Зълва(етърва) ви и вашето малко съкровище?

  • 1 680
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Просто вече ще откача.Аз имам зълва и не мога да се разбера с тази жена че детето ще се гледа както аз кажа.Каквото и да направя според нея е грешно.Моля ви дайте ми съвет как да постъпя,иначе е много готина жена.

# 1
  • Мнения: 865
Инъче готина...ама що ти се меси в живота?Заедно ли живеете?Тя опит с деца има ли?Ако можеш да научиш нещо полезно от нея,направи го!Ако обаче смяташ съветите и за неадекватни,отсвирваш я и толкова.

# 2
  • Мнения: 135
аз имам две етърви  Grinning

# 3
  • Мнения: 5 401
Аз нямам нито една етърва. Тези, които се опитват да се бъркат (не само в отглеждането на детето), ги отрязвам съвсем възпитано няколко пъти, а ако пак продължават - действам по-хард! Всяка жаба да си знае гьола!  Peace Както аз не се меся и уважвам правото на лично пространство и разбирания, така желая и моите правила да бъдат уважавани и спазвани.  Wink

# 4
  • Мнения: 53
Забравих да напиша че живем заедно.Няма деца и почвам да си мисля че свеки има пръст в тази истироя.А не искам да се караме защото ще си развалим отношенията и с мъжа ми.Сестра му е все пак.

# 5
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Според мен е добре тихо, внимателно, но и твърдо да й кажеш, че предпочиташ сама да се оправяш. При всяка забележка отговаряш: Мила, нали се бяхме разбрали нещо?
От каране изобщо няма мисъл. То почти никога и за нищо не помага.
Ако не става, кажи на мъжа ти той да говори с нея. Хем ще имаш коз, че вече си я предупредила няколко пъти.

П.п. Аз нямам зълва или каквото и да било такова, но никой не си позволява да ми дава съвети именно защото прилагам тази тактика. За всичко. Успех!  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 12 545
Моята зълва до момента е виждала сина ми два пъти - на 3 месеца и на 1 годинка. Явно няма желание да преодолее огромното разстояние от 4 км между нашия и нейния дом.
Относно другото - не веднъж съм го казвала, че аз съм доста остър и рязък човек и веднага бих й казала, когато си роди деца да си ги гледа както тя иска. Като съм родила аз, аз ще гледам.

# 7
  • Мнения: 1 372
Помолваш я съвсем културно и тихо да не се меси и така няколко пъти. След което просто я отрязваш, че може да гледа собственото си дете някой ден по собствените си разбирания, но ти предпочиташ твоето да се възпитава и отглежда по твоите. Идеята за разговора с мъжа ти е добра, така ти няма да излизаш в пряка битка с нея.  В крайна сметка това е твоето дете и още повече че тя не е по- опитна в това отношение от теб.

# 8
  • Мнения: 247
като ти каже нещо ти и кажи ДА ДА и пак си го направи както искаш....ще видиш ,че  ще се усети и ще престане

# 9
  • Мнения: 53
Благодаря за отговорите.

# 10
  • Мнения: 5 362
Просто вече ще откача.Аз имам зълва и не мога да се разбера с тази жена че детето ще се гледа както аз кажа.Каквото и да направя според нея е грешно.Моля ви дайте ми съвет как да постъпя,иначе е много готина жена.
Колкото и да е готина,мисля че винаги има начин да избегнеш това.Не бих допуснала да ми се месят под каквато и да е форма и каквито и да е роднини Peace

# 11
  • Мнения: 8 999
Изобщо не гледам дали даващият съвети, при това непоискани и неприемливи за мен, е роднина, приятел или далечен познат. Съвсем категорично и недвузначно казвам, че имам свои собствени методи на отглеждане, които смятам единствено за правилни и не търся друго мнение. Въобще не се притеснявам да разгонвам досадници.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз имам една, но живее твърде далеч за да ми дава тон как да си гледам детето  newsm44 , освен това съвети от хората трудно взимам (имам къде да се съветвам - форума). Такава съм дебелоглава, просто казвам на всички , че не ме интересува какво мислят за правилно и какво не! А ма ха, ще учат дядо си, как да си харчи пенсията  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 9 973
сигурно тя печели активи на твой гръб пред свекито Wink
отсвири я

# 14
  • Мнения: 1 477
С етърва ми сме близки.Никога обаче не съм и позволявала да се бърка в отглеждането на малкия.Както и аз не и казвам как да гледа дъщеря си.В твоя случай още по-малко трябва да приемаш съвети от жена, която даже няма и опит.Щом е толкова готина ще разбере  Peace

Общи условия

Активация на акаунт