вярно ли е

  • 2 886
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
има ли нещто вярно в това че ако през бремеността коремчето ви расте остро напред бебето ще е момче при вас как беше

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Не,това са поверия

# 2
  • София
  • Мнения: 4 588
Бабини деветини  Whistling

# 3
  • Мнения: 5 940
Всичко е до коремна мускулатура.

# 4
  • Мнения: X
Не, не е вярно. При мен корема беше остър и родих момиче, сега пак ми е остър и май пак ще е момиче.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Не е  Peace

# 6
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Не е вярно.

# 7
  • Мнения: 125
Ми при мен корема си беше остър, родих момче, но иначе това са глупости.

# 8
  • Мнения: 1 483
Не е вярно Naughty Всички ми разправяха че ще е момиче,ама родих момче Hug

# 9
  • Мнения: 6 274
Абсолютни глупости ! От трите бременности само веднъж ми беше "остър" корема . Как тогава да си обясним факта , че при един "остър" и два "кръгли" корема имам една дъщеричка и двама сина ?! Не се връзвай на такива измишльотини ! Naughty

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 953
И двата пъти корема ми беше остър и вирнат  Simple Smile първия път момче, втория момиче ... Според мен е до структура

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Никога не заформих остър корем и родих момче.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 717
Моя корем растеше като за момиче и навън приятели ми казваха момиче ще ... да ама не  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 655
Не, това не е вярно. Но има нещо друго, което си е вярно-когато мама е бременна с момиче по лицато и се появяват петна.

# 14
  • Мнения: 1 032
Не, това не е вярно. Но има нещо друго, което си е вярно-когато мама е бременна с момиче по лицато и се появяват петна.

Еми и това не е вярно. Аз по принцип си имам лунички, ама петна не са ми избивали докато бях бременна с дъщеря ми. Виж комшийката ми имаше петна по лицето и при двете си бременности. Има момче и момиче. Иначе и аз съм чувала, че когато е бременна с момиче жената погрознявала, защото бебето й крадяло красотата  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт