Какъв стерилизатор да си взема ?

  • 9 755
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 193
Здравейте майчета,тъй като дойде време да си взема стерилизатор за бибероните и шишетата искам да попитам какъв да е. Колко струват и от къде ще ми излезе по-евтино да го взема.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз ползвам парен стерилизатор на Авент - стерилизира за 8 минути и съм много доволна. Струва около 150 лева и в комплекта има две шишета!

# 2
  • Мнения: 417
Аз имам на AVENT за микровълнова фурна.Много съм доволна,стерилизира за 4 мин.Купих го преди две години и беше тогава 40 или 45 лева.Сега гледам,че са пуснали на същата фирма по нов модел и са 50 лева.Тези цени ги гледам в магазин Хипо,другаде не съм видяла по колко са.

# 3
  • Мнения: 4 451
Купих си Авент и бях много доволна. Изключително практичен, компактен (побира се и в по-малки микровълнови фурни). Като цена мисля, че е около 40-45лв.

# 4
  • Мнения: 4 621
Използвах стерилизатор за микровълнова на Авент и бях много доволна. Има го в по-големите детски магазини Peace

# 5
  • Мнения: 4 371
Марианка, заради тъпия авентски стерилизатор си купихме нова микровълнова Laughing
Ако сега ми трябваше стерилизатор, щях да си взема най-евтиния, няма разлика в стерилизаторите според мен, освен в парите.

# 6
  • Мнения: 247
Горещо ти препоръчвам стерилизатора на Philips от серията Baby care. Той е 3в1 .Има стерилизатор , подгряване на шишета с мляко също има опция за подгряване и на бурканчета с пюре в комплекта се включва и приставка за приготвяне на зеленчуци и плодове на пара , което ще ти е много удобно , като почнете захранването Peace
За цената ще те излъжа понеже ние доста рано пазарувахме , но отиди до първия Техномаркет и провери, ако нямат налични на страницата на Техномаркет в интернет трябва да пише колко струва и в кой магазин е наличен Grinning

# 7
  • Мнения: 9 973
за мен е излишна вещ Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 735
На Чико за микровълнова и струваше около 30лв

# 9
  • Мнения: 620
отвори си кухненския шкаф и вземи тенджера, диаметърът на която е подходящ за шишетата, напълни я с вода и преварявай. А парите, отделени за стелиризатора похарчи за нещо наистина необходимо  Peace

# 10
  • Мнения: 1 193
Благодаря ви.  Останала съм с впечатлението че магазините "Хипо" са много скъпи магазини. Но ще проверя.

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На  AVENT за микровълнова Peace

# 12
  • Мнения: 565
отвори си кухненския шкаф и вземи тенджера, диаметърът на която е подходящ за шишетата, напълни я с вода и преварявай. А парите, отделени за стелиризатора похарчи за нещо наистина необходимо  Peace
И познай какви ще станат шишетата от варовика - красота! А ако случайно ги забравиш на котлона  Mr. Green
Стерилизатора е много необходима вещ - имах на Авент и Чико. На Аевнт  е в  пъти по-добър от този на Чико.- при него винаги има вероятност да  разлееш вряла вода.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
С голямата взех стерилизатор за МВ на Камера, сега си взех на Чико за МВ - доволна съм и от двата.

# 14
  • Мнения: 745
За мен тенджерите са супер неудобно изпълнение.Стерилизаторите не са чак толкова скъпи.ползвям на Авент,но има и много по-евтини от порядъка на 20 лева.Гледах ги в Кауфланд.
отвори си кухненския шкаф и вземи тенджера, диаметърът на която е подходящ за шишетата, напълни я с вода и преварявай. А парите, отделени за стелиризатора похарчи за нещо наистина необходимо  Peace
И познай какви ще станат шишетата от варовика - красота! А ако случайно ги забравиш на котлона  Mr. Green
Стерилизатора е много необходима вещ - имах на Авент и Чико. На Аевнт  е в  пъти по-добър от този на Чико.- при него винаги има вероятност да  разлееш вряла вода.
Ей така си прецаках едно авентско шише!!!

Общи условия

Активация на акаунт