Самотна майка Ива с 5 деца

  • 1 139
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Здравейте мацки,

От Нова година съм взела под крилото си една самотна майка на 5 деца от Надежда.
Децата са момче на 6 месеца, две девойки на 6 и 7 години, другото момченце в момента не знам на колко точно е и една кака на 15, която от една седмица е в неизвестност и я търсят с полиция.
Бащата липсва. Кметът обещал жилище и адвокат, за да се разведе служебно, каквото и да значи това.
Живеят с 90 лева. Тя ходи по офисите и моли да чисти за някой друг лев. Понякога буквално за 2 лв.
В момента бебето е болно, повръща, лекарката й казала, че развило алергия към краве мляко и днес купих 4 кутии Фризовон + храна за децата за 1 седмица, щото ядат сух хляб на вересия. Едното момиченце  искало да опита кисело мляко, което се яде с лъжица... Нямат и ток. Топлят се на дърва, нямат перилни и козметика. Абе нищо нямат. На нея даже зъби почти не са й останали, а е на около 30. Понякога си мисля, че живеем в паралелни вселени  Sad

Обръщам се тук към вас с това бързо описание, защото имат нужда и от дрехи, а моето дете вече е голям мъж и нямам подходящи размери.
Ако някой иска да му бъде почистено мазе, двор (щото да пуснеш съвсем непознат човек в къщи... ) също може да се пробваме.

# 1
  • Мнения: 2 471
За тази жена не се ли писа миналата година или се бъркам?

# 2
  • София
  • Мнения: 39 717
Писа се, даже и ходихме. Но може и друга да е.
Весето беше поела шевство над въпросната майка. Тази майка живее в къща, от другата страна на бензиностанцията, преди моста на Ломско. Ако става дума за същата - пасувам. Лично няколко пъти съм я засичала да използва таксита.

# 3
  • Мнения: 15
lanfear прати ми на лични адреса на тази жена ще се опитам да се включа с нещо. Къде точно живее в Надежда

# 4
  • Мнения: 178
и аз искам да питам къде то4но живее в надежда

# 5
  • Мнения: 3 376
lanfear кажи нещо повече?

Вярно ли е,че тази жена е същата за която казва AnMary и е посещавана вече ?

# 6
  • Мнения: 115
Здравейте и извинявайте за закъснението с отговора, но пътувам тия дни и няма време за нет-а.
Ще напиша адреса веднага щом го взема от нея. Не знам дали е същата жена. Питах я изрично дали се е свързала с вас на новогодишния базар, но тя каза "Не".
Знам от опит, че такива хора лъжат - не ги съдя, това им е станало като начин на оцеляване, но не го и приемам за себе си.
Щом се появи пак на вратата на офиса, ще я разпитам за повече подробности, в светлината на информацията от вас Simple Smile

# 7
# 8
  • Мнения: 4 195
Здравейте и извинявайте за закъснението с отговора, но пътувам тия дни и няма време за нет-а.
Ще напиша адреса веднага щом го взема от нея. Не знам дали е същата жена. Питах я изрично дали се е свързала с вас на новогодишния базар, но тя каза "Не".
Знам от опит, че такива хора лъжат - не ги съдя, това им е станало като начин на оцеляване, но не го и приемам за себе си.
Щом се появи пак на вратата на офиса, ще я разпитам за повече подробности, в светлината на информацията от вас Simple Smile
лъже, лично с мен говори
да посещавахме я преди, и то доста
до момента, в който не се оказа, че ние им носим храна за децата, а те пушат по - скъпи от моите цигари........
всъщност има доста какво да ви разкажа за срещите си с нея и то няма да ви хареса Naughty

# 9

Общи условия

Активация на акаунт