В Австрия чакаме Баба Марта да доведе пролетта - 14!

  • 16 332
  • 270
  •   1
Отговори
# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 533
Добро утро в новата тема! Рени,   bouquet

честит рожден ден на Стоян! Много весели игри и щастливо детство!  nbirthday

и хубава и слънчева седмица!

# 4
  • Vienna
  • Мнения: 261
Много си чевръста бе Рени!

# 5
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро и от мен!
Рени, не  само у вас е  като склад! При мен има обаче  само кашони и то с надпис за съдържанието, че нали от малка съм си подредена... newsm03

Много се радвам, че има раздвижване най-накрая!

Лек и приятен ден!   bouquet

# 6
  • Мнения: 957
Хубавото на местенето, е че се изхвърлят доста натрупани с години боклуци. Мен ме е обхванала пак една мания да размествам мебели, ама като е кофти жилището, каквото и да местиш, по-хубаво няма да стане Sad

# 7
  • Мнения: 1 951
И аз да се запиша  Grinning

# 8
  • Мнения: 957
Има ли желаещи за среща? Ако е хубаво времето в айссалона фратели на шведенплатц. На кой кога му е удобно?

# 9
  • Мнения: 343
и аз да се запиша...

благодаря на анна и рени Hug
рени, като работеща в бранша да те светна, високи и необлагаеми са взаимноизключващи се понятия когато става дума за доходи Laughing
да те успокоя, ние сме от 3 години в това жилище и още си живееме между кашони. не са много, но се намират. положителното е, ако намеря скоро ново жилище, няма нужда да опаковаме наново.

# 10
  • Мнения: 957
Това как ви звучи?
http://www.westonaprice.org/children/nourish-baby-de.html

Давали ли сте Lebertran на децата си?

Lebertran wird aus der frischen Leber des Dorsches, Kabeljaus und Schellfisches gewonnen. Er zeichnet sich vor allem durch einen hohen Vitamin-D- und Vitamin-A-Gehalt aus und enthält außerdem hochungesättigte Fettsäuren. Die Dosis beträgt 1 bis 2 Esslöffel pro Tag.

# 11
  • Мнения: 619
Момичета, искам да питам тези от вас, които имат опит със SkyEurope как става плащането и получаването на билета? Ние искаме да платим от тук - Виена за майка ми, която ще дойде от София. Сигурна ли е компанията, че ако си резервирал билет за определена дата, ще пътуваш на тази дата и че няма да те прецакат с парите?
Много ще съм благодарна за ваш отговор!  bouquet

# 12
  • Мнения: 339
Добър вечер, ние със Стоян сърдечно ви благодарим за вниманието и ви пращаме поздрави от България Hug
 Да ви се похвалим, вчера все пак му направиме и прощъпулник на детето (малко но от сърце Grinning) и първото което хвана, след малка гоненица из апартамента, бяха плувните очила, така че вече познавате новия бъдещ световен шампион Mr. Green само дето майка му още се куми и не го записва на плуване горкия Laughing Но да знаете като се приберем след месец си търсим компания  начинаещи плувци. После на мама умното дете взе термометър за доктор и разбира се ПОРТФЕЙЛ  Laughing.
e_lucky не съм много сигурна как става купуването на билета (на мен все някой друг ми го купува) но мисля че билет на хартия така или иначе няма, пращат ти потвърждение с дата и час на полета в  ел. пощата, а плащането става с кредитна карта по инет или в брой в офиса им срещу операта.
За сигурноста до днес нямахме проблеми ( всъщнот и днес ни се разминаха и мога само да ги похваля, защото за малко да изпуснем самолета Whistling. Всъщност първо ми казаха - съжаляваме но го изпуснахте ooooh! и докато чаках мъжа ми да донесе столчето за кола и се чудех "А сега на къде Laughing" Дойде някакъв чичко и каза че все пак може и да ме вземат от там нататък бяха повече от безупречни Peace Бързичко ме чекираха, после на стълбите ми свалиха количката, сгънаха разгънаха без да моля никой,  автобуса естествено чакаше само мен и самолета излетя малко по късно (това вече незнам дали заради мен), но главното е че направиха всичко възможно да ме вземат и успяха, но ако не бяха успели сиурно историята щеше да е друга, но незнам каква и добре че не рабрах де hahaha Та незнам дали връщат пари при издънка.

# 13
  • Мнения: 957
 Roroana , аз те търсих вчхера по телефона, но ето защо никой не отговаряше.
Скай юръп не връщат пари за изпуснат полет. На мен ми се е случвало 2 пъти. Бях много нещастна, че ми се разминаха пътуванията до Ница и до Барселона. Още повече ме беше яд, че в Барселона имах резервация за 5 звезден дизайнерски хотел.

Аз си мисля за плуване за Бпмбю, но малко ме е страх от хигиената в басейна, зарази от други деца... тук Душето да сподели, тя има опит с бебешкото плуване.

 e_lucky ,Няма проблем да се плати с кредитна карта от тук а майка ти да лети от София.Трябва да и дадеш само кода на резервацията.

# 14
  • Vienna
  • Мнения: 261
Елфиьо, Лебертран не давам, но давам Oleovit D3. Внимавай, защото Витамина Д е мазен и може да се предозира. Така че или едното или другото, като аз лично бих предпочела Олеовита, защото е пречистено вещество, а рибите в морето са доста обременени с тежки метали и отрови. Но ако си падаш по естествени продукти естественно можеш и Лебертран да му даваш. На български е рибено масло и според баща ми е много гадно.
За Скай мога да кажа че определено става номера с купуване от тука и пътуване от България. За парите не те прецакват, само могат да отложат полета ако не им се напълни машината и да трябва да пътуваш в друг час или ден. Затова обикновенно не планирам нищо за другия ден.  За испускане е друга работа, това е по твоя вина и не връщат нищо. Билет на хартия от години не съм виждала.

Общи условия

Активация на акаунт