Как се закрепва този стол в колата?

  • 762
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Тъй като във форума къзето е мястото на темата няма начин да пиша, липсват бутони нова тема и отговор, за това пускам това отново тук.

Как се закрепва това нещо стабилно. Като се прекара колана през облегалката на столчето и все едно нищо не става, столчето се движи доста лесно във всички посоки. Става въпрос за този стол:


   
   
В упътването трябва да е покаzано.Някъде отстрани трябва да има място zа едната ,аст на колана,а другата минава преz това под ръzете.Това,че се движи да не те притеснява.При недай си боже един удър коланите блокират и не иzлиzат повече напред,което zначи,че седалката остава там,където и е мястото.Всички седалки,които нямат допълнителни колани,а zа детето се полzват коланите от колата са на тоzи принцип.


Стола си има собствени колани, но колана който минава от към гърба, не закрепя стола стабилно. Няма да говоря сега какво ще стане при страничен удар, но този начин на закрепване ми се струва като имитация, а не като нещо което върши работа найстина. Ще грябва да огледам столовете и на други марки, но си мисля че какъвто и да е стола, с едни колани явно няма да стане добро закрепване.

# 1
  • Мнения: 1 047
Единия ми стол е такъв.
Бавно се монтира в колата, но стои доста стабилно.
Закрепвам го според инструкцията.

# 2
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Нашето столче е подобно, колана минава първо през подлъкътниците(дръжките за ръце) след това влиза в дупката отзад и след като излезе отново минава през другия подлакътник и тогава го закопчаваш. Даже много стабилно седи като го стегнеш хубаво.Дано си ме разбрала, че и аз как го обесних.....

# 3
Нямам инструкция, ако имах нямаше да питам тук.

Това за подлакътниците го разбирам, ще пробвам, въпреки че проблема според мен е че колана който тръгва от горе и от долу на седалката, като мине през дупката на гърба и се събира прекалено много, но ще пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт