imam nujda ot savet svarzano e s za4erviavane otstrani do sramnite ustni

  • 1 187
  • 6
  •   1
Отговори
molia vi za savet- ot izvestno vreme mi e za4ervena oblasta okolo sramnite ustni, niamam sarbej i neznam na kakvo se dalji.maja go s krem zdrave no ne minava.ako niakoi moje da mi pomogne i da mi kaje s kakvo da go otstraniata tova za4erviavane 6te sam mnogo blagodarna

# 1
  • Мнения: 27 524
Отвън или отвътре?

# 2
 newsm78 мила, отиди на лекар най-добре може нещо да си се възпалила. Може да се сачерви от дамски превръски, или ако си се мила с някъкав сапун или си сменила праха за пране от неудобно и непамучно белъо пак може. По добре отиди каква е причината и тогава ще ти испишат нещо да се мажеш.

# 3
 Embarassed извинете ме за правописните  грешки днес съм малко расеяна Hug

# 4
mersi za saveta i az si milsia che moje da e ot prevrazkite ili nai veroiatno ot prashkite koito noseh predi da mi se zachervi.izglejda kojata mi e chustvitelna.edinstevnoto  ot koeto se pritesniavam e dali niamam niakavi gabichki.po otnoshenie na tova da poestia lekar-az sam v chujbina i neznam kolko 6te mi pomognat tezi tuk lekari.

# 5
Мисля си , че мога да дам един съвет - ако можеш иди на дерматовенеролог, не е толкова страшно , колкото самото наименование на специалността  Simple Smile, но те са компетентни , ще те излекуват за нула време, не прилагай самолечение , може да замъглиш картината на заболяването и да влошиш нещата. Причините за зачервяването може да са много - на тези въпроси ще ти отговори лекарят - дерматовенеролог. Не отлагай във времето , от нещо малко стават бели.

# 6
 Embarassed zdravei, vse pak proy4i lekarite, razpitai i otidi da si spokoina. Az dnes hodih i sa6to imam za4ervqvane ama ne se znae ot kakvo mi e doktora kaza 4e sigyrno ot prevraskite, drygata sedmica 6te mi napravi isledvane 4e sega nemoje poneje mi svar6i cikala pridi 2 dena. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт