моля,спешно ми трябва тел.номер на д-р петков УНГ.-гр.Бургас

  • 11 159
  • 4
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 106
моля ви помогнете мами от Б-с,детето ми е с температура 40 градуса а лекрката ни ни пра6та при д-р петков да и жиди гърлото но няма негов тел.моля да ми помогнете знам адреса но днес е неделя и ако го няма да не разкарвам детето,затожа искам GSM му.Благогаря предварително и се извинявам за обаканото писане!

# 1
  • Мнения: X
В нета намерих двама лекари с фамилия Петков, явно са баща и син. Обаче няма мобилен телефон, а само адрес и стационарен телефон.
Можете да отидете на място и  там да видите дали  на вратата няма написан мобилен.
Ето и адреса на кабинета:


Д-р Петков, Даниел;  Петков,Петко
Раздел: Лекари и лекарски кабинети
Дейност: УНГ.
Адрес: Бургас, ул. Св. Климент Охридски 55, ет.1
Телефон: 844500


Успех и бързо оздравяване на детето!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 106
благодаря!  bouquet

# 3
  • Мнения: X
kina1982, какво стана, намерихте ли доктора?

# 4
Здравейте !Искам да се включа и аз в темата за Д-р Петков УНГ,АЗ съм много доволна и му благодаря много.Мъжа ми преди половин година се разболя от синузит,и тук в карнобат тъпите селяни докторите,ако мога така да ги нарека,му казаха че му няма нищо (след направена снимка на главата )  само настинка и затова го боляла глава-изписаха му антибиотик.И така след 5 дни главоболието стана непоносимо направо ад-не минаваше от никакви болкоуспокояващи-ТЕчен аналгин,аулин,нимезил и всякакви такива на прием от 2 часа-без ефект.Наложи се спешно ходене до бургас посред нощите-и там помиярите никой не те поглежда,после се обадихме на Д-Р Петков знаехме за него от познати които също са доволни,и така след куп изследвания назначени от Петков се оказа че е имал синузит-неизлекуван който е станал на диагноза Гноен етмоидит-това означава гнойно гнездо близо до мозъка-и трябва спешна операция докато не е засегнал мозъка.(отваряне на черепа) страхотия ужас представяте ли си ?И така ходих лично да говоря с лекаря след като чух от изследванията че става дума за операция.Помолих го да направи всичко необходимо само и само да мине без операция и той каза че е почти неизбежно но ще опита с други медикаменти да го лекува 3 дни,и ако не дадат ефект ще му резнат черепа,а операцията беше опасна защото беше много близко до мозъка и е около 5-6 часа.И след лечение от 3 дни пак скенер и се видя че гнойта е почнала да се разсейва,след това продължи още 2 дни в болницата и минахме на антибиотици и някакви други лекарства в къщи.След една седмица скенер още по добре се е изчиствало това гнойно гнездо,а след още 3 седмици всичко се беше изчистило и така минахме без операция-блафодарение на господ и др Петков.Искам да отворя  скоби че първо не можахме да повярваме за гнойния етмоидит и ходихме първия ден и в други болници да правим скенери още- 3 и се оказа едно и също на сякъде и диагнозата беше една и съща и всички казваха ОПЕРАЦИЯ но благодарение на Петков и точно предписаното лечение с най-точните медикаменти се разминахме.

Общи условия

Активация на акаунт