Къде в Бургас (8) ...

  • 63 478
  • 590
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 406
Бре... Докато намеря темата... Прерових целия форум...  Crazy

Та... Аз май ще съм първата с питане в тази тема.

Приятелка, отскоро живеща в Бургас ме попита за магазини с дрехи за бременни. А на мен като не ми се е случвало да залеждам такива магазини за сега и отговорих, че ще питам вас и ще и кажа...

Така че, моля ви, препоръчайте ми къде да я пратя да си търси дрешки. И на сватба щели да ходят скоро, така че и евентуално нещо по-официално си търси.

Мерси предварително!   bouquet

# 2
  • у нас
  • Мнения: 5 696
много хубави неща има в магазин на ул. Александровска. Влиза се в един тунел, само че незнам кой номер е . Отпред откъм улицата има м-н за обувки. Значи като слизаш от Стоматологията, тунела се пада отдясно. Влиза се навътре, има най-различни магазини. Дано се ориентираш  Peace

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 22:47 от Sinara

# 3
  • Мнения: 738
Смайлче, по радиото слушам една реклама, а днес минах от там с колата и го видях, на Гладстон, малко след Борисовата градинка посока Сан Стефано, в ляво се пада магазина. Но нямам идея как са дрехите Thinking Сигурно защото не съм бременна Mr. Green

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
в духа на предишната тема /за Интернет шопинга/ да ви спомена, че банка Алианц имат промоция на кредитни карти. Картата е да срок от 2 години, няма годишни такси. Ако имаш детски депозит в същата банка /не зная дали има някакъв минимум, май по-скоро -не/ на всяко едно разплащане банката ти начислява бонус 0,50 лв по него, а след 30-тата операция по 1 лв, така че използвайки по-често картата си, ти натрупваш парички в сметката на детето. До колкото разбрах лимита е 1/2 от нетното ти трудово възнаграждение за 1 години назад. Първите 6 месеца лихвата май беше 6, /и няколко/ % , а след това око 14 % на година /т.е. 14% / 12 месеца и получаваш %за един месец, който естествено е само върху сумата който си използвал/ Тази карта се използва само за разплащане по Интернет или в търговската мрежа и не е желателно да се  тегли в брой /таксите са от 2 лв до 10/, а лихвата тече от момента на тегленето в кеш. Не зная дали съм била достатъчно изчерпателна и дали всичко което написах е съвсем коректно, но аз нямам все още кредитна карта и в момента ще си вадя,  това е което аз съм разбрала /не говоря от опит  Blush/
Дано съм ви била полезна, и ........ нямам нищо общо с банката, освен, че заплатите ни се превеждат там, т.е. нямам никакви материални облаги от рекламата  Naughty

# 5
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Смайлче, по радиото слушам една реклама, а днес минах от там с колата и го видях, на Гладстон, малко след Борисовата градинка посока Сан Стефано, в ляво се пада магазина. Но нямам идея как са дрехите Thinking Сигурно защото не съм бременна Mr. Green

този магазин се казва Ева, но на мен лично нищо не ми хареса там. Продават зимата дрехи за лятото, едни тънки блузки, а пък да не говорим за цени. Даже нямаха и номерация. Всеки ден като минават оттам си мисля, че магазина не работи, щото все е празен и продавачката седи на едно столче и изобщо не се вижда от улицата.

Магазин за бременни има и на Републиканска, само че в момента ми изкочи дали беше преди или след светофара на К. и Методий (а преди малко минах оттам)  newsm78

Също сега се сетих за бременни има дрехи в търговски център Бургас - това е под бившата Валентина. Като се влезе първата клетка в ляво. Там има и сутиени за кърмачки, които много трудно се намират в града.
Друго не се сещам сега  Hug

# 6
  • Мнения: 738
да_аМа_не, според мен е по-добре с дебитна да се пазари, че поне не ти текат никакви лихви...Иначе имам една кредитна на ОББ с извънземни лихви и си стои неизползваема Rolling Eyes

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Смайл, чак за сватба едва ли ще си намери нещо в магазин за бременни Confused Но в този, който Синара е посочила, в търговски център "Бургас", се намират свестни неща от време на време. Другият магазин на същите собственици е в подлеза на Операта. Последно си търсих официален черен панталон и само там открих. На "Републиканска" 62 мисля беше номера newsm78 има магазин на "Миро стил", но няма нищо кой знае какво. в "Ева" също няма нищо интересно, дори продавачката изрази съчувствие, че дрехите за бременни са толкова грозни Confused

# 8
  • у нас
  • Мнения: 5 696
много хубави неща има в магазин на ул. Александровска. Влиза се в един тунел, само че незнам кой номер е . Отпред откъм улицата има м-н за обувки. Значи като слизаш от Стоматологията, тунела се пада отдясно. Влиза се навътре, има най-различни магазини. Дано се ориентираш  Peace

Адресът е ул. "Александровска" 100 - Базар "Европа". Магазинът се казва "Бъдеща мама".

# 9
  • Мнения: X
Смайлче, по радиото слушам една реклама, а днес минах от там с колата и го видях, на Гладстон, малко след Борисовата градинка посока Сан Стефано, в ляво се пада магазина. Но нямам идея как са дрехите Thinking Сигурно защото не съм бременна Mr. Green


И аз, вместо запис, да кажа, че в този магазин няма кой знае какъв избор на дрехи.
А няма ли го вече онзи магазин за бременни, който беше  в центъра, в една пресечка на Богориди? Изскочи ми от акъла името на улицата. Embarassed До него имаше и магазин за дънки.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Не няма го, поне аз не го намерих като бях бременна. В този на Александровска в тунела има и официални неща. Намира се между Самуил и Мекедония ако не се лъжа  newsm78

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Не няма го, поне аз не го намерих като бях бременна. В този на Александровска в тунела има и официални неща. Намира се между Самуил и Мекедония ако не се лъжа  newsm78
Шушонооооо, ти си ги изкупила тогава Crossing Arms Защото аз януари месец си търсих там нещо за сватба и дори се скарах с лелката, която се опита да ме убеди, че джинсовият плат и чувалестите туники са  много подходящ избор за сватба Whistling И ме увери, че много официални неща не зареждат, защото бременните обичали да се обличат само спортно ooooh!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
А за да попитам видяли ли сте някъде форма за торта с отделящи се стени, тефлонова и по-малка от 26 см?

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Изкупила съм ги аз, грънци. Тогава си купих един панталон че нямаше с какво да ходя на работа и излязох в болнични за дълго  ooooh! Та панталона го разхождах след като родих  hahaha

Радина форма за торта че и за кекс 2в1 си купих от метро обаче 26 см

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Smile!, в тунела до Икономическия техникум има ателие/магазин за бременни.

Общи условия

Активация на акаунт