Някой има ли полски мебели?

  • 34 706
  • 129
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 427
Харесала съм си една полска кухня,виждала съм и някой от моделите на живо.Доколкото мога да преценя,качеството на изработка не е лошо,а цените са просто без коментар. Но се чудя дали издържат дълго на нормална употреба newsm78 Ако някой има полски мебели/кухни,спални,секции/,моля да сподели мнението си.Аз така или иначе,пак ще си я взема,защото страшно ми допада като модел,но поне да знам колко ще мога да си е ползвам Grinning А модела е този
http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=25 … ubcat=&show=#

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Аз имам полски мебели от Явор и съм много доволна!

# 2
  • Мнения: 4 292
Гардероба ми е полски, аз също съм много доволна. Мисля да взема и такова детско обзавеждане.  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 6 045
Ние си взехме полска спалня. Още не сме я ползвали, но сглобяването беше песен - всичко пасваше до милиметър, с подробни картинки и т.н. За разлика от българската секция, която ни скъса нервите...

# 4
  • Мнения: 4 335
Аз имам по4ити сьщата кухня,ве4е две години я ползвам и сьм нямала проблеми от кьм ка4еството й.Единственото,което не ми харесва е,4е плота вьрху долните шкафове не е цял,това само ми е малко неудобно,но инь4е сьм много доволна  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 427
Ние си взехме полска спалня. Още не сме я ползвали, но сглобяването беше песен - всичко пасваше до милиметър, с подробни картинки и т.н. За разлика от българската секция, която ни скъса нервите...
Кой модел е спалнята? Ние си взехме ето тази,но още не е пристигнала,така че нищо не мога да кажа.
http://www.aiko-bg.com/pictures/KOMFORT_big.jpg

# 6
  • Мнения: 1 712
Аз имам такава секция в детската стая http://shop.yavor-bg.com/showimageprod.php?id=1546&typeS=big Взех я преди 4 години и съм много доволна

# 7
  • Мнения: 24 467
Да- обзавеждането на детската стая и на кухнята- видяха ни се разнообразни, не много скъпи /като за семейство с малки деца, които шетат, цапат и чупят/, красиви и практични. Доволни сме. Сглобяването е като пъзел за възрастни, поляците са се постарали- нищо не ти е нужно, само отваряш и започваш да сглобяваш.
Нашите са от "Арон".
valq_78 , нашата детска е подобна, но в цветове орех/ванилия, като купихме и две ъглови легла към секцията цвят орех отново. Дръжките са "жълто куче".  Laughing Страшно са сладки.

# 8
  • Мнения: 1 427
Аз имам по4ити сьщата кухня,ве4е две години я ползвам и сьм нямала проблеми от кьм ка4еството й.Единственото,което не ми харесва е,4е плота вьрху долните шкафове не е цял,това само ми е малко неудобно,но инь4е сьм много доволна  bouquet
Hug Това и аз го забелязах като недостатък,но ще си купим цял плот допълнително и ще стане почти като вградена кухня.
Ориентирала съм се към по-евтини мебели,тъй като модата бързо се сменя и дори и да си взема нещо супер сега,след 10 год ще изглежда демоде. По-добре да мога да си сменям интериора през 5-10год,без това да ме води до фалит. Grinning Така че,ако издържат повече от 5 год,ще съм много доволна.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 045
eli-pate, ето това е нашата http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=8&tid=39&pid=32826, само че без тези надстройки над леглото, без гардероба, но пък взехме и скрина. Красиви са Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 427
eli-pate, ето това е нашата http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=8&tid=39&pid=32826, само че без тези надстройки над леглото, без гардероба, но пък взехме и скрина. Красиви са Heart Eyes
Да,наистина е много елегантна. Като визия е много добре за цената,дано и качеството да е сносно! Praynig

# 11
  • Мнения: 24 467
За кухните- удобно е плотът да не е цял от гл.т. на това, че не се знае какво е помещението /въпросната кухня/- при нас точно възможността да се разместват долните шкафове ни създаде изключително удобство, успяхме да ги разположим по наш си начин, да ни паснат добре.
Иначе един цял плот винаги може да се поръча в съответен склад за плоскости, ако държите долните шкафове да са в една редица.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Аз си поръчах от тази система и сега чакам да ми я доставят, дано да са качествени, че не се сетих да питам тук Peace
http://shop.yavor-bg.com/showimageprod.php?id=2208&typeS=big

# 13
  • Мнения: 115
Моето обзавеждане в спалнята също е полско, купихме го от Аико, много съм доволна. Според мен качеството е много добро.

# 14
  • Мнения: 166
И ние с сме с полски мебели в спалнята и хола. За съжаление спалнята обаче започна да проскърца и пропуква  Thinking А не сме прекалявали с упражненията  Mr. Green
Кофти ама какво да правиш

# 15
  • Мнения: 3 641
Същата работа и при нас. Спалнята н ие полска. Скърца и нещо не съм доволна, май ще я сменяме Thinking

# 16
  • Мнения: 19
Искам да попитам някой с поръчана вече полска кухня от Явор - на картинките се вижда, че има шкаф с мивка и батерия. Почти съм сигурна, че батерията не е включена в цената, но как се прави поръчката за мивката? Има ли леви и десни? Шкафчето над аспиратора само за 60 сантиметров ли е предвидено или има варианти?

# 17
  • Мнения: 1 427
Мивките са най-обикновени,стандартни,можеш да си ги купиш навсякъде.Няма смисъл да поръчваш. А иначе не са включени в цената на комплекта. Доколкото знам всичко е с фиксирани размери и го взимаш каквото е,но имат май и някакви,който се продават отделно.

# 18
  • Мнения: 3 323
Имаме 2 гардероба за детската, 2 бюра с кантонерки, детски скрин и портманто. Единствено гардеробите и портмантото, леко ги доукрепихме, щото малко са нестабилни, но пък всички са с надстройка - та затова... Много удобни и лесно се сглобяват- по дребните неща съм сглобила със 7-годишния ми син, и най важното пасват идеално. От Айко ми поискаха 10%(мисля, не помня точно) от цената за сглобяване, но не се наложи.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И нашата кухня е от Явор - доволни Peace

на картинките се вижда, че има шкаф с мивка и батерия.
е как ще добиеш представа и ще ти хване окото. Ако идеш в магазините им ще видиш, че всички кухни са с много добра декорация Laughing

# 20
  • Мнения: 8 999
Взехме няколко шкафа за детската от Арон. Не мога да кажа, че са върха на красотата /купихме най-евтините, точно защото са за детска - и да ги потрошат, няма да ми е жал, защото и без друго след няколко години ще трябва да правим тийнейджърска/. За 3 г. не са се променили много.

# 21
  • Мнения: 107
Аз също разглеждах полски кухни, защото ни предстои обзавеждане, а цените са повече от добри. Смути ме височината на долните шкафове от 82 см.  Печката и пералнята ми са по 85 см. Реших че ще бъде грозно ако печката ми стърчи над шкафовете и се отказах. Друго, което ми направи впечатление е дълбочината на шкафовете, която нормално е 60 см, а полските са по 45 см и плота им стърчи отзад още 15 см. Затова се отказах от полската кухня, въпреки че цената много ме привличаше, а и на външен вид не са лоши. Но съвет не мога да дам, всеки трябва да си прецени сам.  Thinking

# 22
  • Мнения: 1 427
Май имат различни модели,защото тези които гледах на живо бяха 60см дълбоки.Аз предпочитам от 45см,за да не ми се дърпа от мястото,но няма голямо значение.

# 23
  • Мнения: 1 107
Купихме една полска кухня за един апартамент, който се дава под наем и това, което ми направи впечатление е, че обкантването изглежда не особено "надеждно", но предполагам, че това зависи от модела. Иначе имам едни стенни модули, също полски, които се представят много добре. И моят съвет е да се види на живо, ако има възможност, за да няма неприятни изненади след това

# 24
  • Мнения: 4 335
Наистина е по-хубаво да се видят на живо,защото цвета на кухните е разли4ен от каталога и вдействителност Peace

# 25
  • DE
  • Мнения: 967
Ние имаме тези:

# 26
  • Мнения: 1 561
Ние купихме полска секция, и не съм особено впечатлена, дори мога да кажа, че съжалявам.
Причините:
1.Плоскостите са доста тънки
2.Гърба и веднага се изтърбуши, сглобката им е повече от паянтава.
3. Нямат нивелиращи се крака, наложи се да я подплътим с други подръчни материали заради неравния  под.
4. Механизмите на чекмеджетата са повече от странни, всичко пластмаса и доста се притеснявам до кога ще издържат.

Но я поръчахме по каталог, намаха мостра и тези подробнисти никой не ги сподели.

Аз лично не бих купила повече такива без да огледам.
Възможно е да сме попаднали на кофти фирма производител, но поне имат дизаин, за разлика от нашите фирми.


# 27
  • Мнения: 16
Имам полска кухня от една година и два месеца. Почти същата, която е показала авторката, но по-тъмен цвят. Доволна съм. Височината на долните шкафове ги направиха по наши размери, така че без проблем пъхнах под тях пералнята. Плота от едната страна е по- широк / за да покрие пералнята/, а от другата по-тесен.

# 28
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ние купихме полска секция, и не съм особено впечатлена, дори мога да кажа, че съжалявам.
Причините:
1.Плоскостите са доста тънки
2.Гърба и веднага се изтърбуши, сглобката им е повече от паянтава.
3. Нямат нивелиращи се крака, наложи се да я подплътим с други подръчни материали заради неравния  под.
4. Механизмите на чекмеджетата са повече от странни, всичко пластмаса и доста се притеснявам до кога ще издържат.

Но я поръчахме по каталог, намаха мостра и тези подробнисти никой не ги сподели.

Аз лично не бих купила повече такива без да огледам.
Възможно е да сме попаднали на кофти фирма производител, но поне имат дизаин, за разлика от нашите фирми.





Споделям мнението. Купих няколко шкафа, вярно, че се сглобиха лесно, но и на чекмедженцата вратичките паднаха лесно, а и  са с дъно от шперплат. Освен това плоскостите са много податливи на непоправимо замърсяване, мисля, че фурнирът им е некачествен. А и не ми се сториха чак толкова евтини.
Мога да направя сравнение, защото имам българска кухня от ПДЧ, при това така сглобена, че когато се опитах да разглобя челото на едно чекмедже, много трудно успях.

С  една дума, не бих си купила такива повторно.

# 29
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Гардероба и скрина са ми полски, много съм доволна Peace

# 30
  • Мнения: 73
аз си купих гардероб преди 6 м. и вече се разглоби след това купихме детска стая и както казаха по-горе и тя започва да се разпада.Гардероба е от айко  а детската стая от арон и не са никак евтини г-500лв д.с.-1980лв.Няма да си купя повече нищо полско

# 31
  • Мнения: 295
Зависи от фирмата, бих казала аз. Живея в Полша и с такива мебели се обзавеждаме. Според мен добри са на VOX (от тях имаме цяла спалня), BRW (имаме библиотека, етажерки и от сорта). Аз лично от Forte не съм особено доволна - чекмеджетата са му малко паянтови. VOX според мен са много добри, имат стилен дизайн и са качествени, нашата спалня си е вече осем години и не се оплаквам. Така че проверявайте от кои полски фирми са внесени мебелите.

# 32
  • Мнения: 4 335
Имам полска кухня от една година и два месеца. Почти същата, която е показала авторката, но по-тъмен цвят. Доволна съм. Височината на долните шкафове ги направиха по наши размери, така че без проблем пъхнах под тях пералнята. Плота от едната страна е по- широк / за да покрие пералнята/, а от другата по-тесен.
Как ги направиха по ваши размери,като те са по каталог и нищо неможе да се променя newsm78

# 33
  • Мнения: 1 427
аз си купих гардероб преди 6 м. и вече се разглоби след това купихме детска стая и както казаха по-горе и тя започва да се разпада.Гардероба е от айко  а детската стая от арон и не са никак евтини г-500лв д.с.-1980лв.Няма да си купя повече нищо полско
newsm78 Странно! Или наистина качеството на различните полски фирми е различно или нещо Арон се опитват да пробутат всичко за полско. Наистина съм чула много оплаквания за мебелите на Арон,а те са вносители на много фирми. От хора купили мебели от Явор повечето отзиви са добри. Едни мои приятели си купиха спалня от Арон и на втория ден се озовяха на земята hahaha.

# 34
  • Мнения: 130
Спалнята ни е от АРОН-ARAMIS-за сега нямам забележки,а и стои доста добре.Кухнята също е полска/поръчка от Сентима/.Според мен за качеството
на мебелите/не само на полските/говори цената.

# 35
  • Мнения: 14 486
кухнята ни е от арон, обзавеждането на детската стая, шкафовете в спалнята, без самото легло. доволна съм, нямам забележки освен това, че наистина шкафовете за долния ред на кухнята са по-ниски и трябваше да махнем капака на пералнята за да я пъхнем между шкафовете.
иначе наскоро забелязах също на двете чекмеджета от двете страни на вградената фурна, че явно от топлината като я отварям е започнало да се сбръчква покритието - пдч ли е мдф ли е, не знам ( и не разбирам), но се вижда само при поглед много отблизо. ползвала съм я повече от три години вече.

# 36
Мебели "Арон" са вносители на няколко полски фабрики. Преди 5 години си купихме спалня и обзавеждане за коридора от тях. Мебелите са модулни и поради тази причина тази година си купихме и допълнителни неща от същите серии, което смятам че  е голям плюс. Купихме си и ново обзавеждане за гостната стая. Този път си го сглобихме сами, защото се убедихме, че сглобяването е фасулска работа. Всичко е обяснено по схема и няма нужда да викаме специалисти!

# 37
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Мебелите от Арон се внасят от Полша, с изключение на някои модели холни маси от стъкло, а качеството и цените са различни и съобразени с възможностите на различните клиенти - има и по-скъпи и луксозни, но има и среден и нисък клас, но пък евтини.
 Като цяло полските мебели са добри и евтини, а имат и симпатичен дизайн.

# 38
  • у дома
  • Мнения: 965
Имаме полска кухня,
Плюсове: както изглеждаше на картинката, така дойде - едно към едно. Сглобяването - както беше написал някой, по-горе - песен, щом мъжа ми се справи  Laughing Много лесно се поддържа, противно на очакванията ми, че цвят капучино ще се цапа много - не се.
Минуси:  дойде 3 м. след поръчката. Вярно, че в договора пишеше 40 работни дни доставака, но ни увериха, че това е краен случай. И след като чакахме 3 м. да дойде, се оказа, че липсва едно шкафче. Още 20 дена го чакахме и него. Отделно плота, който поръчахме дойде от едната страна около 40 см. просто отчупен - рекламацията не ни я признаха, ние сме го били счупили - дебел 6 см. МДФ плот  ooooh!
Като цяло и според мен са добри и евтини.

 

# 39
  • Мнения: 798
Искам да попитам има ли някой наблюдения върху ето тази полска система за планиране ...
 http://shop.yavor-bg.com/index.php?start=0&q=&catid=142& … mp;direction=desc
Capslock се казва. Обикаляхме днес по магазините и ми допадна като дизайн. И цветовете ми харесват. Имат най-различни модули и може да се комбинира според стаята. Но все пак като се сметне всичко ще отиде над 2000 лв.  И  ми се иска все пак да е качествено. Ще ми е много полезно ако някой има наблюдения или мнение.

# 40
  • Мнения: 798
Побутвам я малко темата дано някой все пак знае нещо по моя въпрос... Embarassed

# 41
  • Мнения: 1 427
Вчера си поръчах по интернет кухнята от Явор. Обадиха ми се след половин час да ми кажат,че я имат в наличност и утре ще ми я докарат до Варна!!! newsm68 Наистина съм впечатлена,дори не съм и очаквала да реагират толкова бързо! За отзиви-ще пиша като я сглобим след 1-2 седмици.

# 42
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Егвийн ал-Вийр, искаш ли да ти дам координати на един производител на мебели в Бургас? Ние поръчахме при него мебелите за цяла къща (3спални, 2 кухни) и ни излезе страхотно изгодна цената. Изработката е добра, коректни са и монтажниците работят добре и бързо.

"Димат омега" също правят страхотни мебели като качество, но вече са затрупани с поръчки и сроковете са им дълги и цените по-високи. Иначе апартамента ми в София е с техни мебели - 3г живеем - не са мръднали.

Иначе за полските мебели - имам АРОН от 8г - поразлепи им се термо-фолиото, но пък лесно се залепва обратно с някое лепило от рода на Хелми, Полидур и т.н. Иначе на морето и кухня и спалня  от Нова Идея имаме от 2г - засега кухнята е добре, но на спалнята и се разлепиха и отчупиха кантове (но не са PVC, а от фурнир). Кухнята допълнително я повдигнахме на крачета и сложихме допълнителни цокли отпред и допълнително плот, така че е под общ плот като тези, които се изработват по поръчка.

# 43
  • Мнения: 196
От АРОН си взехме детско оборудване което също е полско и съм доволна- въпреки че е отскоро.И аз предпочитам по -евтино обзавеждане и да го сменям по-често тъй като излизат всякакви нови и нови готини неща

# 44
Отговарям със закъснение Simple Smile
Моята кухня е абсолютно същата само че е цвят калвадос
Вече 3-та година е в нас и...никакви проблеми-нито вратите са се разкривили, нито плотове са се раздули както става с повече ако капне вода върху тях. Така че с една дума-доволна съм

# 45
  • Мнения: 1 432
Вси4ко в нашата къща  е полско от БРВ /Bleck Red White/ Не съм доволна,но това позволява джоба  ooooh!

# 46
  • София
  • Мнения: 6 045
Вси4ко в нашата къща  е полско от БРВ /Bleck Red White/ Не съм доволна,но това позволява джоба  ooooh!
А защо не си доволна?

# 47
  • Мнения: 4 970
Аз съм  на крачка да си зкаупя полски мебели- точно от системата Bleck Red White.НО  на живо не съм ги виждала- в смисъл- в домашна обстановка Rolling Eyes.Вчера ходих по мебелните  магазини и с тяхното осветление... ooooh!- не можах да добия реална представа за цвят .
Мноог ли ще е нахално ако  помоля за снимки  на тези мебели във ввашите жилища Praynig
По=специално кухните ме интересуват Embarassed

# 48
  • MJF
  • Мнения: 8 571
малко пояснения
.арон ,еником м  и другите мебелни магазини продават мебели.те не ги изработват.
относно системата капслок и на мен много ми допада като дизайн.
сега за качеството.аз от декември 2007 имам модули от системата vis a vis.ще ви спестя тримесечното лъжене от страна на магазина от които я купих.само ще отбележа ,че преди да се спра на доставчик обиколих 5 такива сравнявайки срок на доставка ,отстъпки и тарифи превоз монтаж.е избрах но.....
сглобявах я лично по коледа.моите модули всички са с матирани стъкла.тяхното изпълнение е ок но при монтажа с пантите -ядове.не са прави витрините.а за дървената част ми се наложи да правя 8 дупки за винтове.добре че имам машина сега си мисля че варианта да се използва дизайна а да се направят тук от кадърни дърводелци е по добър
капслока като я гледах по магазините и отварях чекмеджетата съм разочарована от елементарните механизми за такава цена.

# 49
  • MJF
  • Мнения: 8 571
понеже имам каталог на brw .системата капслока се предлага в няколко цветови варианта-сивото е сиво а другите цветове са: оранжев,светло зелено,бежово,индиго.

# 50
  • Мнения: 1
имаме полска спалня  на ф-ма Bog  Fran meble и въобще не съм доволна.Плоскостите са мн.тънки,вратите на гардероба не се затварят а за скрина-нямам думи,ще се разпадне.Дърводелците я сглобяваха цяла седмица.Евтиното винаги излиза скъпо! Cry

# 51
  • Мнения: 81
Браво, направо ме разбихте, а аз ще купувам полски мебели, ами сега??? newsm78

Какво да правя #Crazy

# 52
  • София
  • Мнения: 6 045
Ако си харесала мебели на някаква конкретна фирма, покажи, може те посъветват!  Peace

# 53
  • Мнения: 81
Дивана е еко кожа - бял, с два фотьойла - и те еко кожа, масите са стъклени, секията е на ОМК, но ще видя точно как беше името!

# 54
  • Мнения: 1 028
Огромна част от мебелите,които се предлагат на пазара са полски,предлагат ги  големи вериги като "Арон","Явор" и мн. други,и това е защото  ги карат от Полша почти без пари,и тук им се слага  дооооста голяма надценка,и въпреки всичко накрая цената за клиента пак става"добра". Правят от сравнително рехаво ПДЧ,като дизайн изглеждат добре.Бюрото ми е такова и е красиво,само че нестабилно,братовчедка ми като седна на него и почна да се олюлява.Сестра ми има такава секция за хол,сглобиха я всичко добре,и когато се наложи един път да бъде леко бутната напред,за да се оправи един контакт зад нея,една част се счупи и един дюбел поддаде.

# 55
  • Мнения: 105
Мебелите и в спалнята и в хола ни са от "Явор". Доволна съм от всички с изключение на спалнята, отдолу има решетка, която е толкова паянтово направена, че дъските постоянно се чупят и се налага мъжа ми да ги кове. Иначе при напъна, който виждат от малкия вратичките, нито една панта не е изпуснала до момента...така че общо казано - доволна съм. А вече четвърта година ги ползваме. За цените, които имат, качеството е добро.

# 56
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Папитууу, не знам защо си изградила такова мнение и въз основа на какво. Голяма част от полските мебели на пазара са от нисък и среден клас, а това, че ти се струват скъпи е, защото стандартът на живот тук е много по-нисък, а има и разходи за логистика, склад, магазини, персонал + печалба. Няма как да стане калкулацията иначе. Нормално е от завода да излизат на по-ниска цена, ама като не може да ги вземеш нямаш избор????
 Който иска качествени мебели, трябва да е готов да се бръкне по-дълбоко. Това са мебели конфекция.
П.С.
 Не се заяждам.

# 57
От декември имаме трапезария - четвъртита маса с осем стола /изчистен дизайн , кожена седалка/ плюс два комода - овални /по-нисък и по-висок/. Тъй като цената е над 8500 и я платихме кеш, уговорихме безплатен монтаж. Много ги бавиха, обаче. А аз изисках неустойката до лев. При това ги притисках непрекъснато за срока, иначе откарвали и до тримесечно бавене. Много стабилни - налчета на столовете, стоманен постамент на масата, оволна съммасивни чекмеджета с яки модерни механизми. Забравих да ви кажа, че материалът е бамбу, цвят капучино, много деликатно състарено. Търсих на сайта им, обаче не мога да я открия, за съжаление и да ви я покажа. От Полша пристигнаха изключително добре пакетирани, с точно желаната кожа - амбалаж и найлон. Правели ги с американски материали и дизайн. Доволна съм.

# 58
  • Мнения: 1 028
Именно,че като се има в предвид какви материали са вложени е висока цената,то е ясно,че като искаш здраво ,масивно и качествено ще си разпориш джоба-с трици маймуни не се ловят,нямам как да стане.

# 59
  • Мнения: 339
Моята кухня е от полските, както и секцията на детето. Много съм доволна. И дизайна ми харесва, и цените са съвсем нормални. Ето снимки  тук и тук

# 60
  • Мнения: 619
Аз си поръчах Ника Рамка 260 -разчитам изцяло на отзивите ви.Харесах и допълнителен модул,но като сметна всичко общо ми излиза колкото поръчкова кухня...та ще се задоволя само с това 260...Надявам се да не се радуят от влагата...

# 61
Поръчах полски мебели за спалня и детска стая,но се колебая за кухнятал.Даите мисъвет.

# 62
# 63
  • Мнения: 119
vasoto5-И аз съм пред същата дилема за кухнята-полска или поръчкова?На снимка изглеждат добре,но в действителност newsm78Още повече,че ми казаха,че от влагата и температурата шкафовете се деформират.Та май ще прежаля още1000лв в името на качеството.

# 64
Някои има ли впечатления от 37 училище"Райна Княгиня" ,Люлин-10"?

# 65
  • Мнения: 2 803
Аз имам полски мебели от Явор и съм много доволна!

 Peace

Някои има ли впечатления от 37 училище"Райна Княгиня" ,Люлин-10"?
newsm78

# 66
Препоръчайте училище в "Люлин"

# 67
  • Мнения: 619
Препоръчайте училище в "Люлин"
И защо в тази тема търсиш препоръка?

# 68
  • Мнения: 1 849
Здравейте! Дали някой си е поръчвал кухня на Платан или е чувал мнения за такава? Не видях в темата да се коментират, а сайта им е доста интересен като предложения  newsm78
www.platan.org/

# 69
  • Мнения: 161
За мебели Black Red White или тези внос от Явор не бих се замислил повече.
Купих си едно малко компютърно бюрце от Явор преди няколко месеца - сглобено изглежда добре, обаче като вземеш да го сглобяваш виждаш какъв боклук е всичко. Повърхността на ПДЧ-то е хартия покрита с нещо като тънък найлон, дори не е ламинат някакъв. Няма окантване ами хартията е лепена и дърпана върху плоскостта от ПДЧ след като е била изрязана и на ръба на детайла си проличават сгъвките, то там и найлон няма. Покритието е толкова некачествено че оптичната ми мишка не лови обратен сигнал и не мога да я ползвам на него, трябва да ползвам подложка.
ПДЧ-то е толкова рехаво, че забих видиите с пръст наполовина и после лекичко донавъртях със звезда.
Бляк Ред и Уайт съм ги виждал по магазини - прави ми впечатление че са същите паянтови глупости, може би покритието да е само малко по-добре направено.
Като за цената им предпочитам да наема дърводелец и по мой проект да изреже плоскости и да ми ги сглоби, ще излезе малко по-скъпо, ама поне механизмите ще са читави и плоскостите ще могат да понесат чашата ми топло кафе или студена вода.

# 70
  • Мнения: 1 427
Поръчах полски мебели за спалня и детска стая,но се колебая за кухнятал.Даите мисъвет.
Здравейте.Аз,в крайна сметка си взех кухнята,заради която пуснах темата и трябва да кажа,че вече 5 месеца я ползвам интензивно и засега не е мръднала.За цената,качеството надмина очакванията ми.Пък и за тези пари,нищо не пречи да си я сменям през 5-6 години Laughing

# 71
  • Мнения: 24 467
На 12.09 чакаме и обзавеждане за нашата спалня.  Laughing
Само холът и трапезарията остават с друга мебилировка вече. Детската и кухнята, писах, са си от "Арон" и са много добре. А цената, със сегашните намаления от 15 %, просто си е като цената на нашите мебели. Само че са изчистени омразните ми остри ръбове, имам избор.

# 72
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 830
eli-pate , ние сме харесали абсолютно същия модел шкафчета. решили сме да купуваме отделни модули. имаме и проект. ти готовия комплект ли купи или на отделни модули? от магазина до метро ли? а може ли снимки Embarassed? благодаря!!!

# 73
  • Мнения: 1 120
От Явор си взех тази маса http://shop.yavor-bg.com/showimageprod.php?id=1737&typeS=big
и тези столове http://shop.yavor-bg.com/showimageprod.php?id=6904&typeS=big
Доволна съм, нямам забележки.

# 74
  • Мнения: 619
Купих си едно малко компютърно бюрце от Явор преди няколко месеца - сглобено изглежда добре, обаче като вземеш да го сглобяваш виждаш какъв боклук е всичко. Повърхността на ПДЧ-то е хартия покрита с нещо като тънък найлон, дори не е ламинат някакъв. Няма окантване ами хартията е лепена и дърпана върху плоскостта от ПДЧ след като е била изрязана и на ръба на детайла си проличават сгъвките, то там и найлон няма.

Наистина сглобени изглеждат супер,за качество ще видим.В цитата все едно говориш за полската ми кухня.Надявам се да изкара поне 5години,но сега нямах възможности за по-скъпа и качествена.Хм,има една особеност,че на единия модел(който купих аз) вратичките са МДФ,а на останалите са ПДЧ.

# 75
  • Мнения: 137
Имам полска кухня, обзавеждане за хол и спалня от една година и до сега няма никакъв проблем с тях Hug

# 76
  • Мнения: 1 427
eli-pate , ние сме харесали абсолютно същия модел шкафчета. решили сме да купуваме отделни модули. имаме и проект. ти готовия комплект ли купи или на отделни модули? от магазина до метро ли? а може ли снимки Embarassed? благодаря!!!
Взех готовия комплект,но без мивката-625лв.Отделно си купих цял плот и друга мивка..Като я поръчвах още нямаха магазин във Варна,поръчах я по интернет и ми я докараха до вкъщи безплатно.

# 77
  • Мнения: 4
Решихме да си купим тази холна гарнитура от "COMO", някой има ли наблюдения за тях или за тази гарнитура?  http://www.como.bg/living-room/suite/santana.html
За съжаление я имат само в кафяво, а за друг цвят се чака 3 месеца.У-ф-ф-ф

# 78
  • Мнения: 1 427
Нямам наблюдения,само мога да кажа,че изглежда много добре на снимката Peace. И тя ли е полска?

# 79
  • Мнения: 122
След две седмици трябва да ни донесат поръчка от Полша , скрин и нощно шкафче... надявам се да са качествени...  bowuu

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 18:04 от Нали Мъжете Не Плачат

# 80
  • Мнения: 215
Имаме полска спалня, просто е прекрасна! Много сме доволни вече 4 г. я използваме. Много е красива, здрава, модерна, абе супер е. Казват,че полските мебели са за масова употреба, от ПДЧ (това е ясно) но нали няма да векуваме с нея.Един ден ако е живот здраве и късмет пък може да си ги подменим мебелите  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 1 826
Кухнята ни е АРОН и за цената си е прекрасна, само на няколко месеца е но няма особени забележки.
Утре ще кажа и снимка понеже велмар искаше да види как изглеждат наистина.
П.П.Антрето също от там взехме, а тези дни и спалня ще поръчаме.

# 82
  • Мнения: 950
Бяхме си харесали обзавеждане за детска от Явор ,но добре че се отказах и не си дадохме парите за боклук отидохме с наш познат дърводелец и той се хвана за главата обкова 50 % е пластмаса плоскостите са меко казани странни ,отворихме чекмеджето на една мостра и то се разпадна ,моето мнение е че имат страхотен лъскав вид нещата ,но са страшно некачествени -извода е че евтиното излиза по-скъпо  Money
Такива мебели едва ли ще издържат и година, при една здрава експлоатация ,а не ги купуваме да им треперим ,а те да ни служат на нас  Peace!

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 10:19 от FEN

# 83
  • Мнения: 117
Гледам че има доволни ползвайки от 3,4 год. а аз ползвам моята 8 год и честно да ви кажа съм супер доволна. Няма по лесна за поддръжка кухня..нито се е надраскала нито от поливането с вода,сокове и т.н. /две деца имам все пак/ и т.н. нещо се е повредила.Понеже  тогава уредите за вграждане бяга "мираж" не сме вградили ,но шкафът за мивката си имаше дори уплътнение.Предстой ми основен ремонт и честно да ви кажа не ми се разделя с нея.Ето тук се вижда малко от неяhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=248449&pid=6800438

П.П. Снимката беше за една друга тема затова на преден план е прахо-ката  Embarassed

# 84
  • Мнения: 798
Бяхме си харесали обзавеждане за детска от Явор ,но добре че се отказах и не си дадохме парите за боклук отидохме с наш познат дърводелец и той се хвана за главата обкова 50 % е пластмаса плоскостите са меко казани странни ,отворихме чекмеджето на една мостра и то се разпадна ,моето мнение е че имат страхотен лъскав вид нещата ,но са страшно некачествени -извода е че евтиното излиза по-скъпо  Money
Такива мебели едва ли ще издържат и година, при една здрава експлоатация ,а не ги купуваме да им треперим ,а те да ни служат на нас  Peace!
Ние имаме обзавеждане за детска стая от полските мебели на Явор. От няколко месеца е, но за сега сме много доволни. Единствения недостатък, който намирам е по-лесно нараняващо се горно покритие, но засега единствените поражения са по невнимание при монтажа. Мебелите са много стабилни, със хубави механизми и според мен с приятен дизайн. АКо това трябваше да ми го направият по поръчка щеше да ми излезе поне с 1000 лв. отгоре. Проверявала съм.

http://picasaweb.google.bg/EgweenAlVeer/RbJJiF?authkey=q6QTu6VWJ … 62334951573189858
http://picasaweb.google.bg/EgweenAlVeer/RbJJiF?authkey=q6QTu6VWJ … 62334831203357682
http://picasaweb.google.bg/EgweenAlVeer/RbJJiF?authkey=q6QTu6VWJ … 62334890207639266

# 85
имаме спалня и гардероб от мебели VOX ,гардероба се осука на шестия месец  и сега едната вратичка се отваря със странично побутване Sad .Със Спалнята всичко е наред /засега/

# 86
  • Мнения: 266
Миналата година преди коледа бързахме да си обзаведем хола (имахме на разположение 10 дни) и си взехме диван от Арон, тъй като само те имаха в наличност това което и хареса на външен вид. Уви само видът е хубав, защото още лятото почна да се разпаря по шевовете. За другите мебели не искам да говоря, тъй като са боклуци, които никой не купува в Полша и за това ги внасят тук. Това важи за ВСИЧКИ ПОЛСКИ МЕБЕЛИ, КОИТО СА НА БЪЛГАРКИЯ ПАЗАР. Поляците си купуват мебели от фирми като тази  http://www.kondor.net.pl/?lang=en . Само за сравнение една от кухните на Кондор е около 10 000 евро. ... и собственик на фирмата е... българин. Оставям на вас да прецените.

# 87
  • Мнения: 178
Миналата година преди коледа бързахме да си обзаведем хола (имахме на разположение 10 дни) и си взехме диван от Арон, тъй като само те имаха в наличност това което и хареса на външен вид. Уви само видът е хубав, защото още лятото почна да се разпаря по шевовете. За другите мебели не искам да говоря, тъй като са боклуци, които никой не купува в Полша и за това ги внасят тук. Това важи за ВСИЧКИ ПОЛСКИ МЕБЕЛИ, КОИТО СА НА БЪЛГАРКИЯ ПАЗАР. Поляците си купуват мебели от фирми като тази  http://www.kondor.net.pl/?lang=en . Само за сравнение една от кухните на Кондор е около 10 000 евро. ... и собственик на фирмата е... българин. Оставям на вас да прецените.
Голяма познавачка се извъди. Имаш ли въобще представа от мащабите на полския пазар. Това не ти е като на село - имало една свястна фирма, а другите две били скапани. И сигурно собственикът на готината фирма ти е братовчед.  Laughing На 30 милинона населиние имаш ли представа колко фирми се падат и какво свръх производство имат поляците. Това, че някои фирми внасят само евтини боклуци не ти дава право да обобщаващ за цялото полско производство. А явно не познаваш и българския пазар, защото е пълно с качествени полски неща.

# 88
  • Мнения: 266
Позволи ми да зная малко повече от теб за мебели по простата причина, че съпруга ми е собственик на фирма за мебели и съм виждала какво ли не. А що се отнася до Полша, действително пазара е голям, но само най-добрите имат думата там, за пример давам собственика на Кондор, който действително е братовчед на съпруга ми, но фирмата му е една от водещите в бранша. А що се отнася до качеството на полските мебели внасяни у нас съдете по следното : кухня от фирма Явор-600лв, при положение, че 550лв е линейния метър на изработка и монтаж у нас- на село. 

# 89
  • Мнения: 1 427
Не мога да разбера какво общо има Кондор и кухня за 10000евро,с темата за полските мебели?

# 90
# 91
  • Мнения: 266
Не мога да разбера какво общо има Кондор и кухня за 10000евро,с темата за полските мебели?
Просто посочих като пример фирмата, че поляците си купуват мебели от фирма като тази. А мебели като Арон сме чували само ние.   http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=33 … subcat=&show=  и http://www.mebeliaron.com/ са едни и същи. Явно пазаруват от едно и също място.

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 21:31 от jane_f

# 92
  • Мнения: 1 427
Ако поляците могат да си позволят кухня за 10000,аз не мога и затова изобщо не ме интересува те откъде си пазарят!

# 93
  • Мнения: 824
До сега, бях чувала само добри отзиви за полските мебели в България.

# 94
  • Мнения: 1 054
Ако поляците могат да си позволят кухня за 10000,аз не мога и затова изобщо не ме интересува те откъде си пазарят!
Ей тва е!
Моята кухня пък е тази http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=18 … subcat=&show= но пък още не я ползвам така че само се надявам да издържи дълго, защото съм влюбена в нея  Blush

# 95
  • Мнения: 178
Позволи ми да зная малко повече от теб за мебели по простата причина, че съпруга ми е собственик на фирма за мебели и съм виждала какво ли не. А що се отнася до Полша, действително пазара е голям, но само най-добрите имат думата там, за пример давам собственика на Кондор, който действително е братовчед на съпруга ми, но фирмата му е една от водещите в бранша. А що се отнася до качеството на полските мебели внасяни у нас съдете по следното : кухня от фирма Явор-600лв, при положение, че 550лв е линейния метър на изработка и монтаж у нас- на село. 
LaughingОчевидно е за всички колко знаеш. Явно нямаш представа, че освен мебели Арон има и много други на нашия пазар. Очевидно е, че ако си купиш кухня за 600лв. няма да е върха на качеството, но ако се просветиш малко ще видиш колко много други полски мебели има в различен ценови диапазон и с различно качество. Така че не можеш да обобщаваш от върха на твоята компетенция. Абе я направо си направи реклама на фирмата на мажа ти, на братовчед му вече знаем координатите. Сигурно всички, които по - горе са давали добри отзиви за полските мабели са или тъпанари или нищо не разбират.

# 96
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
За детска и спалня стават,но за кухня не.Кухнята се ползва много повече,а и водата топлината.Мисля че ще и разкажат играта за отрицателно време.
Примерно това с нарязания плот,вода влиза м/у шкафовете.И рано или късно това си оказва влияние на плота и шкафа.А ако искаш да го смениш с цял много трудно се намира същия цвят.
После екстрите от към механизми тук ги няма. Peace

# 97
  • Мнения: 266
Първо реклама на фирмата на съпруга ми не искам да правя. Второ познавайки пазара на материали- плоскости, обков ит.н., практически е невъзможно  кухня 2 линейни метра да е 600лв. Или материалите и работната ръка в полша са по-евтини. Посочих Арон и Явор, защото в темата главно те се споменават. Ти ако знаеш някоя друга фирма за по-качествени полски мебели дай линк да поразгледам. Всеки сам си преценява какво да си купува според финансовите си възможности, но хората са казали: " Не съм толкова богат, за да си купувам евтини неща".

# 98
  • Мнения: 178
Да съм споменавала някъде, че евтините мебели са хубави? Казвам само, че не може да се обобщава, че ВСИЧКИ полски мебели са боклуци. "Арон" не са марка полски мебели, а българска верига магазини, които внасят евтини мебели предимно от Полша, но и от други места.

# 99
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Но посочените кухни са от порядъка на 700-1000 лв.
В една хубава кухня само механизмите на вратичките и шкафчетата са толкова : http://www.blum.com/bg/bg/03/index.php

# 100
  • Мнения: 266
Да съм споменавала някъде, че евтините мебели са хубави? Казвам само, че не може да се обобщава, че ВСИЧКИ полски мебели са боклуци. "Арон" не са марка полски мебели, а българска верига магазини, които внасят евтини мебели предимно от Полша, но и от други места.
Известно ми е че Арон не са производители, а вносители. Горе долу съм запозната и с какви марки работят. За пример холна маса BRW на моя позната крака и падна на втория месец, а кантовете след 4 месеца са оръфани по краищата. С моите наблюдения не можеш да си представиш какви неща сум виждала- разкривени гардероби и т.н. Говоря и за това, че предвид качеството на строените жилища е много рисковано да се взима готова продукция и после в къщи да се мъчиш да сглобяваш. Не говоря за реклама, някъде си видяла да споменавам името на фирмата или града от където съм. Темата е за полски мебели и тук са споменати няколко фирми и след като разгледах цените им не мога да кажа нещо повече от това, че наистина са боклуци.

# 101
  • Мнения: 178
Миналата година преди коледа бързахме да си обзаведем хола (имахме на разположение 10 дни) и си взехме диван от Арон, тъй като само те имаха в наличност това което и хареса на външен вид. Уви само видът е хубав, защото още лятото почна да се разпаря по шевовете. За другите мебели не искам да говоря, тъй като са боклуци, които никой не купува в Полша и за това ги внасят тук. Това важи за ВСИЧКИ ПОЛСКИ МЕБЕЛИ, КОИТО СА НА БЪЛГАРКИЯ ПАЗАР. Поляците си купуват мебели от фирми като тази  http://www.kondor.net.pl/?lang=en . Само за сравнение една от кухните на Кондор е около 10 000 евро. ... и собственик на фирмата е... българин. Оставям на вас да прецените.
Прочети си по - горния пост още веднъж и ще разбереш на какво реагирах. И според мен свястна кухня под 2000-3000лв. няма как да се намери.

# 102
  • Мнения: 266
Това го дадох за пример, те не внасят в БГ. Кощунство е мебели да се "разнасят" от държава в държава, от там в магазина, след това в клоновете му и най-накрая при купувача.

# 103
  • Мнения: 14 486
то зависи и колко голяма е кухнята, за 3000 лв. ако имаш кухненски бокс сигурно и от най-скъпите марки ще можеш да се вместиш. всичко е много относително. а и темата е за полски мебели, ето ви например едни полски мебели

http://www.novdombg.com/pics/Taranko%20Zefir%202.jpg

коментари?

# 104
  • Мнения: 178
Това го дадох за пример, те не внасят в БГ. Кощунство е мебели да се "разнасят" от държава в държава, от там в магазина, след това в клоновете му и най-накрая при купувача.
Прочети пак, много внимателно. А на мебелите им няма нищо от разнасянето, много са си добре. Стига да са качествени, разбира се.

# 105
  • София
  • Мнения: 4 020
Малееее, тия поляци много богати били!  Joy Joy Под 10 000Е кухни не признават, мдам. Това са средно-статистическите хорица. Смятайте по-богатите колко дават за куфни. Wink Я се освести! Та 10 000Е са много и в Германия, да не говорим за Полша. И как ще сравняваш кухня от 10 000Е, с такава от 300.  Crazy Ама тая от 300 можеш да я подменяш всяка година и след 33 години ще си дала колкото за другата. А другата колко ще я ползваш?  hahaha

# 106
  • Мнения: 178
то зависи и колко голяма е кухнята, за 3000 лв. ако имаш кухненски бокс сигурно и от най-скъпите марки ще можеш да се вместиш. всичко е много относително. а и темата е за полски мебели, ето ви например едни полски мебели

http://www.novdombg.com/pics/Taranko%20Zefir%202.jpg

коментари?
Ето това имах впредвид. Мебелите са супер, виждала съм ги на живо, а някои неща си ги имам. Някой да каже, че ВСИЧКИ ПОЛСКИ МЕБЕЛИ, ВНАСЯНИ В Б-Я СА БОКЛУЦИ?

# 107
  • Мнения: 619
Мисля, че не е редно да се обобщава така, защото не е невъзможно сред боклуците да има и качествено нещо.Освен това като нямам 3000 за свястна кухня е естествено да си купя полска-по-добре е от никаква.В моя случай ние сме противници на кредитите, а в кухнята имахме маса с 3 стола.И какво -да тегля кредит за кухня или да си купя полска.Е, избрах полската и не съжалявам-замазах всичко със силикон,а готвя на терасата така, че не се плаша от влага и топлина.Също така много зависи и как се експлоатира една мебел-ако не се грижа изобщо за нея и 5000 да струва-все тая...

# 108
  • Мнения: 178
Ама що за разсъждения, моля. Или ще си купя хубава кухня, или полска. Не може ли просто да си купите хубава полска кухня.

# 109
  • Мнения: 619
Ама що за разсъждения, моля. Или ще си купя хубава кухня, или полска. Не може ли просто да си купите хубава полска кухня.
Смятам, че съм си купила хубава полска кухня, дали е така ще разбера след няколко години.

# 110
  • Мнения: 24 467
Имам хубава полска кухня, като твърдението си базирам на няколко годишното й ползване и тотална експлоатация.  Laughing

# 111
  • Мнения: 1 558
Ами според едва ли са толкова големи боклуци. Имаме това портманто втора година и не е мръднало и на тази система мебелите за дневни, също без забележки.

# 112
  • Мнения: 8
Здравейте!
Това е стара тема но на мен ми предстой ремонт на апартамента и съм избрал мебели от Явор:
За кухня това:
http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=24 … subcat=&show=
За хола това
http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=27 … subcat=&show=
 и това
 http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=27 … subcat=&show=
Ще се радвам  да чуя актуални мнения за качеството на тези мебели от хора които ги ползват.

Вратичките на кухнята са от масив а корпуса от ПДЧ. За поръчкова кухня подобна на тази ми искат 4000 лв. Ясно ми е че кухнята от Явор със гърбовете и монтажните работи ще излезе към 2000 лв. , обаче разликата си е доста голяма. А пък и жената като залепна за този цвят (златна елша) и не мирясва. А лошото е че никъде не го предлагат.

# 113
  • Мнения: 619
Ивеки, когато со купувах кухнята искат тази, която си показал. Но един приятел дърводелец-мебелист ми каза, че ако толкова държа на полска кухня да си купя тази:  http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=24 … subcat=&show=  , защото поне вратиките й са от МДФ, който бил по-качествен.
Аз го послушах, красива е, ползвам я от миналото лято. Засега съм много доволна. Даже съединих два долни шкафа и си направих мивка, която се поставя в плот, а не такава, каквато е показана на снимката. А го послушах, защото той много време работи в тоя магазин за мебели, от който си я купих.
Дано да съм помогнала поне малко   bouquet

# 114
  • София
  • Мнения: 6 045
Ето ти една тема за тази фирма, iveki

# 115
  • Мнения: 619
Да отбележа, че самата фирма продава всякакви мебели, така, че отзивите за нея няма да са кой знае от каква полза. По-скоро мнения за полските мебели, защото много фирми из страната ги внасят.

# 116
  • Мнения: 222
имаме диван от тях,а сега разглеждайки сайта видях,че спалнята която си купихме по принцип е от друга фирма я предлагат и те - хубави са.за сега поне ( няма година) сме доволни.
за тази цена даже са си чудесни.не са някакви особени дизайнерски неща,но с малко фантазия и някой лев отгоре в магазина може да се сменят дамаски и т.н

# 117
  • Мнения: 44
Моя близка има спалня-легло модел RESET.Такава здрава конструкция не бях виждала.Цялата рамка е от масивен бук или дъб и отвън е облечена с ПДЧ.Много добър дизайн и много здрава.

# 118
  • Бургас
  • Мнения: 529
Ние имаме шкаф за мивка и мивка в банята на полската фирма KOLO - втора година са, нямам забележки относно качеството Peace

# 119
  • Мнения: 8
Благодаря за отговорите.
Кухнята вече я поръчах но за хола още ще си мисля.
Сега вече преминавам на вълна баня ... , но това е за друга тема.

# 120
  • Мнения: 222
какво и ме чак толкова лошото на полските кухни....  Rolling Eyes аз мисля догодина да си поръчам някаква такава...в крайна сметка не искам нещо дето да седи 20 години... тенденциите в обзавеждането се сменят...
а мебели арон също ли са полски?

# 121
  • Мнения: 619
Мебели Арон също внасят полски мебели. Както вече казах има няколко фирми,  които ги внасят.

# 122
  • Мнения: 8
И мебелите за хола поръчах вече.....
Арон също внасят полски мебели. В събота около 2 часа избирахме по каталог мебели за хола. Харесаха ни 3 - 4 модулни системи но се оказа че от Арон не внасят двукрилните гардероби от тези системи. След като излязохме от магазина на Арон отидохме до Явор и поръчахме мебелите за хола.
Мисля че не збърках..... но времето ще покаже.
Това което разбрах след дългото обикаляне по мебелните магазини (изключвам луксозните) е че:
- мебелите са основно полски.
- няма особено голяма разлика в качеството на пръв поглед
- моделите се припокриват като модели с малки изключения.

# 123
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Нашата кухня е тази http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=25 … cat=&show=%20  от 6 години я ползваме интензивно. За сега само една вратичка сме ремонтирали защото малкия се залюля на нея и откачи пантата. Сложихме цял плот с вградена мифка и го повдигнахме за да пъхнем пералнята по него. За тази цена - 550 лв преди 6 г., е перфектна!
В хола сме с модулна система BRW  http://www.brw.com.pl/  система doors, от 3 години я имаме. Децата постоянно се катерят по шкафчетата и се крият в тях, или си прибират играчки вътре, здрава е. Рисували са по тях с какво ли не, всичко излиза.

# 124
  • Мнения: 6
моля, посочете ми къде във Варна мога да намеря полски мебели на VOX, BRW, RESET

# 125
  • Мнения: 8
Представител на VOX има в Аква център, разполошени са точно в ляво на входа.
Мебели BRW предлагат Явор.

# 126
  • Варна
  • Мнения: 308
Мебели BRW  се предлагат и в Мебелна палата Лазур,малко по-ниски са цените от тези на Явор.Имам и каталога.

# 127
  • Мнения: 6
къде мога да видя каталога

# 128
  • Мнения: 6
и къде се намира мебелна палата Лазур

# 129
  • Мнения: 1 427
и къде се намира мебелна палата Лазур

Ами тя си е на същото място от поне 20 години  Wink. В Младост, на кръстовището на Сливница и Янош Хуняди.

Общи условия

Активация на акаунт