Пак НОИ-къде да намеря справка за соц.осигуровки преди 2000г?

  • 1 641
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 595
Някой знае ли?Излизат ми след 2000г,а ми трябват за 1994!

# 1
  • Мнения: 3 153
В НОИ на място предполагам, че ще ти направят такава справка (може би след като подадеш официална молба и т.н.). Но електронната информация е наистина само след 2000г., защото ако лицето се осигурява от тогава се счита с непрекъснати осигурителни вноски, дори и да има пропуски преди 2000г. (конкретно за здравното осигряване)

# 2
  • Мнения: 595
Значи да уточня-трябва ми справка за осиг. стаж в интендантско.Казаха ми да търся в МНО(МО)-министерство на отбраната ,но нищо не открих,а чух че по интернет имало начин. newsm78

# 3
  • Мнения: 3 153
О, за такъв случай не знам. Звънни в МО и попитай дали и къде можеш в мрежата да провериш.
http://www.md.government.bg/bg/contacts.html

# 4
  • Мнения: 498
Информация в Персонален регистър се събира от 1997 г. От 1994 няма начин да намериш персонална информация в електронен вид.

# 5
  • Мнения: 595
Snejana_G,може ли линкче,нищо че е от1997.На мен ми трябва най-рано от 94. Praynig

# 6
  • Мнения: 498
В нета не е качена, но със сигурност трябва да я има в НОИ информацията, защото от тогава започна събирането и. Иначе се проверява от е-услуги на страницата на НОИ, но ти със сигурност си гледала там, щом знаеш, че от 2000 г. са качени. Не знам и аз защо са си спестили труда да качат цялата информация, с която разполагат.

# 7
  • Мнения: 53
Отиди в някой офис на НАП на гишето където се подава за липса на задължения питай.Те имат едни архиви трябжа само да попаднеш на някой човечен за да ти свърши работа

Общи условия

Активация на акаунт