Здравейте,аз съм нова във форума,млада самотна майка,с две дъщери и искам да споделя огромното си възхищение от нашата лична лекарка д-р Трифонова,която работи там.разбирам че сигурно има стотици от вас които не споделят моето възхищение от личния си лекар,и че са готови сега да почнат да разказват разочарованието и огорчението което са изпитали неведнъж от своите джипи-та...макар че тази чуждица хич не я харесвам Confused.но нека се замислим,ние пациентите,дали понякога не прекаляваме със безкрайните си претенции към нашите лекари?...аз мога да ви кажа,че винаги когато съм посещавала кабинета на д-р Трифонова,още от вратата ме е посрещала лъчезарната усмивка и обаянието на една прекрасна млада жена,и само две благи думи  са достатъчни за мен и моите деца,за да се почувстваме спокойни,и уверени че насреща имаме човек който е готов да ни помогне.мога да разказвам с часове за многото случаи когато сме я викали у дома-такова нещо като изключен джиесем при нея няма.тя е винаги готова да се отзове!!!това е което мога да кажа за нашата лекарка-д-р Трифонова!