обем на косата?

  • 582
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 256
Мили мами имам проблем с косата си не мога да и създам никакъв обем.Косата ми е руса(естествено)права и рядка ако може да ми дадете някое съветче ще съм ВИ много благодарна PraynigОх....... ooooh!забравих ако може и нещо за подхранване  Simple Smile МЕРСИ  Hug

# 1
  • Мнения: 212
За подхранване има мнооого продукти и мноого теми WinkЗа обем:сешоар и кръгла четка,или вафлички с преса.

# 2
  • Мнения: 355
Големите "лепещи" ролки. С тях правя обема, после изправям с пресата само краищата.

# 3
Големите "лепещи" ролки. С тях правя обема, после изправям с пресата само краищата.
Как по-точно го правиш?На мен все не ми се получава...Нещо не правя както трябва ли,не знам...

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Големите "лепещи" ролки. С тях правя обема, после изправям с пресата само краищата.
Как по-точно го правиш?На мен все не ми се получава...Нещо не правя както трябва ли,не знам...
И на мен не се получава. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 177
Обем се постига и като се суши косата със сешоар с наведена надолу глава. Има специални стилизиращи продукти за обем- като пяна, мус или тем подобни. От продуктите за професионална употреба съм виждала при една фризьорка продукти, предназначени да придадат обем в корените на косата.

Общи условия

Активация на акаунт