Какво е холограмен лак ?

  • 2 374
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 731
Та я ме светнете ,че продавачката не и беше ясно ... newsm78

# 1
  • Мнения: 223
Пробвай да напишеш в google.bg "холограмен лак" и сама ще се учудиш колко МНОГО резултати ще ти даде с информация


Доколкото прочетох е с голяма трайност /повече от 7-10 дена!/, като не се "обелва", а се изтрива постепенно от ноктите.
Има ги в различни цветови гами-интересното е, че си сменят цвета при гледане под различен ъгъл - от там идва и холограмния ефект нещо като CD гледано от долната страна е, но пак си има някави гами, а и самият цват сякаш се получава от хипер фин брокат. Това е една много малка част от цялата информация,която можеш сама да си извадиш с гугъла...


 smile3529

# 2
  • Мнения: 1 731
white dream,благодаря ти много.Знам че с гугъла сигурно щях да получа инфото ,което ми е нужно ,но мен ми трябва едно изречение,колкото да ме насочи ,а и знам че мамите са наясно с всичко.Та затова .Благодаря ти още веднъж.  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 583
имах такъв на Лореал преди няколко години, / цвета е с изразен бронзов оттенък-не знам дали го обясних разбрано/но нещо хич не ми се връзваше на ноктите, не беше и траен. може би на ноктопластика стои добре, но на моите нокти беше смешно-всяка гънка и чупка по нокътната плоча изпъкваха-до тогава не подозирах колко е неравна. това е моето впечатление от конкретния лак. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 586
Имам холограмен лак - български, на Перфект. Ефектът е страхотен, но за съжаление е супер нетраен - издържа не повече от 2 дни Sad

# 5
  • Мнения: 102
 Peace Холограмната серия на O.P.I. е уникална. Имам 3 от нюансите и съм  Heart Eyes в тях. Издръжат ми до 5 дни,след нанасяне.


http://www.opi.com/DesignerSeries.asp

# 6
  • Мнения: 739
миналото лято си купувах такива на Golden Rose. преливат се цветовете в определена гама, точно като на СД. трайна са  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт