Ще ходите ли на МЕТАЛИКА с децата?

  • 1 345
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 877
Е, това е - ще водите ли децата си на Металика?

Ние ще бъдем цели 3 броя този път - с баткото (почти 8 г.). Жалко, че бебокът е все още бебок (въпреки че предишния път в Пловдив имаше бебоци в кенгуру). Вече имаме билети.  Grinning

На KISS ще бъдат само нашите татко и батко.
Баткото вече ходи на IRON MAIDEN и беше супер доволен.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
И двете деца ще бъдат с нас. Не можахме да разберем със сигурност има ли възраст, под която не е необходим билет, напр. безплатен вход до 7 г или нещо подобно.

# 2
  • Мнения: 3 271
Сами ще ходим на Кис и Деф Лепард. Сина ни е доста темпераментен и чувствителен и подобен сорт изяви му идват в повече. С децата ходим само по бирфестове и т.н., където можем бързо да се измъкнем, а и не сме дали 120 лв, които да рискуваме, ако си тръгнем по-рано.

# 3
  • Мнения: 4 877
И двете деца ще бъдат с нас. Не можахме да разберем със сигурност има ли възраст, под която не е необходим билет, напр. безплатен вход до 7 г или нещо подобно.

май има такова нещо, но ние му взехме билет.

# 4
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
Аз съм изтървала - кога, къде? Сега чувам че такива групи ще идват тук.

# 5
  • Мнения: 4 877
Аз съм изтървала - кога, къде? Сега чувам че такива групи ще идват тук.

25 юли - Металика
16 май - KISS

# 6
  • Мнения: 1 470
И двете деца ще бъдат с нас. Не можахме да разберем със сигурност има ли възраст, под която не е необходим билет, напр. безплатен вход до 7 г или нещо подобно.
И аз това исках да питам,защото ние общо сме петима,и ми идва малко в повече,но ако има намаление някакво за деца,взимаме и бебока...Той от сега постоянно дрътка на китара-уж-докато се кълчоти нещо,та ... Wink Grinning Laughing

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
   JoyТъкмо днес с колегата обсъждахме темата.Той твърдеше,че сина му /1г 1м/ бил още малък да го водят на концерта.

# 8
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
Моят Стефан ще е тъкмо на година и половина. И без друго вкъщи основно Металика слуша Simple Smile
Мен ме е страх от бутаницата на влизане и излизане.

# 9
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

Мен ме е страх от бутаницата на влизане и излизане.

 Той именно от това се притеснява. Confused

# 10
  • Мнения: 4 877

Мен ме е страх от бутаницата на влизане и излизане.

 Той именно от това се притеснява. Confused

На Iron Maiden моите мъже бяха си взели ВИП-билети и е било много спокойно. Влезли са през друг вход, но за да не излъжа, ще питам мъжа ми за подробности. Аз бях бременна и ме оставиха тогава вкъщи. Аз, като всяка майка, много се притеснявах. А,да, бях дала инструкции да го качи на врата си за всеки случай.

Преди дни си говорихме с мъжа ми, че металите вече са на по 30-40 г., а и повече. През 1999 г., когато ходихме на концерта в Пловдив, беше много цивилизовано. Тогава точно завършвахме студенството. Сега си представете тези хора с още близо 10 годинки отгоре.

P.S. Миналата година пак около май месец ходихме на цирк "Балкански". Блъсканицата беше много по-голяма отколкото на концерт. Пак бях с някакви уж ВИП-билети.

# 11
  • Мнения: 1 479

Мен ме е страх от бутаницата на влизане и излизане.

 Той именно от това се притеснява. Confused
Такива концерти не са за деца!Полудяхте ли нещо? #Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 4 865
Миналото лято на Мейдън блъсканица нямаше. За Металика очакваме по-голям наплив и затова взехме билети за сектор А - да сме по-високо и Габриела да може да види нещо.
Днес сигурно ще вземем и билетите за Деф Лепърд, а с нетърпение очакваме и Бон Джоуви.

И вярно, че на опашката за цирк Балкански хората се блъскаха повече, а циркът си беше именно за деца.

# 13
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Ние взехме само *2 билета за КИС и МЕТАЛИКА, но са отпред пред сцената Crazy Няма как да я вземем с нас, а тя си мисли че ще ходи и куфее за да можела да издържи на концерта повече. Кофти ми е за Ларсина, а тя обяснява на всички, че ще види Ларс наживо (все пак е кръстена на него). Ако е с някакво намаление за малките може и да размислим newsm78

# 14
  • Мнения: 4 877
Ние взехме само *2 билета за КИС и МЕТАЛИКА, но са отпред пред сцената Crazy Няма как да я вземем с нас, а тя си мисли че ще ходи и куфее за да можела да издържи на концерта повече. Кофти ми е за Ларсина, а тя обяснява на всички, че ще види Ларс наживо (все пак е кръстена на него). Ако е с някакво намаление за малките може и да размислим newsm78

мисля, че са безплатни за децата билетите, но не съм сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт