Да Поговорим За У-щата!

  • 804
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте мами!
Сигурна съм, че м/у Вас има такива, чийто деца не са малки вече, в смисъл такъм, че учат в гимназия amiiii  Та ако мога да попитам, дали ще можете да ми предложите някоя хубава гимназия за моето дете, което май вече не е детее.., ама те нали са пубери та не знам какво ще си хареса моята..  #Crazy на никъде не се е насочила, но мисля че има предпочитанея към 18то и 1ва Английска (и двете в гр. София, та моля от Сф да са тези, които ми предлагате  Rolling Eyes)  Ще Ви бъда благодарна, ако ми дадете информация хем за 18-то, хем за този, които ще ми предложите  Flushed БЛАГОДАРЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!  smile3539

# 1
  • Мнения: 2 700
Разрови се в последните няколко страници на подфорума. Има специална тема за 18-то с включили се учители. За първа английска не съм виждала нищо конкретно, но пък има теми за кандидатстване след 7-ми клас, където със сигурност ще намериш полезна информация Peace

Ето за 18-то http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=228208.0

# 2
  • Мнения: 170
не ви е леко щом кандидатствате. Ние миналата година минахме през този ад.... Дъщеря ми беше приета в 1ва Английска Гимназия. Все още ми е трудно да си създам цялостно впечатление, но мога да ти кажа едно - учат английски здраво и напредват със скоростта на светлината. Това наистина се оказа училище, в което дисциплината и ученето са задължителни. Пожелавам ви успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт