До кога на плота за повиване?

  • 1 829
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Тия дни си мисля и за плота за повиване - все още ми е много удобен, защото адски ме боли кръста, като се понатоваря, но малкитя не стои и една минута на едно място и битката става страшна. Вечер е практически невъзможно да му правя масажчето след баня, дори самото обличане е изпитание понякога. А и ме е страх някой ден, когато си играе и става в леглото, да не го събори върхи себе си...( нашия е сложен върху креватчето).
Вие до кога използвахте плота за повиване?

# 1
  • Мнения: 8 999
Докато им окъся.

# 2
  • Мнения: 2 728
Сега сме на 9м. и вече от 2месеца не го ползвам,не е безопасно за бебчо

# 3
  • Мнения: 748
докато реши, че е голяма и може да й сменям памперса права. някъде около 11-12 м. окончателно спрях да го ползвам.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз все още го ползвам, много ми е удобен  Peace

# 5
  • Мнения: 1 371
След като на шест месеца изкочи от него и се заби в земята - спрях да го ползвам. Нашият плот беше с отделна стойка, не върху леглото, но няма значение. Баща му винаги е правил масажчето на леглото.

Мои познати  използваха, същото като моето, почти две години за близнаците си. Явно си е до дете, навици, следене...

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
След като е толкова шавлив по-добре не рискувай и го преобличай и правете масажа другаде. И ние скоро няма да го ползваме, понеже вече ни е малък и ако не го наблюдавам така се изтласква на горе, че ще си разбие главата ooooh!

# 7
  • София
  • Мнения: 932
Все още го ползвам- на 8 месеца сме  Peace

# 8
  • Мнения: 2 000
Някъде към 8-9 месец като започнаха много да шават.

# 9
  • Мнения: 1 089
А да разбирам ли, че се преобувате и преобличате на спалнята/леглото или предимно прави?

# 10
  • Мнения: 4 451
И аз го ползвам още.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Ползвам го, детето ми е много кротко и стои спокойно там.
И нашия е от тези, които се слагат върху креватчето, но аз го слагам само за да сменя памперса и веднага го махам от там, иначе наистина може да го събори върху главата си.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 064
Докъм 9 месеца го ползвах. Вече се обличаме само в скута ми, няма друг начин.

# 13
  • Мнения: 493
Не го ползвам от 2,5 мес.защото много бързо му окъся Mr. GreenПреобувам го на спалнята Peace

# 14
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Още го ползвам. Детето ми е на 2 г.

Общи условия

Активация на акаунт