За Чиполино Омниа

  • 3 670
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 441



Да попитам за този модел на Чиполино.Има ли някой майчета,които го ползват и доволни ли са от количката.В сайта пише,че колелетата се демонтират-това значи ли ,че от три могат да станат 4 или са различни модели?

# 1
  • Мнения: 11 003
Ами тя е съвсем нова още, по сайтовете дори не са сложили цена. Едва ли вече има хора, които да са я купили и ползвали. newsm78
За демонтирането - значи, че колелата се свалят. Моделите са 2 - триколка и четириколка.

Тази количка съвсем скоро я обсъждаха, но не мога да намеря темата.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Много се съмнявам,че ще е така маневрена като Зап-а newsm78
[.В сайта пише,че колелетата се демонтират-това значи ли ,че от три могат да станат 4 или са различни модели?[/b]

Това означава,че колелата се демонтират с цел количката да заема по-малко място като се прибира Peace

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 15:50 от siska79

# 3
  • Мнения: 6 441
Linofrina,знам,че е съвсем нова,но се надявам да има някоя мама,която вече да я има.
А цената знаете ли каква е?
 siska79,като стана въпрос,ти няма ли да продаваш твоят Зап?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Ей това е темата в която я обсъждахмеhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266028.0...На мен тази количка не ми вдъхва особено доверие,тия малки пластмасови колелца незнам колко ще изкарат...Плюс това е очевадно копие на Зап-а,което като идея също не ме кефи

# 5
  • Мнения: 6 441
Очевидно е,че е копие на Запа,спор няма Peace
А някой знае ли колко струват??

# 6
  • София
  • Мнения: 2 734
Никой освен от самата фирма още няма да може да отговори на този въпрос.Доколкото знам,дори още не са внесени в България.Напиши мейл на Чиполино и ги питай,може да ти кажат.

# 7
  • Мнения: 56
 Simple Smileмомичета ,аз и съответно сина ми я ползваме вече втори месец,изключително доволна съм,сравнение с предишната ми "бевърли"пак на чиполино.Купик си я от Макскома в Пловдив,беше докарана за мостра и като я видях веднага я пожелах.Незнам колко ще издържи,засега нямаме проблеми,но аз лично нямам възможност да си позволя Куинито,а тази мн. ме изкефи и дизаина!Купих я за 140лв,но това е цена на едро,доколкото разбрах от познатата ми ,която работи там ще бъде около 180-190лв,но все още не са я получили,задържали им контейнерите на митница.Може би след около месец ще ги има на пазара,в момента май само аз и още една мама си возим децата в такава,нашата е триколка,зелена Simple Smile

# 8
  • Мнения: 6 441
 maraya75 ,благодаря ти!!! Hug

# 9
  • Мнения: 56
Искам да се извиня  Embarassedза грешно подадената информация,че количките са задържани на митница,всъщноста не съм разбрала правилно и се оказа че съвсем скоро ще ги има в магазините ,пътуват към тях!Така че, който има желание,в най-скоро време ще може да я види,аз съм страшно доволна и я препоръчвам!Дано съм била полезна,виждам че има интерес!

# 10
  • Мнения: 5 178
A за РАШ някой има ли информация, мен тя ми е легнала на сърце

# 11
  • София
  • Мнения: 2 734
За новородено бебе ли ще го купуваш Раш?

# 12
  • Мнения: 6 441
А тази Раш на Чиполино ли е и може ли снимка?  Rolling Eyes

# 13
# 14
  • Мнения: 6 441
DoGma_PrObe ,благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт