Как се забавлявате без децата - кино, гости, ресторанти и ... толкова?!

  • 1 795
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Интересно ми е (и полезно най-вероятно) как се забавлявате, когато сте без децата. Освен да отидеш на ресторант, кино или да направиш гости (демек в по-масовия случай става въпрос за ядене и пиене) какво можеш да направиш? Може би боулинг, кънки на лед, но който не е най-спортният тип...

Има ли някакви скрити или позабравени забавления, за които се сещате? Как разпускате извън вкъщи без децата?

И в тази връзка - приятна събота вечер!  Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
аз още нямам деца, но се сещам за едни хора от една тема в ДиС :"Докога секс пред детето" или нещо от тоя род, та си помислих,че вече знам те какво биха направили Joy

# 2
  • Мнения: 1 186
Дискотека или Клуб Peace

# 3
  • Мнения: 3 423
Може дори да се отдадеш на заслужен секс.

# 4
  • Мнения: 3 034
както сме се забавлявали преди да имаме деца.

а сега - никак. не искат бабата и дядото да взимат и двете... Confused

# 5
  • Мнения: 1 897
Ходим на пикник и си правим барбекю.

# 6
  • Oslo
  • Мнения: 659
както сме се забавлявали преди да имаме деца.

а сега - никак. не искат бабата и дядото да взимат и двете... Confused

Ей това е и моето мнение, а при нас и поотделно е веднъж годишно за 4-5 дни. Явно ще се забавляваме отново, когато се оженят....ако помним как се прави.

# 7
  • Мнения: 3 034
както сме се забавлявали преди да имаме деца.

а сега - никак. не искат бабата и дядото да взимат и двете... Confused

Ей това е и моето мнение, с тази разлика, че нашите не искат даже и едното.... Веднъж годишно за 5 дни с клизма...

нашите ги взимат, ама са големи кандърми в повечето случаи.
понякога взимат само голямата, макар че с нея е по-лесно и да излезеш, и на купон да идеш...

# 8
  • София
  • Мнения: 6 541
ако е за повече от 1 ден ходим на спа или както му казва мъжът ми (секс туризъм Mr. Green)
иначе за ден или вечер традиционото - театър/кино, ресторант, плуване, сауна (мъжът ми е полудял по тези сауни от около 2-3 години), масаж, шопинг (че с тях в магазин е страшно). от доста време се каним да ходим на риба, ама май докато се наканим ще заведем и тях Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 407
Диско,кафенце,кино,секс..

# 10
  • Мнения: 1 479
както сме се забавлявали преди да имаме деца.

а сега - никак. не искат бабата и дядото да взимат и двете... Confused
И ние така smile3518

# 11
  • Мнения: 600
никога не се случва някой да я гледа Sad надявам се след известно време да мога да излизам с нея по магазините. за кино ще мине доста време, освен това ще трябва да ходим на нейни филни Rolling Eyes не ми се говори какво друг изпускаме, докато бабите се правят на заети Tired

# 12
  • Мнения: 5 577
О чудесно се забавлявам без деца, всяка седмица, от петък до неделя.

# 13
  • Мнения: 5 370
Е, сега ще кажа нещо, дето ще ви хвърли в тъча и сигурно ще искате да ме убиете, ама.....
Имам влюбена във внука си баба-свекърва, която ми е на една ръка и която сама си го иска.....обаче дори и когато е у тях, не изпитвам особено желание да ходя където и да било. Спя, спя и спя.
А, понякога отскачаме до Банско зимата. Mr. Green Колкото да не е без хич.

# 14
  • Мнения: 1 322
Ходим по заведения.

Общи условия

Активация на акаунт