Седмата градина на турските предпролетни цветя - 7 Турция

  • 34 129
  • 292
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 11 747
здравейте на всички, аз съм тука, но нещо ви поизтървах.... Blush  не съм чела всичко, даже от тук - от там..

desert princess, не се ядосвай, че вашите ти се бъркат в избора на съпруг. Това не е поради, че са български турци! Ако си мислиш, че на българските българи не им се месят... ooooh!   То кусури все се връзват, от кой град бил, какво образование имал, жилище дали имал и прочие и прочие... Ако пък е чужденец или с друга религия - леле-мале, гледай к'во става!! #Crazy  Това са си човешки работи, тъй е откак свят светува и едва ли някога ще се промени. Аз също много се дразня, но когато сестра ми се зажени, помня как недоволствах от зет ми!! ooooh!  Нищо не му харесвах, много ме беше яд, отде сестра ми го изкопа тоя, та и да се ожени за него...  Е, мина ми и сега виждам, че се разбират много добре и живеят добре, ама то човек за близките си все най-доброто иска и  никой не е достатъчно добър...  И аз се поддавам на суетата, а уж все си напомням да не съм тесногръда, да не се оставям да реагирам първично.
Другото е, че аз ако съм сигурна в избора си не бих слушала родителите си, ама хич!! Sunglasses  Ноо.., аз съм си непослушна и бунтарка, тъй че за мен не е нещо ново... Laughing

това с влака е супер тъпа история, откъдето и да се погледне..

# 166
  • Мнения: 44
Kaigi мерси много, че ме светна за този двоен /икили/ тест. Информацията, която чета от нета е на бг и там почти никъде не се споменаваше за изследване в 12-та седмица. Сега ти като ми каза имета на теста на турски и го намерих и видях за какво става въпрос. Благодаря ти много bowuu  bouquet сега облаците напълно се разсеяха Laughing Сега ще си правя тройния тест / и без това в БГ се прави само него/ а за двойния мисля че го мернах някъде в бг страниците, какво представлява, но почти нямаше никаква информация. А тука повечето лекари препоръчвали хем двоен хем троен, това говори само хубаво за тукашните лекари Peace
Благодаря на всички за пожеланията за лека бременност  bouquet
tve_te няма да се отказваш от дипломата работа, сигурна съм че ще ти харесат писанията Laughing
Днес времето е хубаво сякаш, вчера беше по-ветровито. Май ще изляза да се разходиме Grinning
До скоро  bouquet

# 167
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
А добър ден и от мен!  Hug
Тук сме, но мъжът ми като не ходи на работа и мен ме няма на компа, любувам му се!  Heart Eyes
Вечра направихме 10 месеца! Порастанли сме като за едно годишно дете!  baby_neutral Щъкахме вчера цял ден и аз търся такъв накрайник за пръста, за да й чистя вече зъбките! Днес ще вземем играчката!  Joy
Цвете, не разбрах къде има много бебета, само Селин и Мелис имам в моя албум!
Шенай, лоша работа, твойта работа. И аз се моля да не ми се налага да се карам с мъжът ми относно нейния избор след  newsm78 20 години, но като му дойде времето ще видим! Знам за какво говориш, защото когато се оженихме с него, роднините му макар живели в България 150 години, никога никой не е взимал българка, а той взе мен! И казваха как майка му можела да разреши!  #Cussing out Сега всички ме обичат, роднини и комшиики казват за мен тя от наште, а те са само туркини, а една комшиика рускиня не я приемат и не я обичат! Всичко си е до човека! Той е роден за мен, ако ще и туземец да беше! Сърцето само избира! Peace
Днес ще кача снимки на няколко парка тук в Истанбул в моя албум!
Снежана 01, аз теста си го направих в 14 г.с. в България
Весел ден на Мелис на Каиги!  Hug  Hug  Hug
Много целувки на всички дечица и много прегръдки на всички вас!   bouquet  Hug   bouquet


# 168
  • Мнения: 168
Деззерт принцес, съжалявам, извинявай, съчуствам ти за нещастието, но при нас е друго. Ние сме в Турция, опитваме се да си запзим тази двойнственост, тази симбиоза и от двете страни, та затова. Според мен не си права, че е важно да изповядва исляма, а не народността, защото ние сме много различни от афганистанците, които също са мюсюлмани, дори и един етнос- примерно арабите доста се различават в религиозно отношение според региона, в който живеят.  А и ние не сме и казали за кого да се ожени, просто изразяваме мнение. Цвете, не знам и аз миличка, много съм озадачена, а и не искам сестра и и баща и да разбират засега, поне докато тя не ми каже, защото само на догадки...

# 169
  • Мнения: 418
Feneeeeeeeeeeeeeeer  Laughing Heart Eyes bowuu  En buyuk kim ......Еx ама сам запалянко ....утре как ще се става за работа не ми е ясно .... Mr. Green Mr. Green

http://uk.eurosport.yahoo.com/football/champions-league/2007-200 … bahce-222112.html

# 170
  • Мнения: 1 243
Bz голяма си запалянка! GrinningДосега се чудих на на едни приятели как може да са толкова запалени по футбула и ги дразних, че не харесвам Фенер Mr. GreenАма щото не искаха да си пишем ,че мъжете им гледали мача!Аман от тоя футбол Mr. Greenхи хи хи -шегичка!Аз сега не разбрах как е свършил мача newsm78Fener li padna ?pobedi li?
Благодаря на всичко за подкрепата HugМного сте мили!Утре отивам на среща с профи-пък да става каквото ще!
Тази вечер голямо бърборосване падна с приятелката!Много обичам да съм в Търново и да се наприказваме както само ние си знаем!Но много закратко Cryутре се прибирам !Тук ми липсва дребчо-като се върна във Варна искам -да съм в Търново.Ако съм на почивка искам да съм си вкъщи ,а като съм си вкъщи искам да обикалям по света-то угода няма-женска му работа-рибешка му зодия!!
Лека нощ и много целувки!

# 171
  • Мнения: 418
http://www.bannerelkweddings.com/taylor-house%20077%20s.jpg

http://www.benimblog.com/uploads/calisananneolmak_cay.jpg

http://www.acikradyo.com.tr/i/img/Aciksite%20Admin/kahve3.jpg

http://www.gurbeteli.com/ecart/images/1149159546gunaydin6.jpg

Добро утро пак Simple Smile

Ето кукуряк съм  Mr. Green.... Малко  съм като палачинка в главата  hahaha hahaha, но ще ми мине Wink



ps: Tsvete = nie bihme be kak Simple Smile kade inache shte pisha po noshtite .... I az sam taka , a sam lav ,,,,nEma ugodiya Heart Eyes Hug

# 172
  • Мнения: 11 747
С кого игра Фенер бахче? С Галатасарай ли? Те колко пъти годишно се срещат, все вълнения с тях! Laughing Ама много са запалени в Турция по футбол май, май... Grinning


даваме апартамен под наем и вчера 2 турчета - момчета идваха да го гледат - много учтиви бяха, ама 5 думи на български знаят... Студенти в МЕИ, те там на какъв език учат??
Говорихме си на английско български - house много хубав, обаче so far МЕИ  Mr. Green Mr. Green

# 173
  • Мнения: 247


YA-YA-YAŞA-ŞA-ŞAFENERBAHÇEÇOK YAŞA

 newsm17 Моля модераторите за снизхождение,но този триумф на любимия на по-голяма част от Турция отбор, е равен на национален празник ..и за това си позволявам да пиша на турски...някои неща трябва да се изразят в оригинал.
Целта и това Всички стискаме палци и  се молим (всеки по своему) за по нататъшни успехи newsm17 newsm20
Играха мач- реванш от шампионската лига със Севиля-Испания..Гостуваха и победиха...Класираха се за четвърт финалите..За тези ,които се интересуват ето инфо на българскиhttp://footballspain.gol.bg/article.php?id=29214

Момичета,които не сте футболни запалянковци,простете за постинга ми...но ако снощи бяхте в Турция,щяхте да ме разберете...
Лек ден и до скоро!

# 174
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
За сметка на феновете на Фенербахче  bowuu (защото те никога не биха се радвали така, факт, ако играеше Галатасарай или Бешикташ, щяха да са за другия отбор на 101%, просто са такива, не им се сърдим  hahaha свикнали сме им ), аз исказвам огромна радост от победата вчера! Вратаря отърва мача, вратаря извади мача на дузпите! Браво на турския отбор  smile3501, дано купата на шампионската лига бъде тяхна!  Praynig  thumbsup  Praynig
Днес ще си стоим у дома, май май. Захладня с този вятър!
БЗ, дай си мейла, нямам го!
Цвете, успех и няма да се предваш!  Peace Къде видя многото бебета, пак не разбрах!  newsm78
Розов ден от мен!
  bouquet  Hug   bouquet

# 175
  • Мнения: 44
E, ние сме от Галатасарай и не ми направи добро впечатление, че мажа ми не се радваше за успеха на Фенербахче Close Аз му викам, че  преди всичко трябва да погледне на тях като турски отбор и да забрави за дразгите, но... така си е ревнува. Дризе браво на вас вие поне се радвате  bouquet

# 176
  • Мнения: 573
Мъжа ми гледа и мачовете на Галатасарай и Бешикташ и се радва, ако победят. Е, не е същото като ФБ, но чак пък да е вика за другия отбор не се е случвало.
Мачът наистина беше исторически, но аз не издържаш да го гледам целия!
Ен бюуюк Фенер Бахче!

При нас е слънчево и топло, мислим да се възползваме от времето!

# 177
  • Мнения: 247
Мъжа ми гледа и мачовете на Галатасарай и Бешикташ и се радва, ако победят. Е, не е същото като ФБ, но чак пък да е вика за другия отбор не се е случвало.
Ен бюуюк Фенер Бахче!

Мъжът ми също гледа мачовете на другите  турски отбори с чужди такива..и никога не се радва ако загубят .Все пак става дума и за национална гордост..Дори понякога го питам-
-Сега няма турски отбор ,защо гледаш този мач? ....И отговора му е....
-Отборите не са турски ,но в тях има турски играчи...а и играта си заслужава..

Според мен важно е качеството на футбола , не толкова болните запалянковски мераци да не победи този или онзи отбор,само защото не е нашият...

Друг е въпроса,че от футбол и детски филмчета,телевизора и моя милост  забравихме ,че има другите канали Sad....

# 178
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Това което казах за Фенербахче е от мача през 2000 година , когато Галатасарай играе с Лиидс за купата на Уефа, полуфинал и феновте на Фенербахче идват с формите на Лиидс и викат за тях! Пък те вашите мъже kaigi и benmary 2 са едно хубаво изключение от феновете на Фенребахче! Всяко изключение потвърждава правилото!  Joy
Пък мъжът на snejana01 е едно друго изключение!  Peace
И аз искам слънце, kaigi дай малко и насам!  Hug

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 11:28 от drize

# 179
  • Мнения: 573
drize, ти от кога живееш в Турция?!  newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт