Недебели и неватирани пантофи откъде?

  • 930
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 197
Това ми е въпроса. Понеже намирам много стари теми, а ми трябва информация за в момента. 22-23 номер. В София.
Става въпрос в идеалния случай за пантофи от плат и с някаква лепка или копче. Дъщеря ми има едни такива, но вече са и малки. Досега всички, които гледаме са ватирани и много дебели. Аз не знам как се ходи с такива пантофи. Аз бих се побъркала, а малкия тайфун, който изобщо не спира да се движи просто не го виждам в такива обувки.
Моля за конкретна информация и то от близките месеци. На няколко места видях, че Беко имат някакви не много дебели модели, но аз самите пантофи не съм виждала да се продават. Искам да ги видя на живо, за да ги пробва. Понеже всяка фирма си има различна номерация. Примерно сегашните и пантофи са 22 номер, пробва едни 23 на Сандик. Е вътре можеше още един крак да влезе. Така че искам реален магазин.

# 1
  • София
  • Мнения: 39 722
Дияна в градината ходи с пантофи на Денди. Според мен това са си спортни обувки с мека подметка, но за градината стават. Има различни модели.

# 2
  • Мнения: 4 990
Може да вземеш гуменки на Денди или Сандик. В базар герена има един щанд за пантофи,  от там съм взимала тънки, като гуменки са, има с лепки и цип.

# 3
  • Мнения: 178
пантофи на Колев и Колев. Има ги на доста места, зависи на теб където ти е удобно.

# 4
  • София
  • Мнения: 946
И ние бяхме с гуменки на Сандик. Но последния месец купих пантофи /по-тънки/ пак на Сандик. Розови с ластик и лепенка котенце. Разлепиха се за една седмица. Така че, ако ги видиш и ти се стори че стават, не взимай. Иначе от гуменките им съм доволна и днес ще купя май от тях.
Иначе и аз търся 22-23 по-тънки пантофки.

# 5
  • Мнения: 1 193
Аз купих преди месец, на Киара за яслата от м-на на Колев и Колев - бул.Мадрид. Не бяха изложени и аз питах, дали не са им останали летни моделчета, извадиха ми от склада  Grinning Купих и стелка отделно.

# 6
  • Мнения: 2 197
И ние бяхме с гуменки на Сандик. Но последния месец купих пантофи /по-тънки/ пак на Сандик. Розови с ластик и лепенка котенце. Разлепиха се за една седмица. Така че, ако ги видиш и ти се стори че стават, не взимай. Иначе от гуменките им съм доволна и днес ще купя май от тях.
Иначе и аз търся 22-23 по-тънки пантофки.
Тези са много затворени и и се потят крачетата. През есента ходеше с тях навън, но в яслата сигурно ще е 25 о и не виждам как ще изкара с тях. Сега купихме едни на КиК , много отворени отпред с лепка,  даже имаше светло сини (защото ми омръзна да има като цветове тъмно синьо и розово).

# 7
  • Мнения: 2 936
пантофките на Zeptol също са много хубави ,аз взех от тук http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/119_120_365 но в една тема обсъждаха и магазини в София където ги има...

# 8
  • Мнения: 1 193
Сега купихме едни на КиК , много отворени отпред с лепка,  даже имаше светло сини (защото ми омръзна да има като цветове тъмно синьо и розово).
Пак съм аз  Grinning Ние сме с точно такива с малко сърчице отгоре на пръстчетата  Hug
В магазин "Рено", в Скай Сити, имаше хубави моделчета, но нямам идея дали са пуснали пролетни моделчета.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Виж в магазин "Пантофи" на бул. Дондуков - обикновено там има памучни, неватирани, с лепки. Цена - 10-12 лв.

Общи условия

Активация на акаунт