Имат ли право да не ме приемат с детето

  • 700
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Здравейте, поради силни болки и проблеми с гърба, имам направление за санаториум в Павел баня за 10 дни. Майка ми също има направление и ще бъде с мен. Не искам и не мога да оставя сина ми на 2 год и 9 мес. на никого в София и искам да е с мен, като майка ми ще го гледа докато съм на процедури. Служителката в Санаториалната дирекция в София е заявила че не може да го водя с мен, защото там не е курорт, а болница. Въпреки това ние взехме карта и се оказва че отиваме на риск да стане скандал и да не ни приемат с детето. Някой може ли да ми помогне със съвет или опит дали имат право да не ме приемат? Все пак отивам там защото имам нужда, а не от прищявка.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 783
Ами, най - лесният начин е да се обадиш по телефона в санаториума, да обясниш за какво става въпрос и да питаш. По принцип могат да ти откажат.

# 2
  • Мнения: 984
аз съм пускала каката с баба си на санаториум, единствения проблем, ако има друг в стаята, но във вашия случай предполагам, че няма да има проблем, просто не питай, защото може и да се направят на важни, ние никого не сме питали, съобразявахме се от 2-4 да се пази тишина. Друго с какво ще им пречи детето, свиркай си и се прави на ударена. Whistling

# 3
  • Мнения: 40
благодяря kiki77, и аз така мисля, иначе рискувам ако ги предупредя са не ни приемат.

# 4
  • Мнения: 1 942
MMMMM да, зверят се а после омекват. Не се обаждай, отивай с детето и со кроце, со благо и малко нахално ще стане  Peace При нас става и то не веднъж. Те детето няма да изгонят е ясно, ама може да се зъбят, че ще спите заедно "Ами добре, като не ви е жал за детето!" и оная омекна  Joy А на всичкото отгоре вие сте с майка ти, което предполага че ще сте двете в стая.   

Общи условия

Активация на акаунт