1001 нощи омайни-1001 арабски тайни...

  • 35 136
  • 289
  •   1
Отговори
  • Мнения: 689
В двореца на Шехерезада на сухабет са се събрали много българо-арабски мами,всеки странник е добре дошъл, да поседне да похапне и приказка вълшебна да подхване,за принцеси и слугини, за дервиши и бедуини, за везири алчни и бойци безстрашни,за пророци древни и чудеса неземни.
Хайде своя арабски принц прегърнете, на летящото килимче се качете и в приказката наша се пренесете!


                                       
                                                                   
                                                                          Кои сме ние:

                                                                            AniSim-BG                                                                     
                                                                                      Amal-Syria
                                                                                Bonbonela-BG
                                                                                     DanielaMakaui-Italy
                                                                                DesertPrincess-BG
                                                                                      Другарче-BG
                                                                                DUA-Lebanon,BG
                                                                                      dtti-Syria
                                                                                Jasmin-Syria
                                                                                        Hariette-UK
                                                                                Iman-BG,Dubai
                                                                                        ЛиУбс-UAE
                                                                                Марси-Тунис
                                                                                        Mariabutti-UAE
                                                                                Mln-UAE
                                                                                         Муцка-Marocco
                                                                                Muhsina-UK
                                                                                          Nafissima-BG,Afganistan
                                                                                Snowflake-BG
                                                                                          Svear-Morocco
                                                                                Tahmine-BG
                                                                                           TarikMom-Canada
                                                                                Um_Sami-BG
                                                                                           Water Lily-UAE
                                                                                еvadam-(bg)
                                                                        От скоро с нас са:
                                                                                         Iska-BG
                                                                              Mama*Mia-BG,Lebanon
                                                                                          Magda mm3-BG
                                                                               svetla-O.A.E.
                                                                                          bliznacite2004-BG
                                                                                Angel Smile-BG
                                                                                           Princesa bg-BG
                                                                                Nadia Jasem-BG   
                                                                                сексимоми4е-( бг)
                                                                                mimeto-UAE
                                                                                рали7-(бг)
                                                                                мамамария - БГ
                                                                                Rali7
                                                                                боби_76
                                                                                dala-Алжир/Франция
                                                                                zaazu-Сирия, Бг
                                                                       
старите теми:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

# 1
  • Мнения: 278
Хайде честита нова тема Simple Smile

# 2
  • Мнения: 72
Water LIli
Благодарим сърдечно за поканата! В двореца е много уютно е дамите са много мили...Приказка винаги има от интересна по интересна!!!
Тази двойка, малко на индийци ми приличат от някой филм:)))

# 3
  • Мнения: 689
Оле,ама снимката с тези саби да не уплаши някоя нова потребителка Joy Joy Joy
Те се бият на ужким от любов... Crazy Crazy Crazy

Аз се унесох по този индийски филм...По истински случай е:през 16 век,Император Акбар се жени по политически причини за дъщерята на King Bharmal of Amer..Те са от различни култури и религии...Но тяхната бурна и изпепеляваща любов остава в историята......Влюбват се постепенно и въпреки нежеланието си Flutter
Филма е се казва Jodhaa Akbar,много е дълъг,с песни,невероятни костюми,ефекти и мноооого злато CrazyЕпически се води обаче-не е обичайната боливудска продукция..
   Не мога да не отбележа,че 400кг злато,перли,рубини,емералди и др.са превърнати в автентични бижута в духа на 16-ти век. от 200 ! опитни бижутери
Принцесата(Аш. Рай) сменява 13 комплекта бижута,а сватбения е 3.5кг Shocked във филма
Принца(Хритик Рошан-със зелени очи и той Crazy) сменява 8 комплекта...
   Много проучвания са направени,специално за създаването на невероятните бижута..
Бижутерската къща Tanishq отказва да продава тези бижута-не могат да ги оценят сигурно Money

http://im.rediff.com/movies/2008/feb/12slide3.jpg
http://im.rediff.com/movies/2008/feb/12slide5.jpg

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 18:42 от Дивиана

# 4
# 5
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да се запиша и аз! добро утро, мене сън не ме лови, та ми е като мъгла! на 3 огромно кафе съм!
веси ,радвам се,4е те виждам отново!  Hug Peace
мама миа, ние с тебе сме в еднакво положение с мъжете, само дето аз съм с него и ще се минава по вашия път, да казваш как вървят нещата и какво искат като документи? давай на ли4ни, ако искаш!  Hug
поздрав за успешните изпити на студентките!  bouquet Hug
те са си и индийци от снимките, красавци и двамата! кой оби4аше индийски филми като мене? newsm78 Crazy
после пак, линда пак заспа! а исках да я изведа по-рано, при нас се сменят 3 сезона на ден и само до обяд е готино, после по4ват мра4ни облаци  да прииждат и духа вятър от пустинята! дано се събуди и да се раздвижим!  Thinking

# 6
  • Мнения: 914
Лили  ,нещо на индийско и любов те избива  Joy Joy Joy

Днес у петък и днес е петъчната молитва Или то при вас е вече  а при нас е още  сега е 10ч30  почти и отивам да поЧета малко
пРЕвеждам един хадис който смятам че е подходящ  за днешния ден

Ибн Умар  ,ради Аллаху анху казал Пратеникът на Аллах,с а с ме хвана за рамото и каза  Бъди в този свят  сякаш  си странник или пътник
Също  Ибн Умар  ,казал
Вечер не чакай  да доживееш до сутринта  за да вършиш добри дела  и сутрин  не чакай до вечерта  за същото Вземи от здравето  си за болестта си  и от живота  си  за смъртта  си

И специално за Лили  да отива да  учи   Hug

Читаещия Свещенната книга ,Корана е като портокал,с приятен вкус и аромат   а нечетаещият Свещенната книга е като фурма , приятен  на вкус но без аромат

 Hug

Марси  аз съ върнах но не те открих на скип   Sad

Другарче пак изчезна  newsm78

Кате  браво за старанието ти  HugВече ще се насочваме към  кюрдските кандидати

Принцеса Бг    много  сръчна тази кувейтка че и много време  да си оправя кърпата Аз моята я слагам  в антрето  Crazyпреди да полета до магазина

Оставям ви   че днес сме на кус кус

Мароканската  булка  ,ти ни изпрати по един сладък кус кус и отиди да лунуваш  hahaha

Машалла  на теб и  твоите свеки и свекър Личи си че за религиозни поне свекъра има белег от молитвите на челото После пак ще се включа от Мароко Hug

# 7
  • Мнения: 278
svear, аз се налунувах, сега чак другия петък Simple Smile

кус кус нямам в момента, ама се надявам че сте месоядни всички и ви каня на вкусен обяд Simple Smile хайде да ви е сладко!  Peace

# 8
  • Мнения: 610

http://foto.bg/data/500/dz11_1_.jpg
Привет и от мен в новата темичка Hug с две снимки от Алжир. Момичета мерси за обяда и кафенцата Hug от кафенцето имах нужда че сноши имаше пълнолуние и не можах да се наспя Tired Iman момичетата питаха за теб,радвам се че отново си тук  bouquet Мина много си хубава,и роклята също е много красива  bouquet както са писали момичетата свекърите ти изглеждат добри хора. Кате и ти много красиви тоалети си сложила,и аз харесах 1синия и 7,зелено и синьо са ми любимите цветове Party Лили тези индиици много красиви.  Момичета искам да ви попитам може ли вече да получа паролата за албума Blush

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 18:44 от Дивиана

# 9
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
светле, тук съм не мърдам, но на тебе ти показва,4е не минават съобщенията!линда не иска да ходи никъде, много ме притеснява ве4е, днес ни каниха да ходим на състезания да гледаме децата!  Crossing Arms
близнаците, страхотни снимки, особена тази в скалите,как ми се ходи да пътеш?ствам!  Party
мина, това е тажин марокански, нали? кой го прави?наистина много добре изглеждат свекърите ,а ти им радваш окото и сърцето, да не говорим за младежа до тебе, трябва да пърха! Laughing
смоми4е, каква мислиш да правиш с навлека? а твоят арабин или новото мом4е, как се развиха нещата? newsm78
много красиви са одеждите, може ли да се сложи в бг,на сватба или прием,например? newsm78 а в бг намират ли се полупрозра4ни туники за над боди, жилет от финни материи, като сакета, за над блузка? не харесвам класи4еските костюми, 4е не ми  и стоят добре, но нещо по -леко и меко падащо би ми било добре!  Thinkingдайте идеи, моделистките? Hug

# 10
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добър ден и от мен в новата тема !
Аз съм работещо момиче и не мога да смогна на темпото ви ...
В.Лилия - благодаря ти , прекрасно начало
Моля който е свободен , той да пуска темите , иначе не виждам как ще си насмогваме ...
Много съм уморена , пак ме боли гърлото и нямам сили - ще обядвам и ще си полегна - довечера ще ви изчета - Лек ден ! Целувки !

# 11
  • Мнения: 689
Марси:ето това е много нежно,виж и другия модел:
http://www.promod.eu/dresses/sweater-dress-2-in-1-mole-brown-R4200034784N1Z1.html
Слагаш едно панталонче-и готово.А иначе леки,хубаво падащи,дълги блузки са кафтаните GrinningИма ги навсякъде,даже в нашия  град в Бг.
Линда как така не иска да излиза?Залъжи я,че ще и купиш Барби и ще дойде Wink

Свеър-надявам се скоро да си направиш актуални снимки и да те видим с новата фигура!Кажи ми как да се амбицирам за диета!
Мерси за хадита-аз го знам,а за Корана думите са много хубави и верни Hug
Лили  ,нещо на индийско и любов те избива  Joy Joy Joy
Да-на приказна романтика ме избива Two HeartsИмам периоди на влюбеност и сега съм в такъв период.

Моят принц обаче яхна колата и отиде на молитвата джума в Дубай,после ще хапват солена египетска риба с колеги Simple SmileВие по Мароко ядете ли солена риба?

Близнаците-народното събрание ще гласува и ще се произнесе Party
жалко,че не виждам снимките,тези на Принцеса БГ също,нито пък линковете-болкирани са ми. Sad

Ин Дриймз-аз съм месоядно-кръвожадна и си взимам голям къс.Със сини сливи ли е ястието?Аз не обичам,нито пък сухи кайсии,дето ги слагате в Мароко

Другарче-началото е откраднато-не е мое,на Тахмине е.Сетих се аз,че си на работа,приятна почивка!

На днешния ден преди 5 год. родих моята принцеса Карина Heart EyesСега ще ходя да изровя албумите,снимките от ултрасаунда и теста за бременност-да си спомним за незабравимите мигове с хабибито EFP stork-girl  ylinfant smile3504 1crib feeding 1swing


# 12
  • Мнения: 112
здравейте  bouquet
тука времето е супер  и  днеска след лекции цял ден съм се мотала по улиците.
с ливанеца всичко е ок обаче сега не се виждам с него че да не взема да ям бои,малко ме е страх
а този идиот незнам как ще се оттърва,но с полиция не става,защото всички са свързани,те всеки месец си плащат по раионните управления,за да нямат проблеми с полицайте и всичко е една мафия.все ще измисля нещо,а на наште немога да кажа защото майка ми ще се побтрка,не го заслужават.
лек,слънчев и усмихнат ден на всички Hug

# 13
  • Мнения: 100
Хайде и аз да се запиша подобаващо в новата тема:
 
малко български красоти... То, вярно, че по света има много по-хубави, ама да не забравяме и нашите, де...
Първата снимка е на Томбул джамия в Шумен; последната е мимбер в Софийската джамия... Никога не съм влизала в джамия...
Аз имам една арабска дрешка - представлява едни панталони подобни на шалвари отгоре, много широки и с ластик, а надолу стават супер тесни  Simple Smile  И една туника отгоре... но това, което ми прави впечатление, е че са много прозрачни. Имам една единствена снимка с арабската блузка, ще я постна да я видите:
 Не съм излязла много добре на нея, но я показвам, защото мислех в Египет да се "издокарам" ама то прозира и сутиен и всичко... предполагам се носи със нещо друго отдолу, ама в жегата как издържат тия хорица.... не знам...  ooooh!  Laughing
А да, това е дреха, характерна за северно Мароко...  bowuu

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 16:05 от Rali7

# 14
  • Мнения: 177
  Здравейте и от мен,търся абаносовия кон,а той минал и заминал.Колко сте бързи само и честита нова тема.Лили да ти е жива и здрава принцеската Каринаи поздравления за новата тема.in dreams, успях аз с лунната диета вчера,ама такива нерви ме люляха,че нямам думи.Днес се събудих с ужасно главоболие и още карам на кафета ,цигари и един сок.Ако не се изкуша с нещо може и днес да откарам.Мъжа ми и той се включи вчера ,че нещо зимата е отпрал шкембето и днес само ме пита дали ще ядем .Е момичета аз бързам да досготвя една мусака,че е време за децата.Поздрави на всички и стискам палци на всички от вас които са студенти и им предстоят изпити ,а на тези които приключиха с изпитите честито.

Общи условия

Активация на акаунт