диетолог за бременни

  • 2 895
  • 4
  •   1
Отговори
Моля ви,ако някой може да ми препоръча ,добър диетолог,за да ми състави режим на хранене.Този път няма да кача 36кг. :БЛАГОДАРЯ

# 1
  • Мнения: 3 200
И аз се интересувам, предния път качих 35 кг

# 2
  • Мнения: 11
Здравейте дами,
горещо ви препоръчвам доц.Байкова тя е точно това от което имате нужда,може да ви прави програми за хранене през цялата бременност и да се храните хем здравословно и разнообразно ,което ще влияе и на бебето добре ,хем да се чувствате чудесно.Казвам го от личен опит жена ми ходи при нея.
Кабинета и се намира на ул.Асен Златарев №2 .От уважение към докторката няма да и дам телефона тук а ще Ви го изпратя на лично съобщение.
Успех:))

# 3
  • Мнения: 1 218
Аз пък смея да твърдя, че Байкова е гола вода. Ходила съм при нея и .... ще ви спестя подробностите , около това как се държа , изкара някакъв режим , който се оказа, че го има под път и над път в интернет пространството , един ден гладуваш като куче, на другия си само на въглехидрати, следвашия пак глад, на други протеини ...
Аз горещо препоръчвам Огнян Симеонов - тук със сигурност , няма и един ден в който да гладувате, хапвате си сериозно по 5 пъти на ден, разнообразно и си слабеете без проблеми. И изготвя режими и за бременни. До сега си правих нормално режима - за месец и половина свалих 12 кила - а в момента започвам да се храня по режима му за бременлийки, хапва се много повече и при това ми гарантира, че няма да стана слоница.
От мен съвет, а решението си е ваше  Peace

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Чувала съм,че в Шейново има диетолог за бременни

Общи условия

Активация на акаунт