Халат за баня за дете

  • 2 022
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 654
Търся да купя халат за баня за 10 годишния ми син.Посъветвайте ме къде мога да нямеря качествен такъв,в смисъл да попива добре.
Където и да потърсих днес не намерих неговия размер,а и не знам до колко са качествени.
Благодаря!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 471
 В магазина на Unique на бул."Акад. Иван Гешов" 44.  Халатите са страхотни и на добри цени!

# 2
  • София
  • Мнения: 11 654
А какво ще рече "добри цени" т.е. колко струват?

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 11 654
За съжаление няма размер като за сина ми.

# 5
  • Мнения: 2 936
 ooooh! наистина...незнам какво съм гледала !!!

а защо не им се обадиш да питаш имат ли от серията Кидс бест - за момчета,видях че имат и по-големи размери 134/140 ,но ако все още те устройва този размер...

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 00:35 от kamelia77

# 6
  • София
  • Мнения: 11 654
Честно казано не смея да рискувам през интернет магазин,предпочитам синът ми да пробва или в краен случай да видя халата с очите си.
Вчера пробва един р.146,който беше добре като дължина,но с къси ръкави.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
Виж на Илиянци в мола. Като влезеш от централния вход на мола от дясната страна има един щанд с хубави хавлиени кърпи, халати, пижами и т.н. Пред щанда има облечени манекени с пижами и халати и единият е в детски ръст. За цени не мога да кажа.

# 8
  • София
  • Мнения: 11 654
Повдигам темата.

# 9
  • Мнения: 7 947
Българските на Панагюрище Peace!
Магазин имат в Халите, на бул.Хр.Ботев, близо до площад Македония, срещу поликлиниката на военна болница. Изключително плътни и меки са, не избеляват от прането! Цените са според размера, но между 30 и 50 лв!

# 10
  • София
  • Мнения: 11 654
Благодаря на всички! Hug
След известно обикаляне и липса почти навсякъде на юношеска номерация,най-накрая намерихме в Халите на Яна Панагюрище.
Вече бях съгласна каквото и да е купя и на каквато и да е цена,защото синът ми не влиза в детската номерация,нито в мъжката.И навсякъде отговора беше,че липсва юношеска номерация или в краен случай е в розово.

# 11
  • София
  • Мнения: 43 900
Simple Smile На Яна на мен лично много ми харесват, сина ми е с такъв и хубаво попива, така че вероятно няма да съжлявате .

# 12
  • Мнения: 2 232
Преди бях виждала в SPRIDER STORES детски халати, но не обърнах внимание какви размери са. ConfusedСтава въпрос за тоя на бул.България.

# 13
  • Мнения: 149
Не искам да правя реклама ,но съвсем случайно имам служебни отношения с една фабрика,която произвежда всякакви халати и ги изнася предимно за Италия.Имат със сигурност детско-юношеска номерация.Фабриката е "България-К "АД в гр.Казанлък ,имат си и дистрибутор за София.

Общи условия

Активация на акаунт