Позна ли д-р Марков пола на бебето?

  • 10 540
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Здравейте, мамчета  Hug

Преди 3 седмици ходих на ФМ при д-р Марков и той ми каза, че ще си имаме момиченце. Днес обаче бях на преглед в ЖК и докторът ми каза (въпреки че не беше категоричен), че според него е момче  newsm78 Знам, че на д-р Марков мога да му имам по-голямо доверие, защото апаратурата му е много по-модерна, но все пак ми е любопитно дали на вас е познал пола и в коя седмица?

# 1
  • Мнения: 94
Категоричен беше, че е момче. Питах го какво ще правим ако му донеса снимка на мома след няколко месеца, каза че не е имал такъв случай.
Вярвам му.
А иначе доколкото си спомням в 20 и някоя седмица беше прегледа.

# 2
  • Мнения: 203
Пола го позна, но не позна нещо много по-важно, че детето още в 20 г.с. изостава с 2 седмици, което няма да казвам какво ми струваше.

# 3
  • Мнения: 4 371
Пола го позна, но не позна нещо много по-важно, че детето още в 20 г.с. изостава с 2 седмици, което няма да казвам какво ми струваше.
Ау! И как се развиха нещата?

# 4
  • Мнения: 203
еми как се развиха...той сметна, че не на бебето му има нещо, а аз не съм си изчислила правилно последната менструация и премести термина ми с 2 седимици напред. В резултат на което детето ми се роди 1.900 кг. абсолютно изненадващо за всички, последвалият месец беше пълен ад, та така...

# 5
  • Мнения: 4 371
Важното е, че сега всичко е наред Hug

# 6
  • Мнения: 203
Ами да, силно се надявам с това да са се изчерпали най-трудните ни моменти Simple Smile

# 7
  • по света
  • Мнения: 1 587
Да,позна ми пола на първото дете.

# 8
  • Мнения: 4 335
еми как се развиха...той сметна, че не на бебето му има нещо, а аз не съм си изчислила правилно последната менструация и премести термина ми с 2 седимици напред. В резултат на което детето ми се роди 1.900 кг. абсолютно изненадващо за всички, последвалият месец беше пълен ад, та така...
Като гледам това ми се струва,4е польт е без зна4ение дали го е познал :thinking:LejCherry,радвам се 4е вси4ко се е оправило

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Позна и още как още в 17г.с. Peace

# 10
  • Мнения: 4 371
А всички ли говорим за д-р Димитър Марков? Че нали са няколко с тази фамилия Thinking

# 11
  • Мнения: 163
Беше категоричен, че ще е момче,даже ми даде снимка на пишлето на бебчо!





# 12
  • Мнения: 164
Беше категоричен, че ще е момче,даже ми даде снимка на пишлето на бебчо!







На мен също ми позна и ми даде снимка на пишлето на бебето и много други снимки.

Кристиян е роден на 10.09.2007 г.

# 13
  • София
  • Мнения: 627
Позна  Peace

# 14
  • Мнения: 179
Той винаги познава  Peace Аз бях в 17гс  Wink

Общи условия

Активация на акаунт