хормони, дали ти пуснаха антитела? А каква анемия ти казаха - желязодефицитна ли? На какво основание, /Хб е добър/?

# 2
Здравей,ами
пуснаха ми антителата и те са си в ред. Идеята за желязодефицитната анемия е от това, че губя много кръв всеки месец с мензиса си-и ниския хематокрит и еритроцити, както и самия хемоглобин,която не е нисък ,но не е и много висок,

# 3
  • София
  • Мнения: 4 573
Хм, освен да се консултираш с хематолог. И невролог...

# 4
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
аз получих световъртеж след грип.
само спях, едвам правех нещо елементарно, само като си мръднех очите и ми се завиваше свят.
вечер като си легнех все едно бях в кораб  Rolling Eyes
личният каза, че от грипа са ми се свили съдовете в мозъка и не ми се оросява достатъчно.

сега пия хомеопатично и съм супер  Peace, нямам световъртеж  Flutter

# 5
  • Мнения: 32
Трябва да отидеш на отоневролог,невролог после ,ако е необходимо.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт