работа в AIG, спешно искам мнения??????

  • 4 651
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 283
Мацки някой работил ли е в тази фирма, предлагат ми работа там а мъжът ми е много против- били експлоататори. Парите са добри, мястото горе долу и направо съм в страшна дилема а трябва да им дам отговор. Ще съм благодарна на всяко мнение

# 1
  • София
  • Мнения: 3 421
Не съм работила там, но имам конкретни наблюдения от работещи близки хора там.
Добри заплати, социални придобивки, но такова експлоатиране на хора скоро не съм срещала на друго място. Шефовете са гърци. Текучеството на персонал е доста показателно(въпреки добрите заплати). Интригите са невероятни.
Разбира се, зависи от позицията(може би).


# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
BOTZ79, опитай... После може да те е яд, че си послушала този или онзи, а не и сърцето си.

Късмет  Peace

# 3
  • Мнения: 3 743
Предполагам, че питаш за работа като застрахователен агент? Имай предвид, че заплатата ти  всъщност е  комисионните от застраховките, които направиш. Но продуктите, които предлагат са доста скъпи и много трудно се продават. Има и някои допълнително бонуси, които се получават, ако например направиш 3 застраховки живот+3 злополука (в рамките на един месец). Аз работих известо време като техен агент, но честно казано не се справих добре и се отказах.
Но, нищо не ти пречи да опиташ Peace

# 4
  • Мнения: 283
благодаря ви мамчета, но току що отказах. работата беше като underwriter, парите добри но не нещо което да не предлагат и други фирми. всъщност причината поради която отказах е точно че послушах сърцето си- докато ходих на интервютата там всъщност нищо конкретно не чух в смисъл че или ми се говореха някакви много високопарни неща от които и половината не разбрах, гледаха ме подозрително, хората в офиса изглеждаха като зомбирани и като седнах  да поразровя във форумите .....едно и също голяма експлоатация, странна схема на работа ...
а за съжаление не мога да си позволя да пробвам тук и там, защото не съм на 20 вече смених няколко длъжности в няколко фирми ........лошото е че лесно си намирам работа и в една част от случаите отговарям на изискванията на фирмите ..... но след известно време установявам че те не отговарят на мойте. затова искам много внимателно да си подбера следващата работа а не да скоча с главата напред. още повече че аз в момента си имам работа в държавната администрация и няма да мръдна оттук докато не излезе нещо наистина читаво. за капак на всичко съм омъжена 28 годишна бяла Laughingжена без дете което ме поставя в много педереска ситуация . стана много дълго писанието ми, но мисля че много жени са били в мойто положение и въобще не е лесно да си жена направо си е е.......о м........та

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
омъжена 28 годишна бяла Laughingжена без дете което ме поставя в много педереска ситуация .
Вервай ми, като една 29-годишна бяла жена, омъжена, с едно дете и чакаща второ, ти казвам - и по п.....ски ситуации от твоята има Laughing

Общи условия

Активация на акаунт