Пак за попарата :)

  • 1 081
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Здравейте момичета пак съм аз с моите въпроси за тая прословута попара утре смятам да дам за пръв път попара ,направих я пасирах я и я сложих в хладилника за утре сутрин че не ми се става да правя попара сутринта защото незная точно кога ще се събуди  Embarassed
Та въпросът ми е с нея процедирам като с нова храна по 10-тина милилитра първия ден втория малко повече и т.н.  или бъркам ?
Благодяря ви предварително и извинете ме ако въпросът ми е глупав  Confused

# 1
  • Мнения: 451
А ти до сега давала ли си сирене и глутен?

# 2
  • София
  • Мнения: 6 248
А ти до сега давала ли си сирене и глутен?

Добър въпрос  Peace

Аз лично не бих яла студена попара, направена предната вечер  Confused Такива закуски предпочитам да ги приготвям непосредствено преди ядене, въпреки че не съм му давала все още попара точно. Синът ми е по-голям от вас и сега закусва овесени ядки с нещо си (плодово пюре или настъргана ябълка,круша, или сирене), кус кус със сирене, елда с полодово пюре или настъргана ябълка.

# 3
  • Мнения: 521
сирене и масло не е ял досега глутен да

# 4
  • Мнения: 451
И аз не разбирам как си я приготвила от предишната вечер. Единствено съм си надробявала сухарите така, но нищо повече. Аз лично давам попарата с АМ, не с чай. Иначе най- общо казано, ако няма невъведена храна даваш цяло хранене, ако не- то захранваш предварително и постепенно. Нищо по-различно няма от захранването с всяка друга храна.

# 5
  • Мнения: 554
Защо не му оставиш 1-вото хранене да си е АМ или кърма, а второто да е попара, така ще си я правиш сутринта. Ако става към 7:00-8:00ч. спокойно може попарата да е към 10:00-10:30ч.

# 6
  • Мнения: 521
Момичета благодаря ви за отговорите
Мама`на`слънчице той се храни 4 пъти на ден яде сутрин в 7-8 понякога макар и рядко се буди и в 6 и след това направо в 12 след това в 4 и после в 8 и това е всичкото ядене и като започне да яде попара трябва да яде мляко само веднъж на ден вечер затова се чудя толкова за тази попара

# 7
  • Мнения: 554
Ами аз бих изчакала с попарата тогава, според мен е малко рано да остава с едно мляко за деня. Ние сме почти на 7 месеца и още имаме 3 пъти АМ, попара ще почваме след няколко дни. Защо първо не въведеш постепенно сирене и масло и след 7-мия месец да си почнеш попара. Ти си решаваш де, но според мен млякото си е по необходимо от попарата.

# 8
  • Мнения: 521
И аз точно затова най много се чудя дали да давам защото само едно млечно хранене е наистина твърде малко и наистина миля да почакам още малко да навърши 7 месеца и тогава ще пробвам .
Мама`на`слънчице щом имате 3 хранения АМ на ден по колко пъти хапвате би ли ми казала какъв ви е режима на хранене ако нямаш нещо простиш разбира се Simple Smileпросто ми е любопитно , ох така се радвам на хапващи си дечица Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 940
Подкрепям Мама`на`слънчице . Запази млякото.

# 10
  • Мнения: 6 029
Запази още месец млечното хранене сутрин. Аз лично редувам - една сутрин попара, една сутрин АМ.
Попарата се прави непосредствено преди хранене. Инак е голяма гняс. Става за 5 мин.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 891
Когато решиш да даваш я приготви непосредствено преди яденето.Попарата става за 5 мин.

# 12
  • Мнения: 554
maria_q_b ние още сме на 5 хранения.
7:30-8:00ч. 160мл.-170мл. АМ
10:00ч. - 40гр. плодово пюре
11:00-11:30ч. - 160мл.-170мл. АМ
14:30ч.-15:00ч. - 160 - 170гр. зеленчуково или месно пюре
18:00-18:30ч. - 160-170мл. АМ или каша (млечна)
21:00-21:30ч. - 160-170мл. АМ
 Този режим ни е от няколко дни, преди това си беше същия, но ставаше по-късно, общо взето часовете не ги спазваме много много, зависи кога ще стане и ако огладнее по-рано и давам.
То сега като го написах режима, даже имаме 4 млечни, а не 3 Grinning тя и кашата ни е млечна.

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 08:59 от Мама`на`слънчице

# 13
  • Мнения: 745
Няма къде да бързаш с попарата!!!Да ти кажа честно и аз не бих яла попара от предната вечер.То и на мен ми се спи сутрин,но когато дойде време да се храним с попара ще ставам да му правя Hug Laughing Laughing

# 14
  • Мнения: 756
това със замразената попора си е малко гадничко Sad - прави му я през деня и му я дай между храненията .Обачи при положение че имате толкова малоко млечени хранения да заместваш цюло хранене , не бих те съветвала -ти си знаеш , но ако аз бях на твое място поне бих я направила с АМ. А въвела ли си сирене и глутен-доколкото разбрах не си въввела едно от двете Thinking newsm78.По- добре изчакай с тази попара - аз лично въобще не смятам даму давам такова нещо -може да го пробвам дали ще му хареса , но овесени ядки и други закуски със сирене ми се виждата по - полезни от попарата.Успех Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт