Възможно ли е това 0о?

  • 919
  • 1
  •   1
Отговори
 Shocked такам.. от август имам проблем,който се оказва неразрешим за нашето уникално здравеопазване.1-во бях при гинеколог номер 1 (за пръв път и не бях наясно със нищо),който ми постави диагноза гъбички без микробиология,а само чрез микроскоп уж го установи..стресирах се,лекувах се,оправих се-временно.след месец и половина проблема се появи отново..отидох при друг лекар,този път имаше микробиология и излезе бета-стрептокок..ок пак се лекувах,пуснах микробиология след лечението-нямаше ми нищо.до тука с приятеля ми дадохме 200 кинта по безрезултатни изследвания и лечения..на него също му бяха открили бета стрептокок и на следващото иследване вече е чист.при мен пак се появи този проблем...ок отивам 3-ти път при 3-ти лекар и получавам 10 нови диагнози..1-во ми каза че имам киста на влагалището 0о (през последните 3 месеца ме гледаха 2 пъти на ехограф и никой нищо такова не видя),после че имам някаква раничка..ок пуснахме иследвания.на резултата от микробиологията пише"не дава развитие на микроорганизми",но на мен лекаря ми казва,че имам трихомони,които при лекар номер 2 не се появиха,пък и при приятеля ми ги нямаше,отгоре на сичкото секс почти не сме правили и тто само с презерватив..та мнгоо интр от къде тези трихомони.излезе и цитонамазката пап 2 -там не са отбелязани нито трихомони,нито коки ,нито гъби,а някакъв вирус,за който лекаря ме посъветва да дам 70-80 кинта да видя да не би да е hpv,но не е ли за това биопсията 0о,а и пише,че клетките ми са в норма..?и така в момента се друсам с някакви глобули и хапчета и нямам идея какво ми има  Shocked.решила съм да пробвам и тест за хламидия в крайна сметка,за да съм сигурна,че го нямам..Та толкова ли е невъзможно да е разбере кво ми има не е ясно..И мислите ли,че микробиологията ,която пускат в Майчин дом има нещо общо с действителността?Дори личната ми лекарка ми каза,че тия иследвания са доста неправдоподобни и не можа да ме насочи към гинеколог..само некадърници

# 1
  • Мнения: 1 335
Като начало, избери си само един лекар и ходи САМО при него. Така може да обиколиш още 20 кабинета и лаборатории и всеки път да излиза нещо ново. Бездарници - бол.
Избери си лекар от гинекологична болница, забрави кварталните кабинети (а бих казала и повечето поликлиники). Те обикновено са наясно дали лабораторията, с която работят е ОК.
Цитонамазка с ПАП 2 си е екстра. Напълно в нормата (ПАП следи за патологични клетъчни промени). ПАП и папиломавирус са различни неща. ПАП е име на изследването; HPV - Human Piloma Virus.
Раничката - често срещано явление. При нераждали жени и попреценка на лекаря не винаги се тетира агресивно (обгаряне и пр.).
Гъбичките са голяма гадост - може, а и често се случва да ги завъдиш след антибиотик.
Съвет: изпий каквото ти е предписано, изчакай една менструация и след това иди на лекар. Повтарям - ходи само при един. Сексът - то е ясно, само с презерватив.
Успех, дано намериш твоя лекар!

Общи условия

Активация на акаунт