Какво подарихте на децата си за първият им рожден ден?

  • 1 798
  • 41
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 105
След един месец малкия става на една година и се чудим с мъжа ми какъв подарък да му купим.Моля ви помагайте с идеи.Вие какво подарихте на децата си?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Играчка Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 401
Купихме му DJ пиано на Чико (70 лв). Обича си го много и почти всеки ден свирим и пеем. Колебаехме се м/у това пиано и едно автомобилче за возене на Чиполино, на което детето се избутва с крачето, може да се придвижва само или да се бута от родителя. За прощъпулника му взехме колата, която също обожава.  Peace

# 3
  • Мнения: 4 111
Тази играчка:



Много я харесва, още не му е омръзнала.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 908
Плюшена маймуна и един пъзел.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 626
И на мен ми е интересно, след 4 дни ме чака същото и още нищо не съм измислила.

# 6
  • Мнения: 8 999
Играчки за едногодишни.

# 7
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Нещо за бутане и возене  Hug
Или повече шум да вдига   Crazy

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Тази къщичка и други дребни играчки.
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_105&products_id=2449

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Играчки за едногодишни.
Peace

# 10
  • Мнения: 2 616
Смятаме да му взмем количка за кукли, която да бута. И без това само "краде" количките на каките в Морската градина Simple Smile А и една топка на Adidas от по-малките, тъкмо като за бебета като нас съм му харесала Simple Smile

# 11
  • Мнения: 27 524
Нищо, много е мъничък и не разбираше все още на една, а така или иначе си му купуваме всичко, от което има нужда. И за втория нищо. Просто му правихме празненство с деца, красиви торти, игри, това му е бил подаръка. За третия вече ще купим нещо, повече ще разбира  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 029
всички подаряваха основно дрехи.Ние също не направихме изключение.Взехме й само едни кубчета, с които започна да си играе едва тази година

# 13
  • Мнения: 1 477
Записвам се да събирам идеи.И на нас ни предстои РД след месец. Hug

# 14
  • Мнения: 684
Прекрасният й тоалет за празника (съответно с "прекрасна" цена  Mr. Green ), както и самото парти с много дечица, приятели и роднини в детски клуб. Нещо играчките ми се сториха доста прозаични за този специален празник, а както предполагахме получи доста от гостите, щеше да е просто още една. Искахме да е нещо, което хем да носи емоционален заряд (когато някой ден си я изрови от кутията с "бебешки спомени"), хем да не е прекалено помпозно (като гравиран с името й сребърен нож за торта, каквато идея бях срещнала някъде  Crazy )
Но ако нямаше да празнуваме с гости, роднини и т.н. и съотв. не се очакваха купища играчки, щяхме да вземем играчка.

Общи условия

Активация на акаунт