Измир

  • 953
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 407
Здравейте Simple Smile. Предстои ни, живот и здраве, след около десетина дни, да пътуваме до Измир. Някой ходил ли е там? Ако да, ще ми е много интересно да ми предаде впечатленията си от града и също така да сподели кои места е хубаво да се посетят. Ще сме там 3-4 дни, така че мисля имаме не малко време за обикаляне и разглеждане. Нямам търпение да заминем Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 337
Аз бях служебно за 3-4 дни.
Не съм много впечатлена, макар местните колеги да се постараха да ни разходят.
Имам и много лоши спомени от летището, където почти ни съблякоха голи.
Иначе на последния етаж в хотела (30-ти) имаше ресторант, от който гледката към залива беше наистина несравнима. Най-хубавите ми спомени са от обслужването и вежливите хора и хубавата храна (за съжаление никъде не ни сервираха типична турска кухня).
Пожелавам ви хубаво време и приятни емоции.

# 2
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Преди години, на път за Кушадасъ минахме през Измир и ни направиха обиколка около центъра и крайморската част-тогава ме впечатли различния по-европейски вид на града-6 американски флот има база там и се виждаха военни кораби-впечатляващо беше и ми хареса доста.Надявам се да останеш с хубави впечатления и да пишеш после Peace

# 3
  • Мнения: 1 030
Много е хубав Културния парк в центъра, има и хубави магазини, търг.центрове. Крайбрежната улица, където е кметството пък е място, посещавано от туристи - има пазар - Кемер Алтъ.

Общи условия

Активация на акаунт