Институт за следдипломна квалификация - мнения?

  • 2 617
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Искам да се преквалифицирам в областта на мениджмънта на човешки ресурси и попаднах на Института за следдипломна квалификация към УНСС. 
Някой има ли информация заслужава ли си обучението там - качествено ли е или е формално? Всякакви мнения ще са ми полезни.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 833
Какво имаш предвид под качествено? Проблемът е, че ти ако не седнеш да четеш и при редовна магистратура- пак ще е некачествена. Според мен тази диплома, която  я взимаш от ИСК е за тапия на това, което вече работиш и според мен и преподавателите го знаят това. Така че от гледна точка на взимане на изпитите-да некачествена е, защото много по-лесно се взимат изпитите. От гледна точка на това дали ще научиш нещо- си зависи от теб, защото по принцип се води дистанционна форма на обучение ( никой не ти чете лекции, самоподготвяш се за изпитите, само се ходи на консултации).

# 2
  • София
  • Мнения: 169
Обучението е качествено, но разбира се си трябва учене.Ако ти е просто за документа ще го получиш, но знанията трябва сама да придобиеш.Аз лично останах много доволна,специализирах Счетоводство,финанси и контрол.Работя в тази сфера и съответно ми беше много полезно.Аз лично не карах магистратура, а следдипломна квалификация и си имахме лекции, а не сме се самоподготвяли.Ако не бяха лекциите незнам как бих се самоподготвила с практическите счетоводни задачи.

# 3
  • Мнения: 210
благодаря, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт