Пътуване с влак

  • 575
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
Борис е на 1г.2м. и мисля да си ходя с влак. Не са го вижда в родния град и вече няма на къде. Значи ще е на 1г.3м. в началото на Юни. Ще пътуваме П-в Варна. Има обеден влак 13 часа и в 19 е във Варна. Иабрах този вариант пред ранния сутрешен ( 6 часа ) и нощния в 23 ч. Единият предполага ставане в 5.30 мах. а др. незаспиване до 23 и неизвестна нощ.

Та смятам да му взема столчето за колата, от него се бройка по-добре през прозореца, и да пътуваме 1 класа. Има по-малко хора обикновено.

Някой има ли опит от хлапе затворено 6 часа във вагона?

Ети

# 1
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз пътувам с малкия от 3 месечната му възраст с влак до Варна.Редовно т.е. през 2-3 месеца си ходим при нашите.Нямала съм проблеми.Особено като е обедно време,като се нахрани и заспива.Не се притеснявай.Това столче няма ли да ти е в по-вече към багажа?Аз си пътувам винаги във втора класа като вземам две запазени места,така осигурявам достатъчно пространство на детето.Нашият път е по-кратък-3ч 20м,но все си затворен в купето.Смело,като порасне още малко само ще иска да ходи на влака.Сега си е цяло приключение и страхотно преживяване за моя син/3год./това пътуване.В понеделник се върнахме от Варна и няма търпение кога ще се стопли времето да отиваме на плаж!

# 2
  • Мнения: 2 784
И аз това си мислех,столчето нали се прикрепя с коланите на колата,а във влака като няма колани как ще го прикрепиш?А иначе първото пътуване с влак сигурно ще е забавно за дечкото,особено ако го подготвиш с разкази и обяснения за влаковете.Успех и се забавлявайте! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт