Да посетя гинеколога си или да оставя нещата на природата

  • 5 142
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 448
Мили момичета, имам нужда от вашата помощ!
Напоследък цикъла ми е много объркан.Идва ми два пъти за един месец, като единия път е  леко кърваво течение, а другия си е нормален мензис.Понякога ми закъснява с няколко дни и после ми идва нормално.Някакъв хаос е напоследък организма ми.
Сега проблема е, че имам закъснение.Трябваше да ми дойде на 20ти, като този месец всичко си беше нормално-т.е. не ми е идвало два пъти.На 21ви януари ми беше миналата менструация, а по принцип ми е през 30тина дни.Направих си два теста и те бяха положителни и то с две тлъсти черти.Това беше на 3тия ден закъснение.Днес обаче прокървих.Корема ме боли малко, а кръста много.Чувствам се като пребита.Кървенето е леко и тъмнокафяво.Точно като на спазми-през 2-3 часа прокървявам леко и това е.Не ми е тръгнало като нормална менструация.

Преди една година направих спонтанен аборт, съвсем в начална бременност.Имах положителни тестове и след 2 седмици закъснение потвърдиха бременност на ехограф, но веднага след прегледа прокървих.Отидох в болница, прегледаха ме  и кюртираха.

Сега се притеснявам от две неща: ако съм бременна, но правя отново спонтанен не искам пак да ме подлагат на кюртаж, преживях го много зле и месеци наред се съвземах.Дали ще може да се изчисти сам организма и след две седмици например да отида на преглед, за да проверя дали всичко е наред?Другото, което ме притеснява е да не би да не съм изхвърлила още ембриончето и да има шанс с лекарства да се задържи бременността?

Ох, много съм объркана и не знам какво да правя CryДали мога да откажа кюртаж, ако ми кажат че е отново мисед?

След сина ми това е третото ми разочарование.Правиме опити от 3 години и всяка година по една неуспешна бременност.Чувствам се много зле психически вече, нямам сила Cry Cry Cry.Моля ви за помощ Hug

# 1
  • Мнения: 1 436
Ох, Руми, тичай на лекар  Hug. Ако има бременност (дано!), трябва да ти се обърне внимание. Понякога има какво да се направи, за да се спаси ембриончето. Ако не дай Боже  Praynig е спонтанен, тогава ще му мислиш как да процедираш.

# 2
  • Мнения: 54
Мила отивай на лекар. Това прокървяване не е случайно, а след като имаш два + теста не може да се говори за имплантационно зацапване. Отиди на лекар ако искаш не ходи при този, който обикновено те гледа, а при някой друг. Трябва да ти обърнат внимание, и да ти предпишаъ нещо за задържане. Това е моето скромно мнение, ако греше за нещо моля някой да ме поправи  Praynig Дано всичко се развие добре  Praynig

# 3
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Бягай на лекар!
Не е късно да се спаси бременността.
И аз имах зацапване, ама то сега крещи от леглото си, че иска навън hahaha...
Стискам ти палци и пиши какво става Praynig.

# 4
  • Мнения: 202
Единственото разумно нещо което трябва да направиш в случая е да отидеш на лекар по възможно най-бързия начин, остави всички мисли и разсъждения за после Peace

# 5
  • Мнения: 7 718
Имаш проблем и трябва да се намери причината.
Ако загубиш тази бременност пиши на д-р Конова.

# 6
  • Мнения: 1 335
Задължително на лекар! Дано всичко се размине, но ако стане беля, подкрепям Лали за сериозни изследвания. Стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 7
  • Мнения: 3 294
И аз подкрепям всичко казано до момента , мисля че лекар би могъл да ти помогне с адекватно решение , хапчета за задържанеи т.н.
Бори се за мечтата си , успех  Praynig

# 8
  • Мнения: 448
Благодаря ви от сърце! Hug
18ч. съм при моя доктор довечера, после ще пиша да ви кажа какво е станало.
Моля ви стискайте ми палци всичко да приключи по най-добрия начин Praynig

# 9
  • Мнения: 551
Стискам палци Руме като те чета виждам,че си преживяла доста дано този път всичко да е наред  Praynig
Ще чакаме да кажеш как е минало при доки  Peace

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 1 220
Rumito, стискам ти палци, дано този път всичко да е наред  Praynig

# 12
  • Мнения: 2 270
Rumito, стискам ти палци, дано този път всичко да е наред  Praynig


Peace

Аз също стискам палци всичко да е ОК Praynig Praynig Praynig

# 13
  • Мнения: 1 335
Дано този път всичко е наред  Praynig

# 14
  • Мнения: 3 294
Имаш моите стиснати палци  Hug  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт