Силиконов сутиен-доволни ли сте?

  • 30 202
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Имам впредвид само чашките,коити се лепкат за гърдите!Аз си купих,наистина повдига и стои идеално,но за лятото едва ли става!?!Вероятно много ще спарва newsm78Какви са вашите отзиви?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 779
Еми доста спарва в жегите, иначе е супер за гол гръб или въобще, ако не искаш разни презрамки да ти се мотаят. Ама като спарва след време почва да се разлепя и няма измиване (мъчих го). Абе за 20лв за подобна функция - толкова  Thinking

# 2
  • Мнения: 174
Купих си такъв и след някоко опита да го залепя успешно,  да се облека удобно и да излезна комфортно (беше лятото) го изхвърлих в кофата за боклук! Не, не съм доволна!!!

# 3
  • Мнения: 221
В Търново го има по 13лв.За бала и за сватбата бях с такъв сутиен и ми беше много удобен,бих си купила пак. Peace

# 4
  • варна
  • Мнения: 564
За малък бюст дали става? newsm78

# 5
  • Мнения: 957
За малък бюст дали става? newsm78
То е само за малък бюст..но има си и номерация

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
само за еднократно носене за някакво събитие може би, но иначе спарва и образува петна по гърба (който е с чувствителна кожа като мен)  ooooh!

# 7
  • Мнения: 221
За малък бюст дали става? newsm78
Аз съм 85Б и вземем размер Б от номерацията на силиконовите.

# 8
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
В Търново го има по 13лв.За бала и за сватбата бях с такъв сутиен и ми беше много удобен,бих си купила пак. Peace

Извинявай, би ли казала от кой магазин в Търново си го взела?.

# 9
  • Мнения: 1 353
само за еднократно носене за някакво събитие може би, но иначе спарва и образува петна по гърба (който е с чувствителна кожа като мен)  ooooh!
Петна по гърба Shocked.Явно говорим за различни неща.Лепи се само на гърдите и толкова.Нищо общо с гърба няма Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз миналото лято си купих такъв и честно казано доста го носих. Наистина в жегите спарва, но ако дрехата го изисква, какво да се прави. След време обаче лепилцето му се изхаби и спря да се залепва. Но наистина за тези пари си струва  Peace

# 11
  • Мнения: 893
Купих си такъв за 10 лв...и след 3 носения му изчезна лепящото... Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 65
някой пита за Търново, аз моя го взех от там за 10 лв. в един магазин за бельо дето има нон стоп -50% намаление намира се точно до търговски център Европа. мисля че Клеопатра зе казва Simple Smile

# 13
  • Мнения: 824
Чувала съм,че за да може да се лепи по-дълго време трябва да се почиства с мокри кърпички.Купих 2 такива сутиена,но не мога да си уцеля размера.По принцип съм 75 C,но продавачката ми каза да си взема по-голям размер,защото така трябвало за този модел.Е да,ама не.И двата пъти по-голям размер и пак ми е некомфортно с тях.Вместо да ми повдигат бюста,имам чувството,че съм сложила някаква тежест на ц...те. Embarassed

# 14
  • Мнения: 207
Аз имах такъв,обаче не съм доволна - бюста ми е голям и явно чашката ми е била по-тясна ли,незнам,ама краищата постоянно се разлепяха и стърчаха под блузката.Иначе за сватбата,както бях стегната с корсет и гърба гол - чудесно,наистина спарва,но корсета добре го притискаше и не се е разлепял,иначе за мен под потниче не става - или за по-малък бюст е,който не се "мандахерца" толкова  Joy

Общи условия

Активация на акаунт