столчета за хранене

  • 1 345
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Мами, споделете какви столчета за хранене ползвате, доволни ли сте? На нас ни подариха на Бертони дървено, което става на отделна масичка и столче. Но не съм много очарована, към Бертони съм с предубеждение. Вие на какво мнение сте?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Аз,лично нямах претенции към стола за хранене на дъщеря ми т.е. нашия е съвсем обикновен,няма позиции на гръбчето,няма играчки по таблата,абе прост стол BlushНе държах на тези екстри,защото на стола се сяда единствено и само като се храни т.е стола се използва едитствено и само по предназначение Peace
Така,че за мен дървения ви стол е ок Peace

# 2
  • Мнения: 1 322
Чиполино Гранд комфорт. Определено съм доволна и то доста.

# 3
  • Мнения: 4 564
Чиполино Гранд комфорт
много съм доволна , защото е мн стабилен има положения на гръбчето , стабилни колани и е мн удобен

# 4
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Ние ползваме Hi-Seat на KidsKit: http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=122&products_id=3019

Доволни сме, защото не заема място, лесно се чисти и можем да се храним всички заедно на масата. Използваме го и при пътувания. Няма различни положения на гръбчето, но е здраво и сигурно столче. Подходящо е обаче за по-големите деца (над 7-8 месеца) - трябва да могат да седят самостоятелно.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 045
Cangaroo.
Като екстри е 1:1 с Чиполино Гранд комфорт, но е с около 30-40 лева по-евтино.

# 6
  • Мнения: 8 917
Чиполино Гранд комфорт Peace

# 7
superdisign one
Са номер едно сред столчетата. Това го казва дори мадона. Мадона ползва само такива за свойте деца.

# 8
  • Мнения: 1 881
Eeee, щом Мадона го е казала......дай поне линкл да ги видим великите столчета Sunglasses

За протокола, нашето е обикновено, но още детето обича да седи на него /предвид високата ни кухненска маса/ Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 790
Ами стола на Рали е Чико, но няма кой знае какви екстри. Столче с табличка Simple Smile Тя само ядеше там, не съм я слагала за друго. Така че сигурно дървеното столче ще ви свърши работа, а може и дълго да си го ползвате.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 703
И нашето е дървено, което се преобразува на масичка със столче, и го взехме защото може после да се забавлява с рисуване и оцветяване и други игри . Мисля че ще ви е удобно.

# 11
  • Мнения: 950
И нашето е дървено, което се преобразува на масичка със столче, и го взехме защото може после да се забавлява с рисуване и оцветяване и други игри . Мисля че ще ви е удобно.

И ние сме с такова и съм много доволна. Сега освен, че се храни на него, го ползва и да си играе върху масичката.

# 12
  • Мнения: 766
И съм за Cangaroo, много ни е удобно  Peace

# 13
  • Мнения: 5 255
Multiplo на neonato  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 8 272
joy1, бертони, чиполино, кангару все тая. Ползвай си го със здраве. Това не е от вещите дето много дълго се ползват. За протокола с Гранд Комфорт сме от баткото. Здрав е още, но т.к. мястото му е под прозореца пластмасата си е променила цвета, установихме го, когато го извадихме 2рия път за беба.
За типа от твоето столче съм чувал добри суперлативи. Спестява ти после покупка на малка масичка със столче.

amerikanka, я го покажи това столче явно ще трябва да купуваме, няма нашите деца да са по-назад от тези на Мадона 

Общи условия

Активация на акаунт